Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen színűre festessem amerikai konyhás nappalinkat? fórum

Milyen színűre festessem amerikai konyhás nappalinkat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. caffi (válaszként erre: 39. - Szeklice)
2010. júl. 22. 18:01

A netről keresett képeket felrajzolom...és akrillal festem....ezzel foglalkozom többek közt:)

De szívesen segítek....

40. caffi (válaszként erre: 36. - Szeklice)
2010. júl. 22. 18:00

Van kész gobelined?....Teszel fel fotót ha van?

Na ezt még nem próbáltam....hátha kedvet kapok:)

39. Szeklice (válaszként erre: 37. - Caffi)
2010. júl. 22. 17:59
A mesefigurákat hogyan varázsoltad a falra?Temperával?..és másoltad a képeket?Régi vágyam,hogy a kislányom szobáját kidekoráltatom,csakhát..egy vagyon.
38. caffi (válaszként erre: 36. - Szeklice)
2010. júl. 22. 17:56

A te fórumod....kérdezz nyugodtan....de akár priviben is:)

Hááát a kocsi az tény h nagy szám:)....én találtam ki(most a vállam veregetem:D)

Tudod hiába vagyok jó fej szülő,és veszek egy BMV-t a gyereknek....ha rutintalan és az első fára feltekeredik:(....ezzzzz meg csak 80-90-el megy:DDD

Az apja mindig el akarja adni,és úgymond egy normális kis autót venni neki....de a lány nem engedi....nagyon egyedi:D...Bírja a feltűnést mint anyukája:SSSS

37. caffi (válaszként erre: 35. - Szeklice)
2010. júl. 22. 17:53

Háát el is hiszem h katasztrófa ként éltétek meg az építkezést....

Nálunk tavasszal a digisek jöttek bekötni a tv-t,netet....hááát sz@rrá fúrták a lakást.....

Győztem helyre állítani kívűl-belül a lakást!

Kívül azért kellett mert elfúrták a villanyvezetéket....és ki kellett réselniük az ajtó felett egy jó nagy rész:S

Apósod olyanra fogja megcsinálni ahogy ti szeretnétek.....:)

2010. júl. 22. 17:49

Te Caffi..máris sok kérdésem van.De majd inkább priviben.Csúcsszuper a naplód!!! A legjobb a lányod kocsija.:)

Én sajnos nem vagyok kreatív-legalábbis anyu mindig letöri a kedvem.De mióta gyeden vagyok,és itt az új ház,amit otthonossá kellene varázsolnom,egyre többször vetemedek egy s másra.Most el kezdtem gobelineket gyártani,és be kell valljam,nagyon kikapcsol.Bekeretezve meg még jól is mutat.Persze nem "nyanyás" gobelinek,hanem fiatalosak.

35. Szeklice (válaszként erre: 34. - Caffi)
2010. júl. 22. 17:44
Ne is mondd.."szakemberek"...tavaly költöztünk be ugyebár,hívtunk "hivatásos" festőt,aki jól átvágott minket,meg még le is húzott.Akkor megfogadtam,hogy amit csak tudunk,megcsinálunk mi. (Az egész építkezés ebből a szempontból egy csalódás,kész röhej,hogy egyesek szakembernek nevezik magukat)..úgyhogy most apósom fog kifesteni,akinek bár nem ez a szakmája,de legalább olyan jól fest,mint egy igazi.
34. caffi (válaszként erre: 33. - Szeklice)
2010. júl. 22. 17:35

Lehet pasztel színekkel is:)

Hááát ja én csináltam...annyit szívtunk a szakemberekkel....h má mindent meg tudunk magunk csinálni:)

Legújabb heppem h horvát-követ rakok:)

33. Szeklice (válaszként erre: 32. - Caffi)
2010. júl. 22. 17:31
Ezt tényleg Te csináltad??? Ez nem semmi...talán nekem egy kicsit erős lenne ide,de abszolút tetszik!Anno a leánylakásom hasonló stílusú volt. Nagyon bírom az ilyen eredti ötleteket...át is nézem az egész naplódat...csak ámulok és bámulok,hogy mik vannak benne...ne lepődj meg ha megkereslek priviben,hogy mi hogy készült!:-)
32. caffi (válaszként erre: 29. - Szeklice)
2010. júl. 22. 17:25

Nekem a terrakottás padló...olyan mediterános....ezért a narancs,a sárga,bordó.....akár keverve is:)

A krea naplómban van 14bejegyzés a mi szobánk fala....egy festő sokkot kapott volna:)....de én magam készítettem...pont ezért mert nem tudtam eldönteni h milyen szín legyen....a sárga tetszett,de az a konyhában van

A narancs is tetszett de az előszobába került...

31. Szeklice (válaszként erre: 30. - F136b012c0)
2010. júl. 22. 17:25
No way:-)
2010. júl. 22. 17:22
paint it black!! :DD
2010. júl. 22. 17:19
Okés.Fennt van!
28. caffi (válaszként erre: 27. - Szeklice)
2010. júl. 22. 17:08
Várok:)
27. Szeklice (válaszként erre: 26. - Caffi)
2010. júl. 22. 17:05
Nem,de mindjárt teszek fel...csak előbb csináli kell...várj csak..!
26. caffi (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. júl. 22. 16:32

Szia!

A napsárga az jól megy a piros ülőhöz is és a barna konyhához is....világos is:)

De a barackot az okkersárgával is el tudnám képzelni...

Van fent képed?...Úgy könnyebb segíteni:)

25. Szeklice (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2010. júl. 22. 14:26
nem hittem volna,hogy ennyit számít...de végülis igaz...nálunk nagyon -nagyon világos van,ami egyfelől jó,másfelől meg mint pl.most-meg lehet gyúlni,mert egész délelőtt besüt a nap,és jól felmelegíti a nappalit...hiába a lehúzott redőny...
24. erikpipi (válaszként erre: 6. - Szeklice)
2010. júl. 22. 14:22
Úgy, hogy ősztől tavaszig több áramot használunk. Ha a fal színes,akkor többet kell világítani, mert a lakás is sötétebb tőle.
23. kinni (válaszként erre: 22. - Szeklice)
2010. júl. 22. 14:19
Nincs mit!:-)
22. Szeklice (válaszként erre: 20. - Kinni)
2010. júl. 22. 14:17
Nagyon köszi!!!
2010. júl. 22. 14:16
Most nézem a dulux honlapját...azt hiszem a "semleges színek"menüpont alatt lévő színek a legtalálóbbak.Tejeskávé árnyalatok...
20. kinni (válaszként erre: 18. - Szeklice)
2010. júl. 22. 14:14

Igen dulux. Kódokat nem tudok, fantázianevek vannak. Szerintem elég ha a nevét mondod.

Már nem emlékszem vagy a baumaxban vagy a praktikerben találtam katalógust és annak alapján választottam. Weboldaluk is van, de ott nagyon sok szín van, azt nem tudom, hogy mindet lehet-e kapni Magyarországon. A füzetben lévőket biztos vannak.

2010. júl. 22. 14:12
tejeskávé színűre. :)
2010. júl. 22. 14:09

Írtó jó szín!!!Ez nekem is jó lenne a sötét részhez!Ez dulux?Elég ,ha megmondom a nevét a boltban vagy kell a színkód is?

Más azért így élőben látni...

17. kinni (válaszként erre: 16. - Szeklice)
2010. júl. 22. 14:05

A nappali részről találtam, a konyha akkor még nem volt kész mikor a fénykép készült.

Én dulux katalógusból választottam a színeket.

16. Szeklice (válaszként erre: 15. - Kinni)
2010. júl. 22. 14:01
igen,igen!!érdekel!!!..
15. kinni (válaszként erre: 14. - Szeklice)
2010. júl. 22. 14:00

Mi nemrég festettünk, a legsötétebb fal caffe latte lett, a konyha fantázianeve aranybarna, ez egész világos, az előszoba meg orchidea fehér.

Mindjárt keresek képet ha érdekel.

14. Szeklice (válaszként erre: 13. - Kinni)
2010. júl. 22. 13:54
Igen,nekem is az állna a legközelebb a szívemhez...csak nehéz kiválasztani a 2 legmegfelelőbb színt...esetleg még a halvány mályva is jó lenne...
13. kinni
2010. júl. 22. 13:51
Mindenképpen valamilyen világos bézs barna árnyalatok, a duluxnak nagyon jó színei vannak.
2010. júl. 22. 13:50
Szerintem a napsárga is jó lenne. Az világosabb, mégis vidám szín. A meggypiros és a wenge úgyis elég sötét, szerintem egy világosabb kiemelné ezeket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook