Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Digi telefonnal kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Digi telefonnal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 14. 15:26
Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van a Digi telefonvonallal kapcsolatban. 2 évre szerződtünk és a bekötés óta folyamatosan baj van a vonallal. Többnyire minket nem lehet hívni, sokszor fontos telefonhívásról maradunk le. Jelenleg is egy hete bejelentettük, hogy megint nem tudnak hívni, semmi... Már 3* telefonáltam az ügyfélszolgálatnak, akik ugyan nagyon kedvesek, de a hiba továbbra is fennáll. A szerződés meg köt minket, nem lehet kiszállni. Csak egy a jó benne, hogy olcsó. Szokták mondani... olcsó húsnak híg a leve.
2010. ápr. 19. 14:34
Nekem nincsenek ilyen pozítiv tapasztalataim. Nálunk már 4 éve az van. Eleinte több probléma is volt. Mostanság is jelentkezik, de ritkábban. Este felé túlterhelt a vonal így nincs lehetőség hívás fogadásra, mert a hívott szám pill. nem kapcsolható szöveget mondja be. Illetve van, hogy nincs vonal pár óráig. Az ügyfélszolgálatot ki nem állhatom. Ritka görény tud lenni némelyik... Viszont olcsó. A legmagasabb számlánk 800 ft volt, és rengeteget pofázom. :D Nekünk még 300 perc van ingyen Bp-en belül, hálózaton belül pedig 3000, mert nekünk van kábel és net is. Szóval egy a lényeg olcsó, de nem stabil.
2010. ápr. 19. 14:24
Mi Kiskunhalason lakunk,szeretnénk beköttetni a telcsit, de ugy hallottam, hogy segélyhivást nem lehet kezdeményezni rola!tud valaki erröl valamit.
2010. ápr. 19. 14:19

de jó nektek..nálunk még nem lehet, csak tányéros:(


Így most a UPC-nél nagyon sokat fizetünk:(

csak a tévé, és a net 9000 ft..

5. Ministry (válaszként erre: 4. - Erababa1111)
2010. ápr. 19. 14:17
100 percig :)
2010. ápr. 19. 14:16
Ja! Azt el is felejtettem, hogy ingyenes! A hívások is körzeten belül X percig (pontosat nem tudok)
2010. ápr. 19. 14:16
Nekünk nagyon jó! Bevált :)
2010. ápr. 19. 14:13

Nekünk több, mint egy éve az van.

Tökéletesen működik.

2010. ápr. 19. 14:10
Milyen tapasztalatok vannak a Digi telefonnal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook