Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen varrógépet vegyek? fórum

Milyen varrógépet vegyek? (beszélgetős fórum)


6. Szilvóca (válaszként erre: 5. - Diusbd)
2010. aug. 24. 14:47
Szia!Sajnos ezekről a gépekről mindent el lehet mondani,csak azt nem,hogy olcsóak.Esetleg nézz körül olyan oldalakon,ahol használtan lehet ilyesmit kapni,de azok se olcsóak,főleg,ha csak ilyen hobby szinten szeretnéd használni.
2010. aug. 13. 20:32

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, már elég sok mindent meg tudok varrni, de a rugalmas anyagokkal nem boldogulok. És az anyag széleit is szeretném ha eltisztázná lehetőleg egy lépésben. Valamint alj felvarráshoz. Milyen gépet érdemes vennem? Inter-overlock, fedözö. Van olyan ami mindezt tudja? Lehetőleg olcsón mert csak kevés pólót, ruhát szeretnék varrni vele játék babára valót.

2009. szept. 25. 22:55

szerintem vehetsz nyugodtan ipari gépet is, nem annyira drága és nagyon jók

én is abba dolgoztam, meg most is néha, tanultam is:)

2009. szept. 25. 07:35

Szia!MIndenképpen minőségit.Az olcsók(20-30ft) márkanélkülit ne, nem lesz strapabíró pl.:farmer anyagot nem bírja majd,vagy törnek az alkatrészek.Naumann jó,textima is.Inkább vegyél akár használtan,de aminek neve van.


(Dolgoztam textil iparban,ilyen végzettségem is van.):)

2009. szept. 24. 22:02

szia

nem tudom hogy gyártják e még, de nekem naumann-om van és nagyon nagyon szeretem

2009. szept. 24. 21:26
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Szerintetek milyen varrógépet érdemes venni? A családban adódó kisebb javításokat szeretném megoldani vele, és majd talán később szabásminta alapján 1-2 aprósággal is próbálkoznék. Kinek melyik gép vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook