Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen színű férfi inghez, milyen színű nyakkendő illik? Avagy épp nem illik? fórum

Milyen színű férfi inghez, milyen színű nyakkendő illik? Avagy épp nem illik? (beszélgetős fórum)


16. Rozgó (válaszként erre: 2. - Honeywald)
2013. nov. 23. 18:10
Fekete inghez? Megy szinte minden szín. Mintás is és egyszínű is! A fekete ing pont annyira jól variálható nyakkendőileg, mint a fehér.
15. pepi2
2010. nov. 17. 10:16

köszi a hozzászólásokat, közben próbáltam a neten is körbenézni, mit mivel ajánlatos felhúzni.

Igazából eddig középvezető volt, de nem várták el mindig az öltönyös szerelést, simán bement sötét farmerben+ ing, vagy szövetnadrág+ ing, nyakkendőt csak néha vett fel. De most ő lett a főnök. Amúgy szerencsére van stílusa, mert ha nem öltönyös cuccban kell járnia, akkor is jó dolgoakt vesz fel. És persze ilyen dolgokat tudunk, hogy az öv és a cpő vagy a zokni hogyan miként passzoljon, csak ez az ing-nyakkendő okoz némi fejtörést.

viszont láttam a neten egy jó ötletet rózsaszín inghez, olyan nyakkendő, ami nem rózsaszín de van benne rózsaszín csík is(meg azt hiszem kék) ez lesz a rózsaszín inges nyakkendőnk...

amúgy ma korán kellett mennie, és kikészítette a konyhába ezt a bizonyos rózsaszín inget és lila nyakkendőt. amikor megláttam elnevettem magam, majd odaírtam neki, hogy gondolom nem maszkabálba indul, így inkább húzza fel ezt...(és odatettem egy szürke nyakkendőt) és azt húzta fel,mert mikor felkeltem a lila a széken volt..:)

14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2010. nov. 17. 08:41
Egyébként meg igen, a rózsaszín elvileg nagyon szép a lilával, de nem minden árnyalata.
13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - Pepi2)
2010. nov. 17. 08:40

Túlparázod ezt a kérdést ;)

Inkább kérj segítséget az eladóktól, mielőtt a férjedre hozod a frászt, hogy rosszul válogat és ettől fogja rosszul érezni magát :) A legfontosabb az anyag minősége, rémes, ha már délben gyűrött az ing.


A lényeg, hogy minél kevesebb színt viseljen. Ahogy már írták is, az öv és a cipő egy színű legyen. A zokni színe olyan, mint a cipő és ha leül, nem látszótdhat ki a lába, tehát nem bokazokni.


Az visszafogott és elegáns, ha az ing majdnem egyszínű a nyakkendővel. Ha az ing mintás, a nyakkendő egy színű legyen, és fordítva.


Barna öltönyhöz a barna cipő elegáns, nem kell egyeznie az árnyalatnak. Szürkéhez sötétkék vagy fekete.


Ezt napestig lehetne sorolni. S még nem beszéltünk pl. az óráról, aktatáskáról. Majd belejöttök :)

2010. nov. 16. 23:59

Nagyon fontos, hogy az inghez és a nyakkendőhöz menjen a zakó színe is, mert hiába jó együtt e kettő, amennyiben egy rózsaszíne inghez zöld zakót vesz fel, máris kész a gubanc :(

viszont ha szürke a zakó, szürke a nyakkendő, ahhoz már lehet felvenni rózsaszínű inget is, akár.

A világos és a sötét színek kombinációja igen elegáns tud lenni, csak okosan kell megválogatni mindet, mert az sem mindegy hova veszi fel az illető. Milyen eseményre.


A lényeg, a nyakkendő ne simuljon úgy bele az ing színébe, hogy nem látszódik tőle, magyarán mintha nem is lenne rajta.


Válogassátok össze, melyik öltönyhöz, melyik ing és nyakkendő áll jól, ezeket jegyezzétek meg és nem lesz gond a reggeli sietségnél, ha véletlenül más inget és nyakkendőt kap ki a szekrényből, ami nem áll jól az öltönyhöz.


azért a szeme színével is egyezzen minden :DDDD

11. pirinyo79 (válaszként erre: 8. - Pepi2)
2010. nov. 16. 23:47

De válaszoltam

3. hsz 1 mondat

10. eszterlánc77 (válaszként erre: 9. - Pepi2)
2010. nov. 16. 23:46

éni inkább középszürkét adnék hozzá, de ez tényleg függ az ing árnyalatától szerintem, de jó még hozzá a bordó, lila, sötétkék, sötétebb rózsaszín, akár lehet csíkos is.

Sokan vesznek fel feketét, de ez két okból sem helyes. Első: a fekete nyakkendőt protokoll szerint fehér inghez illik viselni,

második: hogy zakószínnel egyezne a nyakkendő, ez pedig megintcsak illetlen - pláne, ha nem fehér az ing. De ez csak protokoll. :)

9. pepi2 (válaszként erre: 7. - Eszterlánc77)
2010. nov. 16. 23:32

köszi! igen lehet én is ezen gondolattól rettentem meg(bár amikor felhúzta, tök jól állt neki, csak akkor is bennem van az általad említett dolog..)

ezek szerint a sötét szürke nyakkendő illik pl hozzá? a halványszürke nem annyira? (halványabb rózsaszín az ing, nem pink szerintem)

8. pepi2 (válaszként erre: 6. - Pirinyo79)
2010. nov. 16. 23:30

nem válaszoltál, a lila megy a rózsaszínhez?

amúgy vett már egy csomó inget, nyakkendőt magának(szinte minden szín van) csak épp kombinálni nehéz őket(persze nem mindegyiket, van, ami adja magát), de pl az lényeges, hogy sötét ing-világosabb nyakkendő, vagy fordítva? ez így jó(pl sötétkék ing, világosabb kék nyakkendő, vagy világoskék ing sötétkék nyakkendő) és amúgy az adott ing színében hasonló legyen a nyakkendő? (pl kékes árnyalatú az ing akkor kékes a nyakkendő?)

2010. nov. 16. 23:29

Egy szép rózsaszín vagy pink ing nagyon megnyerő tud lenni egy elegánsan öltözött férfin, mégis a legtöbben visszarettennek tőle, félve attól, hogy homoszexuálisnak nézik őket, vagy megszólják az emberek. Pedig aki fel meri venni ezt a nőiesnek mondható színt, pontosan arról tesz tanúbizonyságot, hogy követi a divatot, és van benne egyéniség, és merészség.

A rózsaszín inghez sötét öltöny illik, hozzá sötét nyakkendő, de ha igazán trendin szeretne kinézni, akkor válasszon hozzá színben harmonizáló pink selyem nyakkendőt (akár csíkosat is ). A lezseren elegáns öltözködés jegyében a rózsaszín ingeket fel lehet venni farmerrel is, de csakis elegáns cipővel. Szerintem!

6. pirinyo79 (válaszként erre: 5. - Pepi2)
2010. nov. 16. 23:26

Lehet..:)

De egyszerűbb ha elmész veszel neki az eladók nagyon készségesek.

5. pepi2 (válaszként erre: 4. - Pirinyo79)
2010. nov. 16. 23:24

igen ez szokott menni...

ezek szerint a rózsaszínhez megy a lila? a szetén, az a csillogósabb anyagú, mert épp olyat vett...akkor mégiscsak ő érzi jobban??? te jó ég, nekem ez meredek...lehet több férfimagazint kellene nézegetnem?:)

4. pirinyo79 (válaszként erre: 3. - Pirinyo79)
2010. nov. 16. 23:22
És az öv színben harmonizáljon a cipővel!
3. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2010. nov. 16. 23:20

Abszolút megy hozzá.

Sőt ! szerintem a szatén nyakkendők közül vannak nagyon szépek.

2010. nov. 16. 23:20
fekete inghez szerintem kb semmilyen sem illik. max szürke.
2010. nov. 16. 23:17

sziasztok! szerintetek milyen színű ingekhez, milyen színű nyakkendő illik? tudom az öltöny vagy a nadrág színétől is függ...de mi az, ami pl biztos nem illik össze? férjemnek mostantól ing+ nyakkendő kombinációban kell megjelennie, és én olyan határozatlan vagyok ebben, ő meg szerintem érdekesen válogat...vagy ma már mindent mindennel lehet? a tv-ben is látok olyat, amin kissé kiakadok. pl vett egy rózsaszín inget(fehér vékony csíkok is vannak benne) én ezen kicsit kiakadtam, nekem eleve nem tetszik, ha egy férfin rózsaszín ing van. Ahhoz pl megy a lila nyakkendő? mert ő ezt válsztotta, ez meg nálam végképp kiverte a biztosítékot...szerintem ahhoz max szürke illik nem?

segítenétek? köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook