Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Circle Glide fitneszgépről? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Circle Glide fitneszgépről? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 16. 10:56

Szió!

Régebben használtam a leg magicet, 3 hónap után annyira jól éreztem magam a bőrömbe :P

azért elég keményen nyomtam: minden nap vacsi(6óra) után 2 órával leizzadtam Rosalieval(DVD edzésterv) és utána még nyújtottam relaxáció gyanánt; hetekbe került, hogy tartsam a tempót a DVDés edzőcsajjal! de ez én voltam, mert előtte igazából semmit sem sportoltam :(((

első alkalommal 5 percig sem bírtam és nem beszélve az izomlázról :S de nem adtam fel, mert tudtam, ha néhány perc alatt ez a gép ilyen erősen megdolgoztat akkor tuti jó, jól tettem!!! először az életemben elégedett voltam magammal :)


Most éppen itt gügyög mellettem a hat hetes pici fiam és együtt nézegetjük a webshopokat, honnan rendeljem meg a cirlce glid.ot :)

két hete eladtam a leg magic.m, mert a circl. jobban megtetszett, főleg, hogy jobban megdolgoztatja a hasizmot, ami jelenleg nekem nagyon fontos lenne!!! :D


Nekem a rendszeresség és a kitartás hozta meg a várva várt eredményt! HAJRÁ! :)

2011. márc. 28. 11:25
Használ-e Circle Glide fitneszgépet Valaki és milyen tapasztalataid vannak? Ajánlanád-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook