Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen szép, írott betűtipusokat ismertek képszerkesztéshez? fórum

Milyen szép, írott betűtipusokat ismertek képszerkesztéshez? (tudásbázis kérdés)

12. CsillagTM (válaszként erre: 8. - Ficánka5)
2014. márc. 12. 14:58
szívesen!
2014. márc. 9. 19:24
Már a másik fórumon - ahol találkoztunk - megköszöntem, de itt is külön köszönöm. Csak a kicsomagolással nem boldogulok, de az már az én hibám.
2014. márc. 8. 08:30

[link]


[link]


A letöltött *.ttf fájlokat be kell másolni a Windows/Fonts könyvtárba, vagy ha tömöritett akkor oda kell kibontani

9. Ficánka5 (válaszként erre: 7. - Dd4fac34d4)
2014. márc. 7. 15:49
Igen, tényleg szép, csak stílusában nem mindenre jó. Pl. ha egy több soros idézetet akarsz egy képre felrakni, ahhoz már nem jó, sokat takar. Meg inkább cikornyás, hagyományos. De ismerem és használom is, nagyon köszönöm az ötletet!!
8. Ficánka5 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2014. márc. 7. 15:47

Nagyon köszönöm!! Csak nem vagyok képes berakni a Wind.Fontjai közé. Meghaladja a képességeimet. Majd segítséget kérek, hátha lesz addig több ötlet is.


Még 1x nagyon köszönöm!!!

2014. márc. 7. 15:32
Nekem még elég volt az a kínálat, ami a Word-ben alapon benne van, de megértem ha már unja valaki ezeket, ha sokszor dolgozik ilyesmivel. Nekem pl. tetszik ezek közül az Erwardian Script.
2014. márc. 7. 15:22
én a Phyllis CE ATT nevűt használtam az esküvői meghívónkhoz, nekem nagyon tetszik.
5. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - Dd4fac34d4)
2014. márc. 7. 15:17

Köszönöm, nagyon aranyos vagy!! Tudom, rengeteg ilyen van. Csak egy baj van velük. 67 éves létemre lebabázok, mire találok bennük egy olyan szimpatikust, ami nekem is tetszik.


Tudom pofátlanság, de én úgy tálcán szerettem volna kérni, hogy pl. Andantino script, vagy Pristina, stb. :DDD


Ja és arról nem is beszélve, hogy tegnap megpróbáltam letölteni szépeket, erre a vírusírtóm úgy kivágta, hogy még a gépem is kiakadt, újra kellett indítanom.

2014. márc. 7. 15:06

Itt már próbálkoztatok?

[link]

2014. márc. 7. 15:00
Erre én is kíváncsi lennék, mert már unom a meglévőket.
2014. márc. 7. 14:18
És azokat be lehet tölteni a pl. a PhotoSpacebe? Vagy valamilyen segédprogramot kell hozzá használni??
2014. márc. 7. 14:16
Milyen szép, írott betűtipusokat ismertek képszerkesztéshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook