Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen tanfolyamot végezzek? fórum

Milyen tanfolyamot végezzek? (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 13. 15:59

Én most úgy látom, pályázatírókból hiány van... akik vannak, azok nagyon túlterheltek.

Én biztosan szívesen megtanulnám, ha lenne időm, mert egyre több cég és civil szervezet próbálkozik ilyen megoldással némi plusz bevételhez jutni, esetleg fejlesztésekre pénzt keríteni.

4. kefekötőke (válaszként erre: 1. - 2656c806ea)
2010. ápr. 13. 15:49

A következő években bagy szükség lesz a kínai és héber és arab nyelvek magas szintű ismeretére.

Az a legjobbb befektetés.

2010. ápr. 13. 15:09
hát ez az. az a baj,hogy munka terén abszolut tájékozatlam vagyok,mert mióta megvan a szakmám azóta egy helyen dolgoztam csak. fogalmam sincs miben gondolkozzak,de szeretnék elmenni alkalmazottnak,mert eddig egyéni vállalkozó voltam és emiatt már olyan stresszes voltam,főleg mikor bejött a válság,hogy besokaltam. egy nyugodtabb állást szeretnék biztos havi fixel. elegem van abból,hogy az államnak fizettem a gatyámat is.
2010. ápr. 13. 14:44
Érdemes körülnézni az interneten, hogy mik most a hiányszakmák. Bár a mai világban nagyon nehéz előre látni hogy miből lehet majd megélni.
2010. ápr. 13. 14:20
Itthon vagyok 7 hós kisfiammal,de tanulni szeretnék valamit. Most kozmetikus végzettségem van amiben dolgoztam 15 évet. Valami teljesen mást szeretnék csinálni mert a kozmetikát mellék állásban tudom itthon csinálni. Mibe érdemes belefogni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook