Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tanácsokkal látnád el egy amerikai stafforrdsire kutya gazdáját? fórum

Milyen tanácsokkal látnád el egy amerikai stafforrdsire kutya gazdáját? (tudásbázis kérdés)


10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Rescue)
2013. jún. 14. 20:11
Azért szerintem jobban jár, ha tanul a kutyáról, és tanul a fajtáról is.
2013. jún. 14. 20:02
Köszi a tanácsokat!!! Udvaron lesz tartva,és nem szeretném ha vad lenne!! A kisfiamnak tetszik nagyon és amugy nagyon kedves aranyos ,sokat foglalkozunk vele!!
2013. jún. 14. 19:26
És ne a fajtáról tanulj.... hanem a kutyákról... ugyanis nem minden kutyára húzható rá a fajtajellem!
2013. jún. 14. 19:24

Hű, így belevágni kutyatartásba nem túl szerencsés. Előbb olvasgatni kellett volna... És akitől vetted tanácsot kérni, milyen táphoz szokott stb. De semmiképpen se Darling, Pedigree márkát, az üzletben is segítenek, hogy kiválassz egy közép átkategóriát, de jó minőségűt.

Én kutyaovit és kutyasulit is ajánlok, mert mint látom nem igen értesz a kutyákoz, ez pedig jobb szakembertől tanulni, kérdezni... Én a tükörsulit ajánlom! Nagyon segítőkészek! És az ovijuk nagyon jó! Könyvek, ami alapkövetelmény egy jó gazdinak: Jan Fennel, Cesar Millan, Korom Gábor tükör módszer, Klikker

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Totek63)
2013. jún. 14. 19:12

Nyilván gondosan utánajártál a fajta igényeinek mielőtt kiválasztottad magadnak, csak ezek lemaradtak, ugye?


Jó minőségű junior tápot (nem Pedigreet és társait) adj neki.

5. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 4. - Totek63)
2013. jún. 14. 18:21
Az attól függ ,hogy lakásban akarod tartani vagy udvaron lesz..Ilyenkor csakis junior tápot,jó minőségűt..Én tejet és főt ételt soha nem adtam a kutyáimnak ..Viszont nyers csontot ,sertést igen..Mert ugye rágni fog..Aztán jó lenne ha azt rágná nem mást..A kutya nevelése az idegrendszerétől függ,van amelyiknek nagyon sok törődés és figyelem kell,különben elég szélsőséges tudd lenni..Nekem eddig kettő ilyen kutyám volt..Az elsőről hamar kiderült,hogy én kevés vagyok hozzá..A mostani jó kutya..De hát a tiéd még elég kicsi..De ahonnan elhoztad ,és láttad a többivel/testvérek/le tudtad szűrni,hogy milyen a többihez képest?..
2013. jún. 14. 18:08
Szia!!! A kiskutyám 10hetes érdekelne hogy hogyan tanitsam ,mit adjak neki enni ???
2013. jún. 14. 18:03
Nekem van:)Mi érdekelne?:)
2. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2013. jún. 14. 18:02
?:)
2013. jún. 14. 17:56
Ha valakinek közületek van amerikai stafforrdsire kutyája szívesen vennék egy két jó tanácsot!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook