Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen vitaminokat szedhet a szoptatós anya fórum

Milyen vitaminokat szedhet a szoptatós anya (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 26. 20:39
Ja és a kérdésre:Minden kismamától vesznek vért rögtön az eljén,és kiderül szüksége van-e hozzá vitaminizálásra,Ha igen akkor szimpátia szerint válassz nyugodtan ,a különböző cégek különböző néven futó kismama vitaminjai nagyjából ugyanazt tudják más színben és más ízben.Ez igaz a multivitaminokra is:)
11. 2d5a00656a (válaszként erre: 10. - 7c0208f598)
2009. márc. 26. 20:35
Ugye nem feltételezed hogy ez az általad szedett vitaminoktól van???
2009. márc. 26. 20:05
Én is FLP-s vitaminokat szedek.Nagyon elégedett vagyok velül.Terhesség alatt is szedtem őket,meg is lett az eredmény,amit vártam.Nagyon nyugodt,kiegyensúlyozott,figyelmes,egészséges,gyönyörű kisbabám van.Ameddig szopizik,a tejcsivel magába szív mindent.Sok és tápláló tejcsim van,nem kell még most sem hozzápótolnom és egyszerre elég az egyik Neki.Számomra ez már életforma,semmi másra nem cserélném!
2009. márc. 26. 19:46
Én Elevitet szedtem, bár 1-2 hete abba hagytam, mert nagyon "fújja" a gyereket. Most Aloés vitamint szedek, abban minden benne van. A védőnőm is mondta, hogy az Elvit nagyon "mű", szedjek inkább vmi más multivitamint. Ennél maradtunk.
2008. ápr. 26. 20:21
Én Elevitet és MagneB6-ot szedek.
2008. márc. 30. 21:46
Én az Elevitet szedtem, nekem nagyon bevált!
2008. febr. 1. 16:10

Én nem szedtem a terhesség alatt sem mesterséges vitaminokat, mert az ún. kismama vitaminok azok.

Csak természetes, gyógynövényekből előállított vitaminokat szedtem és szedek is, az FLP-s termékeket, nagyon jók.

2007. máj. 4. 12:40
multivitamin Cvit. Dvit
2007. febr. 21. 16:09
Elevint, MagneB6, Nospa a görcsökre, Algopiryn és Ferrofolgamma
2006. nov. 1. 12:30
A terhességem alatt és utána is hónapokig Elevitet szedtem.3 féle kismama vitaminról tudok:Materna,Elevit,Gravida(ez a legújabb)...nem hiszem,hogy sok különbség lenne közöttük.
2006. nov. 1. 09:59
Én terhesség és most szoptatás alatt is ugyanazt a készítményt szedem, a Centrum Maternát. Nem tudom hogy nálunk lehet-e kapni, nekem az unokatestvérem küldte Kanadából, ott ezt ajánlják a kismamáknak és a szoptatós anyukáknak
2006. okt. 30. 17:31
Milyen vitaminokat szedhet a szoptatós anya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook