Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen vasalót érdemes venni? fórum

Milyen vasalót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 4. 22:00
Philips van Careeza talppal kb. 10 éve. Nem volt olcsó, de azóta is tökéletes. 1900 wattos. Egy karcolás sincs a talpán, soha nem ragadt oda. Ha tönkremenne, megint ilyen talpút vennék. A teflonnál és a fényesnél is mindenképpen jobb.
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Tejespite)
2013. márc. 4. 18:26

Én a molinex vasalóval jártam így.

Túl könnyű volt, túl meleg vagy túl hideg. Tehát egy kínlódás volt. Most elraktam tartalék vasalónak.

2013. márc. 4. 18:10
Nézd meg, mekkora a teljesítménye! Én nászajándékba kaptam anno egy szuper jó Braun vasalót, nagyon sokáig használtam, azt hittem, ez A VASALÓ. Hogy a többi is ilyen. Aztán mikor tönkrement, vettünk egy újat, és csodálkoztam, h nem vasal olyan szépen mint a másik. Mikor beszéltem egy 'szakival' és említettem neki, mindjárt azt kérdezte, hány wattos? Persze nem tudtam. Ami most van, azt tudatosan vettük. Van 750 wattos is de 2400-as is. Azt Te tudod, milyen ruháitok vannak, a lenvászonnak, vastagabb természetes anyagúaknak a nagyobb teljesítményű kell, a kisebbnek kisebb. A szaküzletben segítenek, megmutatják mindegyiket. A mienk, a jelenlegi jó ugyan és nagyobb teljesítményű, szépen vasal, de a kerámia bevonaton egy bizonyos helyen rendszeresen ráég az anyagokból vmi, nem győzöm takarítani. Még egyik vasalónk se volt ilyen. Szóval jól körül kell nézni.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Last)
2013. márc. 4. 17:54
Anyósod beavathatna a rejtelmekbe...
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Last)
2013. márc. 4. 17:50

Én egyszerűen beállítom, hogy folyamatosan fújja a gőzt. Spriccelni akkor szoktam, ha pl. ágyneműt vasalok.

Elég egyértelműek az ikonok.

3. last
2013. márc. 4. 17:44
Mikor mit kell nyomni?Van olyan ami "lövel" is ki gőzt!Az mire kell fújni?
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Last)
2013. márc. 4. 17:42

Ne legyen túl nehéz és túl könnyű. Én a fényes talpút szeretem és persze a gőzülőset.

Delonghi, philips.

1. last
2013. márc. 4. 17:33

Mikor én utoljára vasaltam(most csak anyós reszortja ez),nekünk még otthon ilyen hagyományos vasalónk volt.Semmi gőz és egyéb "fura" dolgok.De pár héten belül a saját háztartásomat fogom vezetni,vennünk kell egy vasalót.

Mondjátok mi-mire jó?Melyik a jó?Melyik miért nem?Olyan bonyolult ez nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook