Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen szoknyát engednél felvenni egy férfinak nyilvánosan? fórum

Milyen szoknyát engednél felvenni egy férfinak nyilvánosan? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. ápr. 10. 14:01
Micsoda fórumokat ástok elő :)
210. szélhámosnő (válaszként erre: 208. - Zolo)
2014. ápr. 10. 10:10
Szerintem ez egyéretlműen kamu, ennek ellenére izgató volt olvasni. :)
2014. ápr. 10. 10:06
hogy mi??!!
208. zolo
2014. ápr. 10. 10:05

A mini farmerszoknya.



Egy forró nyári napon a barátnőmet /volt/ meglátogattam. A lakásában voltunk és nagyon melegem volt farmernadrágban. Kértem tőle rövidnadrágot, de azt mondta nem szokott rövidnadrágot hordani, tehát nem tud adni. Ő szoknyát szokott hordani, ha megfelel azt tud adni. Csodálkoztam a válaszán, de ő azt mondta csak ketten vagyunk, ha nem tetszik, akkor legyek meztelenül. De szerinte az ablakon belátni és ő a meleg miatt nem fogja becsukni. Belementem a szoknyába egy rövid farmerszoknyát kaptam tőle. Mivel nem volt rajtam alsónadrág, ezért így vettem fel a szoknyát. Azt mondta még jól is áll, de azért az utcára így ne menjek ki. Legalábbis vele ne. Kérdezte, hogyan érzem magam szoknyában, mondtam neki nagyon kényelmes és nincs benne melegem. Azt mondta gondolta, mert az utcán ő is bugyi nélkül szokta a szoknyát nyáron hordani és neki nagyon tetszik ez a viselet. Délután sokat beszélgettünk és nevettünk. Amikor egyszer nagyon elkezdett nevetni megkérdeztem mi tetszik neki ennyire. Azt mondta elképzelte mit fog hozzám szólni a barátnője, ha átjön hozzá. Elmondta, hogy megbeszélte vele, hogy átfog jönni, de nyugodtan maradjak csak szoknyában ő úgyis az udvaron lesz vele, mert nem szereti, ha bent cigizik. Engem azért zavart a dolog és mondtam neki mi van, ha mégis bejön. Nevetett és azt mondta szerintem neki is tetszenél szoknyában. Így maradtam és még izgatott is a dolog, ha bejönne és én szoknyában lennék előtte milyen lenne. Nem sokára megjött a barátnő én nyelni is alig tudtam az izgalomtól, de egyben vágytam is rá, hogy bejöjjön. A barátnőm kiment az udvarra beszélgetni hozzá. Az ablak nyitva volt és csak egy függöny választott el minket. A barátnője mondta is miért nem megyek ki hozzájuk beszélgetni, amin a barátnőm nagyon elkezdett nevetni. Amikor a nevetést befejezte elkezdett biztatni, hogy menjek ki hozzájuk. Nagyon kínos és egyben izgalmas is volt a dolog. Azért így kimenni mégsem akartam még más is beláthatott volna az udvarra. Kitaláltam, hogy wc-re kell mennem. A barátnőm megint jót nevetett a barátnője meg is jegyezte milyen jó kedve van, hogy itt vagyok. Nem sokára elment, mivel nem akar minket zavarni. A barátnőm bejött és kérdezte miért nem mutattam meg az új divatot a barátnőjének. Ne legyek már ilyen szégyenlős, pedig nagyon jól áll. Mondtam neki pont azért, mert nagyon jól áll. A barátnőm benyúlt a szoknyám alá és azt mondta ez tényleg nagyon jól áll. A helyzetet ki akarta használni ezért felhúzta a szoknyáját és azt mondta ilyet még soha nem csinált, hogy egy szoknyás pasi rakja be neki. Hatalmasat szeretkeztünk és úgy élveztük mind a ketten, hogy még talán a szomszédok is hallották. Mivel az ablak még mindig nyitva volt és csak a függöny volt behúzva. A barátnőm azt mondta ez csodálatos volt és még ilyen nagy és kemény nem volt a farkam. Ha ez a szoknya hatása akkor nekem szoknyát kell hordanom. Utána megkérdeztem ezt komolyan gondolja és akkor azt mondta, hogy nem az utcán gondolta. De vele kettesben ez egy jó viselet, ha ilyen hatással tud lenni rám. Legközelebb, amikor mentem hozzá elmondta az anyjával is megosztotta a szoknya viseletemet. Ettől én köpni nyelni nem tudtam. Ezt nem akartam elhinni nagyon kínos volt a dolog. Nem tudtam ezek után, ha találkozok az anyjával mit fog szólni. Megkérdeztem mi volt a véleménye az anyjának. Azt mondta, hogy ledöbbent és csodálkozott nem nézte volna ki belőle. Ezek után mosolygott és viccesnek találta a dolgot. Kíváncsi lett, hogy nézhettem ki szoknyában. Végül is őt nem zavarja, ha neki ez nem baj. Végül is ettől szörnyűbb dolgokat is csinálnak pasik. Amikor találkoztam az anyjával nagyon kínosan éreztem magam. Azt vártam mikor jön elő a témával vagy utal rá. A szívem gyorsan vert. Az anyjával semleges témákról beszélgettünk. Kezdtem úgy érezni nem is olyan szörnyű dolog, hogy ő is tud róla. Még izginek is tartottam, hogy ő is be lett avatva a kis játékunkba. Megkönnyebbülést éreztem, hogy ő is tud a szoknyás történetemről. Egy jó szoknya szerintem pasin is állhat jól. Főleg, ha nem az a cél hogy nőnek nézzen ki. A skótoknál ez nem jelent problémát, sőt büszkék is rá.

2013. febr. 18. 19:16
Igen van szolídabb szoknyám is feltettem két képet.De ezt a fekete bőrminiszoknyát nagyon csípem
2013. febr. 16. 19:38

Bizony és ő mégis csak prostit játszik :)


Jól van bevallom nekem is van hasonló meg miniszoknyám is . És alkalmanként fel is veszem .

De nem mindennapos használat ..

205. Érdekes73 (válaszként erre: 203. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 16. 18:38
A Micsoda nőben volt Julianak ilyen csizmája :D
204. Érdekes73 (válaszként erre: 203. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 16. 18:38

Nekem a rózsaszín ruhanemű is sokk ffiaknál :D

Pedig már kb 20 éve próbálkoznak vele nekem még mindig üti a szemem...

203. pintyőke madárka (válaszként erre: 201. - Érdekes73)
2013. febr. 15. 11:30

Ha ő van a képen akkor identitás problémákkal küzd. Ez messze meghaladja a milyen szoknyát vegyek fel problémát..


Kihívó "szexi " szknyát magassarkúval azért nem mondanám egészséges férfihoz méltónak.


DE ha nem ő van a képen akkor meg megint nem értem mit keres itt ? Mi célja van ezzel egy FÉRFINAK?



Sehogy nem kerek ez nekem .


Egy férfi véleményem szerint ne öltözzön nő prostinak. Hogy a kérdésre is választ kapjon .


Mit bánom én ha szoknyát hord de van ennél jóval szolidabb öltözék is.

202. Érdekes73 (válaszként erre: 199. - Zolo)
2013. febr. 15. 11:02

Általánosságba így van de itt van konkrét eset :D

A fórumindító saját állítása szerint a legnagyobb hidegbe utazgatott női minibe pl a vonaton :D

201. Érdekes73 (válaszként erre: 197. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 15. 10:59
Olyan prostis de szerintem ne ő van a képeken.
200. pintyőke madárka (válaszként erre: 199. - Zolo)
2013. febr. 14. 15:31
Persze igazad van . Az én véleményem a szoknyabolond nevű felhasználóknak szólt akinek érdemes megnézned a képeit a naplójában . Aztán kérlek oszd meg velünk a véleményed.
199. zolo
2013. febr. 14. 14:39
A rövidnadrágon senki nem háborodik fel. Tehát, ha férfi az utcán nem feltűnően akar szoknyában lenni, akkor egy bőszárú bermudanadrághoz hasonló szoknya lenne a megoldás. A fórum kérdése az milyen szoknyát engednél felvenni egy férfinek. Nem pedig az, hogy férfi szoknyát felvehet-e.Nem csak a Skótok járnak szoknyában.Ázsiában szárit hordonak a férfiak is és a turisták is kipróbálják. Állítólag a nagy melegbem kényelmes viselet. Nem a nemi hovatartozásról szól a dolog, hanem a praktikus viseletről. Kíváncsi lennék most mi a vélemény, ha férfinek fülbevalója van és 30 éve mi volt a vélemény. Ez pedig nem is a kényelemről szól, hanem a divatról. A strandon fürdőruhában vannak az emberek a naturista strandon pedig ruha nélkül. Ezekre az emberekre is lehet bármit mondani. A Balatonál még azon sem háborodnak fel, ha a parthoz közeli utcákon fürdőruhában sétálnak. Budapesten ez nagyon feltűnő lenne.
198. mese
2013. febr. 14. 11:55
skót szoknyát
2013. febr. 14. 11:13

Mert azt gondoltam olyan talpig érő lepelre gondolt . Nem pedig hímr..ó öltözékre. Ha egy nő csinál ilyet is azt mondják rá k..va.


Komolyan úgy gondoltam kényelmi szempontok miatt akart szoknyát hordani. Ez csak provokálás . És nem értem miért..

Ha Ő van a képen ha nem akkor sem értem az indokot..

2013. febr. 14. 10:40
Valami csipkés legyen.
195. Érdekes73 (válaszként erre: 194. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 14. 10:32
Miért ?
194. pintyőke madárka (válaszként erre: 192. - Érdekes73)
2013. febr. 14. 10:07
Engem kicsit felkavart .
2013. febr. 14. 09:53

Férfinak szoknyát?????

Ez már beteges. :((


Az nem is férfi, nem is állnék vele szóba!

192. Érdekes73 (válaszként erre: 191. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 14. 09:51
Hát nem győztek meg a képek. Semmiről se :D
2013. febr. 13. 11:52
szoknyabolond naplójában megtalálod
190. Érdekes73 (válaszként erre: 183. - F1e23b97ee)
2013. febr. 13. 10:42
Milyen képeket kell nézni ?
2013. febr. 13. 10:42
Amúgy a kérdésre a válasz felőlem olyan szoknyát hordasz amilyet akarsz:D Helyettem is hogy javítsad a statisztikát... Rajtam kb 13 éve volt utoljára szoknya akkor is csak egyszer hogy rájöjjek van amit nem kell erőltetni :D
2013. febr. 13. 10:37

EZÚTTAL A PASI HORDJA A SZOKNYÁT

kgy, 2009. február 15. vasárnap


[link]



Hát vmiért nem terjedt el a búza divattervező álma :D

187. szoknyabolond (válaszként erre: 186. - F1e23b97ee)
2013. febr. 12. 23:37
Irigyli a virgácsaimat? Azt elhiszem.
186. f1e23b97ee (válaszként erre: 184. - Szoknyabolond)
2013. febr. 12. 23:05
Én meg a Hiszékeny úr vagyok a zsebtévéből, kedves Móka Miki :-)))
2013. febr. 12. 23:04
..milyet.? skotot.! az jól áll a férfiakanak..:))
2013. febr. 12. 23:03

Doctor E. B.


1 : tipikus " női láb" no persze.

2 : finom női kacsó : tévedés irodában dolgozom és adok magamra ( manikűr pedikűr ). Lézeres láb szőrtelenítés gyantás kar szőrtelenítés.

3 : Majd annak is elfog jönni az ideje!!!!!!

2013. febr. 12. 22:50

:-))


Ezeken a képeken nem az ő lába látható nyilvánvaló. Ezek tipikusan női lábak. Nem azt mondom, hogy egy és ugyanazt a személyt ábrázolják, de, hogy nem férfi az tuti.


Az a kép pedig kimondottan árulkodó amelyiken a kéz is látható. Nekem viszonylag kicsi kezem van, de nem lehetne összetéveszteni egy női kézzel. Itt pedig egy finom női kacsót ábrázol a kép.


Továbbá, ha tisztelt jópofa barátunk az utcán nyilvánosan harisnyában és szoknyában járkál, akkor ezen a portálon miért titkolja el az arcát?


Ha nyíltan felvállalja ezt a vonzódását a női ruhadarabokhoz és cipőkhöz a képeken vajon miért ennyire szégyenlős? :-))))

182. szoknyabolond (válaszként erre: 176. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 12. 22:44
Bocsi a 10-as h.sz. ben a " valaki " szóért nem emlékeztem hogy te írtad de igen a másnál os másabb vagyok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook