Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tüneteid voltak, amikor már terhes voltál-de te még nem tudtál róla? fórum

Milyen tüneteid voltak, amikor már terhes voltál-de te még nem tudtál róla? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. jan. 19. 12:02
Hánytam a kávétól.
2008. jan. 19. 11:56
Hányingerem volt, és különlegességeket kívántam.
2008. jan. 18. 17:18
Én egy csütörtök,pénteki napon voltam annyira fáradt,hogy majd összeestem.Szó szerint,már reggel fél 9-kor úgy éreztem magam,mintha 12 órát ledolgoztam volna.Aztán szombaton csináltam a tesztet,ami pozitív lett.
2008. jan. 18. 17:06

Semmilyen tünet nem volt, tudtam, hogy terhes vagyok.

Nagyon sovány voltam, nagyon megnőtt az étvágyam. Nyugodt lettem, ami máskor és azóta sem fordult elő velem.

79. JUL17
2008. jan. 18. 16:59
fáradékony voltam nagyon bármikor elbírtam volna aludni,undorom volt a kaja illatól de nem hánytam,néha néha megszédültemés volt egy kevéske folyásom is.
2008. jan. 18. 16:59

Nekem a nagyfiamnál csak az tünt fel,hogy a fogmosásnál van hányingerem,de ez már akkor előjött mikor a mensiig még majdnem egy hét hátra volt.Később,a mensi körüli időkben már a kávé,és a cigi szaga is hányingert keltett./Ő már31 éves/

Kisfiamnál azonban semmi tünetem nem volt,sőt az első 3 hónapban mensiztem is.Igaz nem annyira intenzív volt mint egyébbként,de 41 éves voltam és gondoltam ez már a klímax előjele.15 hetes terhesen jelentkeztem a védőbe,de akkor már kb.2 hete szinte biztos voltam a babóban./Ő 11 éves/

2008. jan. 18. 16:29
A negyedik /!/ terhességemnél nem éreztem semmit ,sőt még menstruáltam is,így elképesztő volt,hogy a baba 4 héttel idősebb.azóta se,se hányás,se rosszullét.Az édességet kívántam,a kávé ˝kutya˝szagú volt....és a mellem feszült,de az is hónapos késéssel.Pedig a korábbi terhességeimet egyből megéreztem.Jól ˝elbújt˝ababa
2008. jan. 18. 15:52
Nem bírtam a kávé szagát! Ez volt az egyetlen jel! :-)
2008. jan. 18. 15:37
Nekem az első jele az volt mintha izomláz lenne a hasamban. Tök fura de tényleg így volt.
2008. jan. 18. 15:33
Nekem a cicieim kezdtek fájni ! Ezután már sejtettem! :)
2008. jan. 18. 13:54

Sziasztok!

Szerintetek az baba lehet, hogy tegnap estétől fáj a két petefészkem meg a méhem? Vagy csak felfáztam volna?

72. ipi
2007. dec. 20. 15:02
Halihó, nem tudtam hason feküdni, mert valahogy a hasam alja szúrt, nyomott. Olyasmi érzés volt, mint amikor szoros nadrág miatt felfújódsz, vagy sokáig nem pisilsz és nyom a hólyagod. Furcsa volt, azt hittem gyomorontás szerűség, hihi.
2007. dec. 20. 14:03
Sosem szerettem a csokoládét, ha megkínált valamelyik kolléganőm, vagy valaki más nagyon kínos volt visszautasítani, és magyarázkodni, hogy bocs, de nem kérek. Aztán egy nap azt éreztem, hogy meghalok, ha nem ehetek egy kis csokit. Szörnyű volt. Még soha semmit nem kívántam úgy mint akkor. Két pofára tömtem magamba, és persze mindezt titokban, mert féltem, hogy mit fognak szólni. Mást mondok, mint amit csinálok? Nagyon kínos volt. Néhány nappal később kiderült az oka. A fiam ma már 23 éves.
2007. dec. 19. 23:29
feszültebb voltam
2007. dec. 19. 22:56
Az elsőnél hányingerem volt, de csak este felé. A másodiknál a megtermékenyülés pillanatától éreztem, hogy terhes vagyok. Egyszer nem vigyáztunk véletlenül, és már úgy aludtam el, hogy szinte éreztem, megváltozott odabent valami. Aztán a teszt pozitív lett.Ennél is késő délután jött az émelygés, akkor már tudtam, hogy 5-5:30 van. Mindig olyankor kezdődött. Meg a derekam nagyon fájt. Mindez a 3. hónapig tartott.
68. o.andi
2007. dec. 19. 18:55

Sziasztok:-)

Én egyböl megéreztem teljesen más volt a közérzetem,nyügös voltam ébredéskor,hányingerem volt.

Más állapotban voltam..szinte 1-2 hét alatt éreztem már!

Volt már egy pár terhességem,szinte mindegyikkel rosszulléteim voltak de csak igy reggel.

67. Szamó (válaszként erre: 66. - Monicacruse)
2007. okt. 18. 08:31

Szia, hát itt is találkozunk...

Szerintem komoly esélyed van a bébire a leírtak alapján. Azt nem nézte a doki, hogy milyen vastag a méhnyálkahártyád? Az is fontos! De mindenképp jó, hogy volt pé. és segítettek szurival!

2007. okt. 17. 17:09

Röviden magamról:Már egy éve probálkozok babával de eddig semmi eredmény nm volt.

Elmendtem a dokimhoz aki felíra nekem a Clostibegyt amit napi 2*1-et kellett szednem a mensim 5. napjától 5 napon keresztül.A 12. napon kellett visszamennem UH-ra(ez volt 8.-án)ahol a dokim azt mondta,hogy lettek érett petéim,ugyhogy kaptam is egy szurit ami segit a tüszőrepedésben.

Pár 1 hete a hasam alja görcsölget meg néha hányingerem van,de a mensimnek majd 26.-án kellene megjönnie.Szerintetek reménykedhetek,hogy nem jön meg? Bocsi a hosszú szövegért!!!!

2007. okt. 17. 17:02

Sziasztok!

Csatlakozhatok?

64. Szamó
2007. okt. 17. 09:10

Sziasztok!

Most találtam ide, más fórumon írkálgatok.

Én onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy nem tudtam hason aludni! Igaz mág csak pár hetes volt a babucika, de (lehet, hogy csak tudat alatt) nem engedett hasra fordulni! Éppen Egyiptomban voltunk nászúton. Pár nap múlva jöttek a rosszullétek.... Először a nagy melegre fogtuk, de aztán rájöttem, hogy többről van szó!

2007. okt. 16. 20:15
Ja azt elfeljtettem leírni,hogy mindkét terhességemnél undorodtam a kávé illatától, gőzétől:)
2007. okt. 16. 20:14
Én a második terhességemnél mikor nem tudtam még,hogy babát várok annyit vettem észre, hogy torna közben a hanyatt fekvős gyakorlatoknál húzódott az eggyik oldali petefészkem, vagyis lent bal oldalon.Az elsővel nagyon aluszékony voltam de mivel hőmérőztem ott pontosan tudtam,hogy sikerült és terhes vagyok:)
2007. okt. 8. 06:09
Csak a menszesz maradt el. Egyébként az egész terhességem - főleg az első - olyan volt, mint egy álom.
2007. okt. 7. 00:29
Állandó fáradtság és alvásérzet, majd hányinger és émelygés.
59. dundy
2007. szept. 7. 06:19
nagyon rosszul voltam, rengeteget hántam.
2007. szept. 7. 05:51
Tünet?Mindenki azt mondta olyan mosolygós vagyok és boldog és olyan kis helyes arcpír volt az arcomon.Nem volt semmi tünetem egyszerűen elmaradt a vérzés és a teszt pozitív lett.....
2007. szept. 6. 13:14
Én kb. 1-2hetes terhes lehettem, amikor azt vettem észre, hogy fáradékonyabb vagyok, fájt a mellem, de a menses nem jött, hányingerem volt szinte mindentől, még az is kikivánkozott amit jóizűen megettem, folyamatosan fájt a hasamalja.Kb a 12-13hétig voltak hányingereim és néha hányás.Csináltam egy tesztet, de nem volt egyértelmű, vártam még egy hetet mert a tünetek nem szüntek, és az már jól látható 2csík volt a teszten.most 16hetes.
2007. szept. 5. 07:45

Fájt a cicim, már el akartam menni orvoshoz mert bebeszéltem magamnak hogy tuti halálos beteg vagyok. Erre kiderült hogy "csak" terhes...

Utána azért jött a nemulass 6-7 hónapig nonstop hányás (szó szerint) kukorica pufin és ásványvizen éltem :((( aztán elmúlt és a pár hónap alatt mindent bepótoltam :DDD

2007. aug. 20. 05:01
Én csak akkor sejtettem, hogy nem vagyok egyedül, amikor a menszeszem elmaradt... a 9 hónap alatt sem volt soha problémám.
2007. aug. 19. 21:57
Még csak pár napot késett a menzeszem de én már tudtam mind a két lányommal,hogy terhes vagyok .egy hetet késett mikor már olyan rosszul voltam ,hogy korházba kerültem.majdnem 3 hétig voltam kórházban mert mindent kihánytam a víz sem maradt meg bennem .iszonyú volt ,de megérte .három hónapos voltam mire csillapodtak a rosszulléteim.utána már semmi bajom nem volt.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook