Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tünete van egy kiscicánál a fogzásnak? fórum

Milyen tünete van egy kiscicánál a fogzásnak? (tudásbázis kérdés)


6. Nyuff (válaszként erre: 5. - E1c284e0f9)
2014. márc. 1. 17:29
Köszönöm a válaszod, szerintem is ez volt a bibi, bár, hogy melyiket hagyta el azt nem tudom, mert nem láttam :) De azóta nem járkál :))))
2014. febr. 27. 18:58
Szerintem, igen lehet egy tünete a fogcserének,a hasmenés cicáknál.
4. Nyuff (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2014. febr. 25. 22:34
Nem úgy megy a hasa, hogy non-stop ül a budiján, de megyeget akkor úgy fogalmazok, nincs láza, étvágya van ( állandóan enne) jókedvű, lebontja a házat. :) A másik kettőnél nem vettem észre, hogy mikor cserélték a fogaikat, de a neten ilyesmiket olvastam amiket most tapasztalok, de semmi konkrétat nem találtam.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nyuff)
2014. febr. 25. 22:31
meg kéne mutatni egy állatorvosnak, mert az nem jó, ha megy a hasa :( nem hiszem, hogy ez kapcsolatban lenne a fogzással, talán más probléma van, emésztési, vagy valamilyen vírus, nem?
2014. febr. 25. 22:28
Megköszönném az infókat, mert ilyet még nem tapasztaltam :) Köszönöm annak aki segít :)
2014. febr. 25. 22:27
Befogadott kiscicám körülbelül 7 hónapos, az elmúlt napokban rágcsálja a kezem... Megy a hasa is. Létezik, hogy most cseréli a fogacskáit? Megnézni nem engedi, de amúgy jókedvű, játékos. Nem lázas semmi egyéb. Megkö

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook