Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Flexibath összecsukható babakáddal kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Flexibath összecsukható babakáddal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


4. vilo
2013. ápr. 3. 12:24
A fürdőnk tényleg nem valami nagy, ráadásul csak zuhanyzónk van, tehát nem tudom még nagy kádban sem fürdetni a babát. Eléggé utazósak/nyaralósak vagyunk, tehát hosszútávon azért jól jöhet egy hordozható, kis helyen elférő kád, hogy ne kelljen minden szálláson a füritisztítással kezdenem a pihenést...
2013. ápr. 3. 11:07

Kis lakásban praktikus szerintem. Ahol olyan csöpp a fürdőszoba, hogy egy ember épp belefér ott tényleg problémás a babakádat elrakni valahová.


De az tény, hogy sokáig nem kell majd. Ebben a termékben meg a design meg a színek adják ki az ár nagy részét, nem biztos, hogy megérnek ennyit.

2013. ápr. 3. 09:10

Utólag visszagondolva, nagyon nem bánom, hogy semmi ilyesmit nem vettem egyik gyereknek sem. A max, amit kiskádban fürdettem az két és fél hónap volt. A 3. gyerek olyan pici volt, hogy a csapban fürdettem egy hónapig, még kád sem kellett. aztán meg mentek a nagykádba.

szvsz az összes ilyen csicsa pénzkidobás, amit aztán megpróbálsz eladni, rájössz, hogy a kutyának nem kell, majd elajándékozod.

1. vilo
2013. ápr. 3. 08:10

Nagyon megtetszett ez a termék, leginkább praktikussága és helytakarékossága miatt. Érdekelnének a felhasználói vélemények, hogy ténylegesen olyan jó, mint amilyennek tűnik? Kissé tartok a gumírozott részektől, hogy vajon milyen hamar öregszik el az anyag, nem töredezik-e össze ez a rész, nem válik-e el a keményebb műanyag részektől? Köszönöm előre is a válaszokat!

Itt egy link, ha valaki számára ismeretlen lenne a Flexibath: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook