Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen volt az első nap az új munkahelyen? fórum

Milyen volt az első nap az új munkahelyen? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 4. 17:25
Fú nekem pont ma volt :) Érdekes volt eléggé, Burger KIngben dolgozom, elsőre kitettek a kasszához, azt sem tudtam, hol vagyok. Csináltam kávét, fagyit, krumplit, aztán áttettek mosdókasszára (aka vécésnéni:)) Csomó külföldi volt, meg paraszt is, az egyik pl azzal fenyegetett hoyg feljlent, a másik me nem volt hajlandó fizetni és azt mondta odapisilteti a lányát az étterem elé :D Kb. 4 órát álltam, de votak jófejek is, kaptam pl. cseresznyét az egyiktől :) Mindenki kedves volt, úgyhogy holnap még nagyobb kedvvel fogok menni :)
2011. ápr. 13. 17:45
Szuper jó volt:)
20. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Sasnori)
2011. márc. 3. 18:16
Nahát én alig várom, úgy tűnik, hogy hamarosan végre elérkezik az életembe:)
2010. okt. 2. 09:27

Utolsó nap?Január 22.életem legszebb napja volt!Este 10 re mentem dolgozni!Gondoltam,megvárom a reggelt,és akkor mondok fel!Nem így lett!A főnökasszony nekiállt rángatni,és benyögte,hogy 2 helyen kéne éjjel melóznom!Ühümm...a nagy francot,mikor ezt kimondta,már fel is mondtam! :DDD

Hazajöttem éjjel :)

18. 04e95f637a (válaszként erre: 15. - 673567bc24)
2010. okt. 2. 09:23

hehe,többet az életben nem megyek oda vissza :DD

Amilyen jól indult,olyan roncs lettem :)))

2010. okt. 2. 09:22
most egy gyárban dolom. Már az első napot jókedv övezte. Jól kijövök mindenkivel és tetszik, hogy mindenki tegez mindenkit!!!
2009. júl. 31. 17:57
nagyon jó volt. A kolléganő nagyon rendes és próbált segíteni. Mivel elötte egy kaszinóban dolgoztam, így az italok forszírozása nem volt egy ismeretlen dolog. A többi még lassan ment, de a vendégek nagy része rendes és megértő volt. Már rögtön az első nap túlóráztam. De nem bántam. Azóta mindig képzem magam. A főnök asszonyomat utálom, a kolléganőm kedvelem, és a vendégek pedig engem szeretnek. Mindenkit felvidítok és jó kedvre derítek és ez fontos számomra. Rengetegen dicsérnek a főnökömnek és ezért nem is tehet semmit.:)
2009. máj. 29. 23:58
Első napom,rémes volt!hajnali fél 2 kor feküdtem le,3 kor keltem!Egész nap állómunkát végeztem,egyhelyben,ráadásul nagyon monoton volt!2.nap a főnökasszony,engem választott maga mellé,20 emberből(piszok nagy mázli),azóta mást csinálok,jövök megyek-intézkedek,és a magam ura vagyok!Jaa,és imádom csinálni,jól kijövök mindenkivel,megbecsülnek,kikérik a véleményem,elismerik a munkám,egyszóval minden!
14. eunuch
2009. máj. 16. 10:33
Nem találtam a helyem, mert nem volt még számomra munka elkészítve, nagyon idegesített, dolgozni szerettem volna. A kollégák elég barátságosan fogadtak.
2009. febr. 23. 13:18
jó szar, mert eltévedtem
2008. nov. 27. 14:45
hosszú!
11. rika
2008. szept. 1. 15:37
Nagyon izgulok. Új munkahelyem lesz 2 hét múlva. Hol örülök neki, hol pedig lehülyézem saját magam, hogy beadtam a felmondásom. Egyszer örülök, aztán meg legszívesebben sírnék. Ez normális?
2008. máj. 28. 13:49

... de volt olyan munkahelyem is, ahol viszont utáltam lenni! Csak nők voltunk, három egymásba nyíló szobába, én voltam a legfiatalabb, s már amikor oda mentem, már akkor rivalizáltak egymással. Azzal, hogy én voltam ott a legutoljára felvett, mindenhova engem ugráltattak, az ő munkájukat is rámsózták, így alig tudtam végezni a sajátommal.

Amikor jött az a leépítési hullám, komolyan mondom, örültem neki, hogy én is belekerültem a süllyesztőbe, mert így legalább megszabadultam abból a stresszelő környezetből.

2008. máj. 23. 10:55

Utolsó nap ezen a munkahelyen: rossz volt, mert nem akartam elmenni, de letelt a helyettesítő időszak. A már említett főnököm sem akart elengedni, ami nála megtisztelő, mert nagy tekintélyű orvos; de mivel egy Gyes-ről visszatérő anyuka helyén voltam, vissza kellett őt venniük. Holott mindenki mondta, hogy fele annyira sem dolgozik olyan jól, mint én.

Lényeg a lényeg, nagyon jól éreztem ott magam, életem legcsodálatosabb egy éve volt! :)

2008. máj. 23. 10:51

Mindenki azzal riogatott, hogy milyen lesz a főnök, aki éppen szabin volt, mikor felvettek. Addig addig, míg már szinte reszkettem, hogy tényleg, milyen lehet a főnök??


Mivel a munkámat becsülettel, lelkiismeretesen elvégeztem - szerettem, amit csináltam, pont a főnökkel nagyon remekül kijöttünk... :)

Azokkal szemben, akik nem dolgoztak rendesen, viszont valóban kemény volt!

2008. márc. 29. 12:40
Kedvesek és aranyosak voltak, csak én nem voltam az.
2007. szept. 26. 15:52
nem úgy alakul a felmondásom ahogy szeretném
2007. szept. 26. 13:46
Utolsó: bőgtem, sajnáltam a társaságot pedig én mondtam fel és jól tettem. Jó helyre kerültem! Az első nap izgi, én tök hülyének éreztem magam, hogy nem tudtam semmit sem igazán, dehát ez természetes az elején. Na, de azóta, lehet, hogy már túl sokat is tudok... :-)))
2007. szept. 25. 13:04
fura és izgalas, de jó volt:)
2007. szept. 25. 11:50
én is hasonló helyre megyek:) elküldték a csajt, mert nem csinált semmit sem.
2007. szept. 25. 11:43

Utolsóm még nem volt....

Az elsőt meg elég furcsán, mert az a csaj aki előttem volt 3 hónap próbaidő alatt nem tudta megtanulni a dolgokat. Elég negatívan álltak hozzám, bár akkor nem tudtam miért. 2-3 nap alatt rendeződött, de addig nem éreztem jól magam.

2007. szept. 25. 10:43
Munkahelyet váltok, jelenleg a felmondási időmet dolgozom. És izgatottan várom az újat. Kíváncsi vagyok hogy Ti hogyan éltétek meg az utolsó ill első napokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook