Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen színű kiegészítőket javasoltok? fórum

Milyen színű kiegészítőket javasoltok? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 20. 09:34
lakástextil boltokban mesemintás anyagot is lehet venni, és egy 5évestől már meg lehet kérdezni mit szeretne a szobájába
3. Orsi86 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. júl. 20. 08:09

Szia!

Szerintem kérdezd meg a kislányodat,hogy mit szeretne. Biztosan nagyon élvezné a közös vásárlást. Szerintem egy gyerekszobánál nem kell feltétlenül arra törekedni,hogy a színek összhangban legyenek. De ,ha mégis úgy szeretnéd akkor szerintem a barack és a narancs nem illik egymáshoz. A barack színhez nagyon jól megy a barna illetve a türkiz. A narancshoz meg a citrom sárga, zöld kombináció. Ha visszafogottan színes szobát szeretnél akkor érdemes min 3 max 4 féle színt használni.

2. manul (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. júl. 20. 08:09
Terrakottához én beige vagy keki zöldet tennék vagy valami szép pasztel sárgát.
2010. júl. 20. 08:01

Jó reggelt mindenkinek!

Felújítottuk a kislányom szobáját(5 éves).A fal barack színű, a padlószőnyeg narancsos-barnás árnyalat(terrakotta talán?).A kérdésem az, szerintetek milyen színű sötétítőt, terítőt, ágytakarót vegyek? Én almazöldre gondoltam, de lehet, nem illik oda...Mit ajánlotok? A héten veszek anyagot, és megvarratom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook