Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen személy az ilyen? fórum

Milyen személy az ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2
34. 8fcc3dbd8d (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 28. 06:34
Ha én bölcs lennék vagy lettem volna,akkor átláttam volna egy hónap alatt...nem kellett volna több mint egy év. De hidd el hogy meg fogsz ettől szabadulni, csak idő. Át fog értékelődni minden. De hát hogy addig egy kicsit "belepusztulsz" de hidd el kell ez is ahhoz hogy tovább tudj lépni. És akkor megszabadulsz az egésztől el nem mondhatom milyen érzés szerintem mint amikor egy drogos bevesz valami drog tablettát. És az elfecsérelt elsírt hónapokat éveket fogod nagyon sajnálni. És most mondhatnám a közhelyeket amiket mások is szoktak ilyenkor hogy majd ő olyan aki a sakktáblán valóban a király lesz....es mellette az ex már csak egy sötét paraszt... kitartást kívánok neked! !!!!!!!! 😘
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 28. 06:24

Sajnálom, hogy ezen neked is át kellett esni, de látszik, hogy mennyire értelmes és bölcs ember vagy!


Köszönöm a vigasztalást, megpróbálom így felfogni, nem adom fel!!


Hálás vagyok! 💗😊

32. 8fcc3dbd8d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 28. 05:49
Egy évig voltam ebben amiben te.És most meg foglak vigasztalni...El fog múlni!!!! Én az exemre istenként néztem. Nekem ő volt a minden az etalon. De egy év alatt rájöttem hogy egy puha p***, egy buta, döntésképtelen, játszmázós, sérült kisfiú, aki nőről nőre száll. Olyan messze van a férfi kategóriától mint Makó jeruzsálemtől.. Soha a büdös életbe nem kellene ő már....es az szánalmas élet ami vele volt, vagy vele lehetne,amit ő él...inkább a halál! Majd te is megtanulod magad becsülni. És amikor rájössz, felbecsülhetetlen az az érzés. Végre megszabadulsz a szomorúságtól a depitől a kötődéstől. Én most nagyon boldog vagyok hogy le tudtam tenni ezt a terhet És igazából megláttam az igazi arcát Fogalmam nincs mit szerettem benne egy teszetosza hazug játszmázós rossz ember. Hidd el neked is eljön az az idő ha az életed múlna rajta se fogsz vele szóba állni de sajnos ezt ki kell bírni addig. Én mindennap miatta és érte sírtam és depressziós voltam. De már kigyógyultam. Te is így fogsz járni. Nem olyan ember be kell szerelmesnek lenni aki nem tesz érted semmit és le sem sár már bocsánat... sok erőt kívánok neked és főleg bölcsességet🥰😘
31. Falipapir (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2022. jan. 27. 15:20

Bocs.

Természetesen nem mindenkire értettem, Hanem azokra akik a másik problémáin nem segíteni próbálnak, hanem csak kritizálni, beszólogatni tudnak.

30. aszparagusz (válaszként erre: 15. - Falipapir)
2022. jan. 27. 15:04
Te viszont egy bunkó vagy, és gondolom honnan miért vagy kényszerpihenőn.
29. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 15:03

"Vele keringőztem volna" Hol, a szalagavatón?

Akkor még nagyon fiatal vagy.

Előtted az élet, a fiúk, férfiak majd jönnek az életedben.

28. aszparagusz (válaszként erre: 15. - Falipapir)
2022. jan. 27. 15:01
A te szavaiddal élve én is már 60 és a halál között vagyok, de egyáltalán nem érzem magam és vénasszonynak.
27. New(l) (válaszként erre: 26. - Falipapir)
2022. jan. 27. 14:59
Egyetértek. Nyugodtan mehetsz máshova, ahol megfelelő számodra a légkör. Szevasz!
26. Falipapir (válaszként erre: 25. - New(l))
2022. jan. 27. 14:57

Látom nem vagy képes felfogni.

AGYHALOTTAKKAL NINCS ÉRTELME BESZÉLGETNI.

25. New(l) (válaszként erre: 24. - Falipapir)
2022. jan. 27. 14:21

Az érzéseket ki érzi, ha nem személy?

Téged nem kell kiforgatni, ne aggódj, mondasz magadtól is olyanokat. 😄

24. Falipapir (válaszként erre: 21. - New(l))
2022. jan. 27. 14:18

Nem beszéltem személyről. Olvasd vissza amire reagáltál.

Én érzésekről beszéltem.

Szeretem hogy itt állandón van valaki aki kiforgatja az ember szavait.

23. 3922e0e3cc (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2022. jan. 27. 14:18

Ehhez csak annyit,hogy Te nem tudhatod,hogy én 18 évesen miket éltem át,és ha akkor csak "nyalogattam" volna a sebeimet és nem lépek,ma nem lennék 3 gyermek boldog Édesanyja!

Egyébként semmi bántót nem írtam,csupán őszinte voltam....

22. 3922e0e3cc (válaszként erre: 17. - New(l))
2022. jan. 27. 14:14

Rendkívül jól és érthetően megfogalmaztad!

A "negatív" komment is lehet építő jellegű :)

Ugyan miből tanulhattunk-okulhattunk volna,ha anno Anyánk-Apánk csak "dicsérgetett" volna bennünket a hibáink miatt!

Mindenhez fel kell nőni,van akinek sikerül-van akinek nem............

21. New(l) (válaszként erre: 20. - Falipapir)
2022. jan. 27. 14:08

Egészséges lelkületű ember bármennyire is szerelmes, nem gondol egy idő után nosztalgiával vagy jóérzéssel arra a személye, aki ordenáré módon viselkedett, beszélt vele.

Gyenge emberek takaróznak a szerelemmel, amikor nem akarnak megválni a másiktól. Nincs is szebb egy bántalmazó nagybetűs lámúrnál.

20. Falipapir (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. jan. 27. 13:46
Nagy szerelem eszünkbe sem jut? Ugyan már. Azt sosem felejti el az ember. Akkor sem ha mással boldogan él. Nem a személye, hanem az érzés. Ezt nem lehet elfelejteni.
2022. jan. 27. 13:44
A nyomozós kommentet amúgy félig viccből írtam, de különben én sem bántásból jegyeztem meg hogy már kiírtad, hanem kb. amiatt amit Newl írt, hogy kicsit tényleg irritáló kívülről ezt látni, hogy annak ellenére rajta pörögsz, hogy valójában örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőle. Tudom, hogy nem így tűnik, de akkor is.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. jan. 27. 13:36

Van abban igazság amit mondasz. :)

Csak sokszor bele sem gondolnak, hogy a fórumnyitó éppen akkor mit él át, és, hogyan érzi magát a sok rosszindulatú kommenttől.


Szerintem azzal sincs feltétlen nagy baj, ha valaki 2-3szor kiírja (naponta találkozom ilyennel, sőt olyannal is aki mindig kiemeli a kérdését más - más platformokon), de ha valakinek ez bántja a szemét, akkor simán elmehet a kérdés mellett, és még rosszindulatú kommentet sem kell írnia.

17. New(l) (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:33

Feladatod a gyógyulás, és itt véget is ér a mondat. Nem kell semmit megértened, ok-okozati összefüggéseket keresned. Megértelek ettől függetlenül, és alapvetően szimpatikus, hogy ilyen körültekintő vagy. DE: te most csak alibit keresel, hogy foglalkozhass ezzel a szarházival. Mint amikor valaki csak "utoljára" akkor beolvasni, meg megbeszélni. Aha, hogynepersze.

Szerintem ez irritálja a többieket is, hogy ahelyett, hogy az elfelejtésén lennél, mindenféle ürügyeket gyártasz, hogy még mindig rajta járjon az agyad.

Úgy látszik nem alázott meg eléggé.

16. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:31

Legtöbbször beszólnak másnak is, nyugi. De amúgy meg nagy igazság, ugyanarra a kérdésre ugyanaz a válasz, hiába fogalmazod kicsit át. Ott is leírták, hogy örülj, hogy megszabadultál tőle, itt is le fogják...

Szerintem túl fiatal vagy itt a többiekhez képest, akik már teljesen máshogy látják az egészet. Mindenki emlékszik az első szerelemre, hogy nehéz a vége, de legtöbben már boldogan élnek valaki mással, és eszükbe sem jut...

15. Falipapir (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:28

Ne aggódj. Sok vénasszony aki 60-és a halál közt van, unalomból írogat :D

Én is :D

Bár én 50-es pasi vagyok csak épp kényszerpihenőn.

14. Falipapir (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:25

Megértem. Fel kell tudni dolgozni. Mindig az a vesztes, aki jobban szeret. Ez esetben te.

A pasidnak az elején tetszettél, azért jött össze veled. Kiélvezte amit csak lehetett, biztosan volt valami fellángolás, ami apránként elmúlt benne, és feléledt benne a vadászösztön. Minden pasi átéli ezt előbb utóbb. Kezdték más lányok érdekelni. Hogy azt a másik lányt elkezdte kritizálni, csak azért volt hogy elterelje a figyelmed. Szerintem minél közelebb került hozzá, annál jobban távolodott tőled. Ezeket a jeleket tapasztalhattad.

Nem mondom hogy nem szeretett téged, de nem hiszem hogy szerelmes volt. A pasiknak is hónapokig tart kiheverni egy nagy szerelmet.

2022. jan. 27. 13:22

A lényeg az, hogy ezzel semmiféle ellenszenvet nem akartam kiváltani senkiből,ez egy beszélgetős fórum, gondoltam hátha másnak is más a véleménye. :)

Továbbá köszönöm annak, aki jóindulatú volt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2022. jan. 27. 13:18

Sokaknak ugyanaz a problémája mint nekem, és láttam már én is hasonlót itt a Hoxán. Volt aki többször is kiírta, és senki nem szólt be neki, hogy: "ezt már egyszer kiírtad, haló".


Sőt, még más oldalon is láttam ugyanazt a problémát feltűntetve, mint ami nekem van,pedig én oda nem írtam. Ilyen is van. :)

11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:18
Nem kell őt megértened. Aki bánt, attól menekülj! Ennyi.
2022. jan. 27. 13:15

Először is, ilyet én még nem kérdeztem, hogy milyen személy lehet ez a személy... Nyilván, azért kérdeztem meg, mert érdekel mások véleménye. Az összes barátomnak más más véleménye van a srácról (nem nagyban eltérően, de sokaknak más), így szerettem volna mások véleményét is kikérni, hogy minél több szemmel lássam át a dolgot.

A "feladatom" a gyógyulás, hogy megpróbáljam megérteni mi miért volt, ok-okozati összefüggéseket keresni a részletekben, illetve átelemezni a dolgokat.

9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Falipapir)
2022. jan. 27. 13:11
Teljesen ugyanaz a sztori, a szóhasználat, minden, kicsi az esély rá, hogy ez 3 különböző ember legyen, akikkel ugyanaz történt és pont a hoxára írták ki. Sok nyomozós videojátékkal játszom. 🤷‍♀️
8. Falipapir (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2022. jan. 27. 13:05
Csak halkan megkérdem. Honnan tudjátok hogy ugyan az a személy van mind mögött. Lehet másnak is hasonló gondja. Persze van akinek látnoki képességei vannak, aláírom.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - 3922e0e3cc)
2022. jan. 27. 12:57
Azért ne legyél ilyen, ez egy 18 éves lány akinek ez volt az első kapcsolata, az jön le ezekből a fórumokból, hogy nicns kivel megbeszélje, nincs aki példát mutasson neki. Sokszor az ilyenekből lesznek azok akik később benne ragadnak 2-3 gyerekkel egy bántalmazó kapcsolatban. Ez azért nem olyan egyszerű, hogy "miért marad ha bántják". Örülj, hogy lelkileg erős vagy és átlátsz a manipuláción, nem mindenki jutott (még) el ide, lehet hogy akár olyan traumák sorozataként, amikről fogalmunk nincs, nem szép dolog ítélkezni.
6. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 12:36

Sokadjára írjuk le neked,hogy mit is szeretnél most hallani-olvasni?

Nekem felfoghatatlan,hogy egy ilyen "személyt" hogyan lehet szeretni? Semmilyen pozitívum nem volt a kapcsolatodban,de te mégis siratod....

Soha nem értettem meg az ilyen nőket és már ne is haragudj,de őszinte leszek,ez már szánalmas és méltatlan egy nőnek,ahogyan viselkedsz!

Mit írjunk??

Ez az ember egy senkiházi féreg lehet ( persze ezt csak az általad leírtakból lehet leszűrni ) akkor mit siratsz és főleg szeretsz benne????

De ha beked ez kell vissza,hát fogadd vissza és nyelj............

2022. jan. 27. 12:33

Szia! Már kétszer kiírtad ugyanezt. Leírtuk hogy egy alja, bántalmazó, manipulatív gyökér, aki később csak rosszabb lett volna. Tipikus bántalmazó viselkedési mintázat, hogy egyszer bánt, aztán meg kedves, mintha egy másik ember lenne.


Tarts ki, idővel túlteszed magad rajta, próbálj minél kevesebbet gondolni rá. Tölts időt a barátaiddal, szüleiddel, foglald el magad. Tudom, hogy nehéz, én 10 év után szakítottam azzal akivel az életemet képzeltem el, de nem sokra rá megtaláltam a társamat akivel azóta is együtt vagyok. Pedig azt hittem, hogy soha nem teszem túl magam rajta. A mai napig eszembe jut néha, de már objektíven látom, hogy nem bánt jól velem és butaság volt miatta egy percet is sírni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook