Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tünetei vannak az influenzának? fórum

Milyen tünetei vannak az influenzának? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 29. 14:12

Nekem már két napja nagyon fáj a homlokom- ha lejjebb van a vérnyomásom, akkor is, és még süket is vagyok. Ez már biztos szövődmény.

Ne szidjatok, de nem sapkát vagy kalapot hordok, hanem kapucnis a kabátom, amit azért elég ritkán teszek fel, mert akkár már 2 méter körüli vagyok.

Eszem tovább a C vitamint és a kalmopyrint.

2017. jan. 29. 13:41

Az influenza kezdeti tünetei azonban elsősorban a láz;

hidegrázás;

borzongás;

rossz közérzet;

fejfájás;

izomfájdalom.


A torok és fül fájás már szövődmény, illetve a nátha is és a súlyosabb agyhártya gyulladás, szívinfarktus, stb. is.

2017. jan. 29. 10:40

szerintem tudod:

megfázás, torok-, fej-, fülfájás, bedugult orr, mindig könnyes szem, kivörösödött arc, rekedtség, nincs hangod vagy csak nagyon furcsa, köhögés, ami először nem megy, kb 4-5 nap mulva kezd "szakadni "gyenge végtagok, végtag ( főleg felső ) fájás, állandó fáradság, gyeangeség, csak feküdni lenne jó, de ha már ágyban vagy, akkor az sem, esetleg láz.

Min 1 hétig eltart.

Nekem ezek voltak a múlt héten.

Gyógyszer suspensio termini, pezsgőtabletta C vit., torokfertőtlenitő.

Én - mivel gyógyszerérzékeny vagyok, csak kalmopírint és pezsgőtablettát ettem, sok citrommal, citrállal.

Régen a Maripen használt.

2017. jan. 28. 20:04
Neked milyen tüneteid vannak?
2017. jan. 28. 20:04
Végtag fájdalom és láz.
2017. jan. 28. 18:32
szerencsére megúsztam. nagyon sok C vitamint próbálj meg enni és jobbulást neked
2017. jan. 28. 18:30
4. napja kínlódom a párommal. Van itt köztetek, aki szintén tuti influenzás? Nektek milyen tüneteitek vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook