Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a TdM és/vagy a Triplanet utazási irodákkal? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a TdM és/vagy a Triplanet utazási irodákkal? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 6. 13:17
A szállás nagyon egyszerü volt,de tiszta,és mi úgyis csak alvásra használtuk. A franciák nem hajlandók más nyelven beszélni,úgy tesznek,mintha nem értenék. Két pizzériában voltunk,az étlap csak francia volt,azt sem tudtuk,milyen pizzát fognak kihozni,hiába soroltam angolul,h mi legyen rajta..nem akarta érteni.. Meg is lepődtem,mikor tükörtojás nézett rám a pizzáról. Elfér ott egy francia szótár azért.
4. 74e6802bff (válaszként erre: 3. - Lilimami)
2012. szept. 3. 22:58
Akkor a szállás is az, és olyan volt amilyet ígértek? Milyen nyelven értettétek meg magatok? Angolt mennyire használják? Olaszban nem nagyon akartak angolul kommunikálni, inkább a németet erőltették.. én viszont angol tudású vagyok csak. :(
2012. szept. 3. 18:21
Mi voltunk már "Triplanettel" Párizsban. Igazából azon kivül,h úgy volt,hogy az Orly reptéren már megszünt a sztrájk és nem lesz csúszás,de mégis reggel 8 helyett du négykor szállt fel a repülő,nem volt gond. én nem szeretem az idegenvezetős,szervezett utakat,ezen az oldalon viszont egyéni és olcsó városlátogatások vannak. Szerintem megéri.
2012. szept. 3. 11:12

Sziasztok!

Az augusztusi hosszú hétvégén vettünk részt egy Észak-Olasz úton a TdM-el. Vegyesek voltak az élményeink a szervezéssel kapcsolatban. Néztünk egy tavaszi utat, amit szintén ők indítanak.. és az a baj, hogy az úticélokra más utazási irodától nem találtunk körutazást.

A Triplanetnek vannak még kecsegtető ajánlatai, de semmit nem tudunk a cégről.

Aki esetleg utazott már velük, kérem írja le a véleményét, köszi! :)

2012. szept. 3. 11:09
Milyen tapasztalataitok vannak a TdM és/vagy a Triplanet utazási irodákkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook