Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen tabletet vegyek? fórum

Milyen tabletet vegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 4. 10:44
50 korul mar Huawei tableteket is lehet kapni, de Samsungban is van olyan ami bőven 100 alatt van.
7. a97b9a4e4e (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. jan. 4. 10:42
Egy jobb fullhallgatoval mindent meglehet oldani, en zenet nem is hallgatok füles nelkul, de filmezeshez is hasznalom.
6. a97b9a4e4e (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. jan. 4. 10:40
Most sokkal dragabbak mar a laptopok. Még egy belépő alap tipus is. Semmi extra. En 5 eve 100 korul vettem Lenovot, most meg a hatar a csillagos eg. Nagyon felverték az arakat. Az enyembe sincs semmi extra, tok gagyi a kijelzoje is, ha sok a fekete filmben, alig latok vmit. :D Soha tobbe nem vennek laptopot az is biztos. Inkabb egy jobb tabletet, vagy mobilt, meg egy wifi kepes tv-t aztan meg van minden.
5. Channa* (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 4. 07:56

Hát nem tudom.

Az én Samsung tabletem 165 eFt-ba került 2 éve, a laptopom szintén kb. ennyi volt 1 éve.


Én azt mondom, hogy ha otthon akar filmeket nézni, akkor kényelmesebb a laptop és azt ugye egyszerűbben lehet minden másra használni, illetve van jó nagy tárhelye, így le is tud tölteni filmeket, nagyobb a monitor is.


Azt a FI-nek kell eldöntenie, hogy neki mi a megfelelő, mert tulajdonképpen egy telefon is megfelel szinte mindenre, filmnézésre is.


Én a telefonomat telefonálásra, fotózásra, ritkán netezésre, stb. használom. A tebletemet főként olvasásra és netezésre, a laptopomat mindenre....


Nekem egy Lenovo laptopom van. Nem túl hangos.

A fiamnak HP-ja van, illetve nekem is van egy HP-m, amit munkára használok. A HP-nak jobb a hangja.

A tabletnek a hangja nem az igazi és ez igaz a samsungra is, és van egy LG tabletem is, amire szintén igaz...

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 4. 07:51
Hosszú távon, huzamosabb ideig filmnézésre nem ajánlom a mobilt és a tabletet sem.
3. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Dreamer1)
2021. jan. 3. 23:57

Ha nem akarsz sokat költeni akkor mindenképp tablet. Meg fölösleges is szerintem a notebook. Idejét múlt. Ha nem akarsz rajta játszani, se nem ez a munkaeszközöd, akkor jobban jársz egy tablettel. Én van hogy napokig be se kapcsolom a gépem. Mobilon szoktam sorozatokat is nézni mert sokkal szebb a képe, meg van benne ilyen vezeték nélküli kivetítés is, de ez szerintem tableten is van. Ha wifi képes a tv-d akkor összetudod kapcsolni a kettőt.

A Samsung tabletek elég jók, meg ezekkel elég gyakran akcióznak.

2021. jan. 3. 22:50
Filmnézésre tévét vennék.
2021. jan. 3. 22:36

Sziasztok!


Vagy új laptop kell vagy egy tablet.

Filmezésre hasznalnám főként, jó ha nem túl halk. Valaki tudna ajánlani valamit hogy merre induljak el?

Ahogy nézem a nagyokat 2k az induló egy notebooknál, ami sztem sok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook