Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen szakmát tanulhat egy 16 éves fiú, akinek krónikus izületi gyulladása van? fórum

Milyen szakmát tanulhat egy 16 éves fiú, akinek krónikus izületi gyulladása van? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 9. 10:52
Én is "elcsesztem" a szakmatanulást ilyen téren. Pék-Cukrász lettem úgy, hogy mozgásszervi rendellenességgel születtem, rossz az egyik térdem, ráadásul a csuklómban ínhüvelygyulladást diagnosztizáltak. De nem adtam fel. A csuklóm, most 21 évesen annyira szétvan, hogy nem tudom a a babakocsit felrakni a vonatra, alig bírom a kislányomat megemelni...
2011. nov. 9. 10:45
ez esetben nem gondolkodnék kétkezi munkában...tud az a fiú tanulni ezt bizosan tudom...adj neki beszélős munkát pl.tolmács v.prof. v.diszpécser v...érted ue?
2011. nov. 9. 10:35
Csakis olyan munka való neki,amit meleg helyen tud végezni,és kímélő munka. Tehát valami szellemi,vagy ülő munka.
4. olivia2244 (válaszként erre: 1. - Gyöngyikeee)
2011. nov. 9. 10:35
Szia! Szerintem is szellemi munkát kéne választania. Olyat semmiképp sem, ahol sokat kell állni. Férjemnek is gond van az ízületeivel (30 éves), villanyszerelő és nagyon szenved munka közben. :(
2011. nov. 9. 10:12
hát nem, válasszon valami szellemi munkát
2011. nov. 9. 10:00
A sógorom 16 éves és nemrég kiderült,hogy krónikus izületi gyulladása van.Az iskolában pont szakma választás előtt volt,de semmilyen szakmára nem engedték a betegségére hivatkozva.Most karosszéria lakatosnak tanul,de állítólag ezt sem szabadna neki.
2011. nov. 9. 09:55
Milyen szakmát tanulhat egy 16 éves fiú, akinek krónikus izületi gyulladása van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook