Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. ápr. 27. 23:06
Sziasztok! Eladó egy bontatlan Barátcserje kapszula (zafír), állítólag ez a legjobb! Egy hete vettem, de mindenképp orvoshoz kellett mennem és hormon gyógyszert kell szedjek, így ez most feleslegessé vált. De korábban szedtem már és 1 hónap után beállította a ciklusomat. 3690 Ft-ért vettem, 3300 ft-ért oda adom akit érdekel, de írj bátran, megegyezünk!!!!Képeket tudok emailben küldeni róla. A termék Szegeden vehető át személyesen vagy postázom is, plusz postaköltségért!
374. CsillagTM (válaszként erre: 277. - Clepsiella)
2012. márc. 21. 16:58
neked mitől múlt el a barnázás?
2012. márc. 21. 16:57
na, valaki feltalálta már a barnázás ellenszerét?:)
372. ivi79 (válaszként erre: 371. - Weberkitti)
2012. márc. 21. 09:01
én ugyanezt a fajtát szedem 1éve, de a ciklusom még összevissza, 14év fogigátló után..
2012. márc. 21. 08:49

[link]


Barátnőm 7 év, 2 inszem... után spontán lett terhes ennek köszönhetően!!!

Mindenkinek hajrá!!!

2012. febr. 15. 00:06

Dina írása óta telt el az egy év :))))))))

de látom többen kerestétek... szóval a Lehelen én kaptam.


babára vágyók. nekünk a 2. jött nehezen, mindegy most miért, mi volt a gond. én a méhpempőnek tulajdonítom a sikert, úgyis hideg van, igyatok mézes, méhpempős teát vagy csak egy kiskanállal reggelente... megér egy próbát :)

369. Anna1974 (válaszként erre: 349. - Dina)
2012. febr. 15. 00:04

sziasztok

igaz, eltelt egy év, de én tegnap kaptam Zafírt

Lehel Csarnok, biobolt, fszt.

2011. okt. 11. 09:06

Sziasztok!


Hol lehet venni a barátcserje kapszulát?



Köszönöm!

2011. okt. 9. 14:11
Az alacsony progeszteron szintre jó?
366. Liza13
2011. okt. 3. 20:18

Sziasztok!

Rendszertelen ciklus miatt kezdtem el szedni a b.cserje kapszulát. 2 hónapra elég a doboz amit vettem. Szerintetek elég, ha addig szedem, vagy érdemes azért 3 hónapig használni? :)

365. Mönkhe (válaszként erre: 364. - Asztalravissza)
2011. okt. 2. 19:15

Azt gondolom, mindenképp várj a vérvételig. Nem feltétlen befolyásolja, de azért mivel az agyalapi mirigyre hat, jobb várni az eredményre. Alapvetően biztonságos növény, nem szokott panaszt okozni.

A pms tüneteit enyhíti. Később fagyöngy-el is kiegészítheted. Várd meg az eredményt, ha minden oké, akkor bátran megpróbálhatod.

364. asztalravissza (válaszként erre: 363. - Mönkhe)
2011. okt. 2. 19:09
Nem szedek semmilyen gyógyszert. Igazán jó dolgokat írtál róla. Csak azt nem tudom, még a vérvétel előtt érdemes-e szednem vagy várjam meg, tényleg magas-e s prolaktin. Pms tüneteim vannak, sokszor sajna nem is előtte, hanem közvetlenül menzesz után is.
363. Mönkhe (válaszként erre: 361. - Asztalravissza)
2011. okt. 2. 19:02

Akkor érdemes fokozottam óvatosan figyelni a védekezésre.

Amúgy a lelki ingadozásokra is jó hatással van, főleg a mensest megelőző tünetegyüttesre. Hat a májra és a lépre, tisztítja, méregteleníti. Fájdalmat is csillapít. Mivel a mongol - tibeti gyógyászatban a csípős - hideg - keserű kategóriát képviseli, így nemcsak a női dolgokra, hanem mindenféle ingadozásra kiegyensúlyozó, és harmóniát teremt a szervezetben.

362. Mönkhe
2011. okt. 2. 18:58
Amúgy a hipofízisre hat. Ha esetleg, talán valamiért olyan gyógyszert szedsz, ami oda hat, akár hormonokat is, konzultálj az orvosoddal.
361. asztalravissza (válaszként erre: 360. - Mönkhe)
2011. okt. 2. 18:56
A ciklusommal szerencsére minden rendben van, babát pedig nem szeretnék.
360. Mönkhe (válaszként erre: 357. - Asztalravissza)
2011. okt. 2. 18:55
Nem ismert különösebb mellékhatása. Sok mindenre jó, de legfőképpen a nőgyógyászati dolgokra. Segít a menstruáció ciklusának rendezésében, illetve a petefészekre és a méhre nagyon jó. Segítheti a fogantatást.
359. asztalravissza (válaszként erre: 358. - Pethoevi)
2011. okt. 2. 18:55

Szia!

Én még nem tudom, magas-e a prolaktinom, most kellene mennem nőgyogyihoz vagy endokrinológushoz (csak ez utóbbihoz 1 hónapos előjegyzés van), hogy laborba küldjenek. Nem voltam és nem is vagyok terhes, a melleimben vannak ciszták és nyomásra áttetsző váladék ürül. Gondoltam, kipróbálnám a barátcserjét.

Elárulod, milyen tünetei voltak a magas prolaktin szintednek?

Nem tudom, van-e összefüggés, de sokszor úgy érzem, ok nélkül vagyok idegbajos.

2011. okt. 2. 18:49

Szia

én használtam,3 hónapig szedtem,mert kicsit magas volt a prolaktin szintem.engem teljesen helyre hozott.

te mire szednéd?

2011. okt. 2. 18:47

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik használták a barátcserjét, hogy mire szedtétek, használt-e és volt-e esetleg valamilyen mellékhatása?

Köszi

2011. szept. 8. 10:30

Sziasztok!

Találtam egy helyet. Csak priviben....Zafir original....

355. ágazo
2011. jún. 21. 07:08
Sziasztok!Az kérdezném,hogy a pingvin patikában /webáruházban/van Agnucaston,megbízható nem hamisítják? Mit tudtok az originál barátcserjéről amit lehet kapni.Köszi
2011. márc. 5. 09:47

A barátcserje sajnos csak az EU-ban, de nem engedélyezett étrend-kiegészítőkben. Ezért vették le a polcról a patikában is, mert az OÉTI szakártői testülete ezek szerint sokkal "szakértőbb", mint a világ összes többi országában, beleértve az USA és a vezető keleti hatalmak tudósait. Ugyanis a világon mindenhol máshol egy népgyógyászatban több ezer éve használt, szabadon forgalmazható hatóanyag.

Az EU-ban sajnos annyira nagy a gyógyszergyárak érdekeltsége, hogy beleszóláuk van a hatóságok döntéseibe, a zsabükben van a Thaiföldre utaztatott orvosokon felül sajnos a döntéshozók többsége is.

A barátcserje helyett vegye csak mindeki a patikából a hormonkészítményeket horror áron. Abból van a haszon. Az 5-HTP is ilyen hatóanyag, a Prozak nevű antidepresszánst lehet vele kiváltani, egy természetes növényi hatóanyaggal, ami mellékhatás mentes. Hát ezt is betiltották, a DHEA szintén olyan természetes növényi hatóanyag, ami visszaveti némely jó kis szintetikus gyógyszer forgalmát, így annak is lőttek, betiltották.

Macskakarom szintén, ha azt szedi valaki akkor hogy venné tonnaszám a gyógyszertári antibiotikumot? Orbáncfű! Azt is betiltották, mert akkor ki szedne Sanax-ot tízszeres áron.


Szóval néhány helyen kapható még vitex, de csak webáruházban például, mert azt valamivel nehezebb ellenőrizni, hiszen csak az EU-ben tilos forgalmazni, és a webáruházból EU-n kívüli vásárlókat is kiszolgálnak, azoknak pedig nem tilos a vásárlás, tehát ki lehet tenni a kínálatba. :)

Nálunk a családban 5 évi meddőség után jött össze a baba a vitexel, szóval tudom mit beszélek. Amit lentebb is írt valaki Vitex fruit, az nagyon jó volt, mi is a naturvitamin.hu webáruházban vettük, de ott sincs mindig, ki kell fogni.

2011. febr. 28. 11:29

Sziasztok!

Én kb.15 napja szedem a vitexes barátcserjét(2x1), kb. a menzesz 2. napján kezdtem, és azóta még mindíg vérezgetek.Ez normális?Mit csináljak?

352. timejja75 (válaszként erre: 351. - Timejja75)
2011. febr. 25. 11:18
valaki ???
2011. febr. 24. 22:06

sziasztok,mennyit kell a barátcserjéből egy nap szedni?

A premens tablettában 20mg van,és napi egyet írnak.

A vitex fruit kapszulában viszont 400mg van,és napi kettőt javasol.

Most akkor,hogy kell adagolni?

350. mandulacska2 (válaszként erre: 349. - Dina)
2011. jan. 31. 17:58
Szia Dina. Azért én drukkolok neked. Mi is nagyon szeretnénk babát, bár mi csak most álltunk neki a próbálkozásnak. Nekem az egyik petefészkem cisztás, és félek, hogy ettől nagyon nehezen jön majd össze a baba. Remélem, ezek talán segítenek. Azért majd írd meg, hogy mi lett a vége.
349. Dina (válaszként erre: 347. - Mandulacska2)
2011. jan. 31. 10:40

Szia, én már majdnem 1 hónapja szedek napi 1-et, de eddig nem tudok mit mondani a hatásáról. Nekem a ciklusaimmal minden rendben volt, csak már mi is kb 1 éve szeretnénk babát, de eddig semmi. Tegnap kellett volna megjönnie, de én már nem is bízok abban hogy esetleg terhes lennék (annyi sikertelen hónap után).

A Zafit-Barátcserje kapszula tényleg megszűnt és ami úgymond helyette van az még csak nem is hasonló....de én ezt találtam ami talán jó helyette:healthy america vitex fruit 400mg

348. zora79 (válaszként erre: 347. - Mandulacska2)
2011. jan. 25. 10:41

Szia!

Én is hallottam hogy talán bevonták, bár nem értem miért.

PreMens van helyette, amit valóban a patikában lehet kapni. Kb ugyanolyan árban van ahogy láttam, bár nemtudom hatóanyagaiban mennyire egyezik a régi jól bevált Zafiros Barátcserje kapszulával.

2011. jan. 13. 19:00
Sziasztok. Én az ügyben érdeklődnék, hogy kb 1 hónapja szedtem a barátcserjét. Most szerettem volna venni megint, mert elfogyott. Viszont a gyógynövényboltba azt mondták, hogy bevonták, és már csak gyógyszertárban lehet kapni. De a gyógyszertárosok azt mondták, nekik ilyen nincs. Utána átmentem másik gyógynövényboltba, ott egy másikat adtak, ami elvileg helyette van: Házibarát porkapszula. Meg is vettem, itthon megnéztem a tájékoztatóját, és barátcserje abszolút nincs benne. Helyette: cickafark, palástfű, pásztorfű, citromfű és pásztorfű. Most én baromira be vagyok rágva, mert pont az nincs benne, ami kellene. A másik, hogy én úgy tudom, hogy a cickafarkfüvet és palástfüvet felváltva kell inni. Ciklus első felében cicka, majd palást. Ti tudtok elről valamit, hogy most mit lehet tenni? Több mint 3000 Ft-t kidobtam, és még azt se tudom, hogy mennyire hatékony.
2011. jan. 4. 14:58
Sziasztok, én 2 hónapja szedem magas prolaktinra, meg mens elötti barnázásra, és teljesen elmúlt a barna és rendbejött a prolaktinom, a nagy bugyogós vérzéseim, amik 7-8 napig tartottak, 5nap alatt lemegy, és kis betétekkel kibírom. hőmérőzök is és a görbémet mutogatni lehetne, olyan, mint a nagy könyvben meg van írva. Gynexezek is mellette, lehet h a kettő együtt ennyire hatásos, remélem a kis poronty is ilyen egyszerűen fog már megfoganni :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook