Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen volt az első repülős élményetek? fórum

Milyen volt az első repülős élményetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. júl. 5. 18:51
Nincs mitől félned. Én imádom! Lányom múlt héten repült haza Pekingből, összesen 11 órát repült, az uncsi volt.
11. Piroska52 (válaszként erre: 9. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 5. 18:31
rómába repül az itt van egy szusszanásra
10. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Globus)
2017. júl. 5. 18:28
akkor én is
9. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Maganyosfarkas1986)
2017. júl. 5. 18:25
Szia! Ne félj! :) Repülő nem harap. :) Mikor először repültem tiniként, nem féltem. 10 éve volt bennem némi félelem, mostanra ez elszállt, de nem szeretem sem a felszállást, sem a leszállást. Tabletet vigyél magaddal, egy jó filmmel repül az idő. Hány órát fogtok menni? Mi 5,5 órát szoktunk, az baromi hosszú, ezt évente 2x megjárjuk. De 2 óra alatt teljesen jól bírható.
8. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Maganyosfarkas1986)
2017. júl. 5. 18:19

Az elsőnél a tervezés stádiumában én is féltem, de a kíváncsiságom erősebb volt. Még végrendeletet is írtam és mindent elrendeztem. ;) Ugyanezt nem csináljuk egy sima autóútnál, pedig a baleset esélye sokkal gyakrabban fordul elő.


A felszállásnál kinéztem az ablakon és ahogy emelkedett, akkor egy pár másodperces szédülésem volt, de elfordultam az ablaktól és elmúlt. Ennyi. Leszállásnál sem volt semmi gondom.

Amikor az ember fenn van, el is unja magát. Ha szép felhőtlen az idő, csodálatos látvány tárul elénk. A felhők felett mindig kék az ég. Jó utat és ne izgulj. Annyira megtetszik, hogy máskor is repülővel fogsz utazni. :)


Már miért fogyna el a levegő? Nem léghajóval mész. :D

7. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Maganyosfarkas1986)
2017. júl. 5. 18:18

:)

Ne félj!

Semelyik sem rossz! Fent pedig olyan, mintha buszon utaznál.

Róma közel van, nem fogsz unatkozni.

Én fényképezni is szeretek fentről! A felhők fentről

csodálatosan szépek tudnak lenni. Olyan, mint a szikrázó hó. Este meg a fényeket látni, szóval nézzél csak szét az ablakból!

Nem lesz időd félni sem! :)

Jó utat kívánok!

6. Boszy28 (válaszként erre: 5. - Boszy28)
2017. júl. 5. 18:16
Ja, és idén is megyek, már rutinosnak mondhatom magam. :)
2017. júl. 5. 18:15

Én 2 éve utaztam először, baromira be voltam tojva.

Mindenki mást mondott, kaptam a jobbnál jobb tanácsokat. :)

Kolléganőmmel utaztam, szuper volt az élmény.

Nekem a felszállásból kb. 1-2 perc kellemetlen, de rágóztam, a fülem se dugult be.

Tavaly is repültem, a kétórás útból egyet végigaludtam. :)

A levegő nem fogy el, fújja a légkondi rendesen, úgyhogy vigyél a fedélzetre egy könnyebb kardigánt!

És élvezd az utat, szuper lesz! :)

4. globus (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2017. júl. 5. 18:05
Én még akkor is félek, ha hozzátartozóm repül :D
2017. júl. 5. 18:04

A vilag egyik legjobb dolga repulni.

Nem, nem fogy el a levego!!

2017. júl. 5. 18:01
amikor először repültem 60 éves voltam és párizsba repültem egy kicsit én is féltem ,de ott volt mellettem a lányom és azt mondta nyugi ,én irtóra élveztem nem szörnyű egyik sem,, nem fogy el a levegő ,, és róma gyönyörű nem kell félni higgy nekem , fentről a világ csodálatos ,élvezd a repülést
2017. júl. 5. 17:49

Sziasztok!


Milyen volt az első repülős élményetek?

Először utazom repülőn, egy barátnőmmel, ő is először megy, Rómába szombaton.

Nagyon félek attól, hogy elfogy magasan a levegő. Ilyen előfordulhat? A felszállás rossz vagy a leszállás?

Nagyon félek :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook