Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen szakmát javasoltok? fórum

Milyen szakmát javasoltok? (beszélgetős fórum)


9. 204b456479 (válaszként erre: 8. - Cbe267d9cf)
2010. aug. 28. 21:26
Igen, ebben igazad van, Én is előbb dolgoztam.
8. cbe267d9cf (válaszként erre: 4. - Yousei)
2010. aug. 28. 21:23
Szerintem meg ne tanulj most semmit. Keress olyan területen munkát, amivel a közelében vagy az említett területeknek (pl. valami gyerekekkel foglalkozó alapítványnál szervező,vagy ilyesmi). Ha ügyes és talpraesett vagy, meg fogod találni. Építs ki minél jobb kapcsolatokat, és közben figyeld magad, hogy melyik szakterület érdekel valóban. Egy idő után úgyis meglesz magától, de szerintem a gyakorlat fogja meghozni azt, ami igazán érdekel. Na akkor meg már mehetsz megtanulni,és biztos vagyok benne, hogy az anyagi feltételei is meglesznek (vagy annyit fogsz keresni, vagy kötnek veled tanulmányi szerződést). Munka mellett is lehet magad képezni...
7. 204b456479 (válaszként erre: 4. - Yousei)
2010. aug. 28. 21:22
akkor főiskolára kellene menned, szociálpedagógia, gyógypedagógia, stb...stb...rengeteg ilyen van, és amúgy mivel van már szakmád, így az OKJ sem ingyenes, fősulin lehet részletfizetést is kérni, de az ilyen szakokon nem túl magas a ponthatár, nem tudom hogy érettségiztél, de akár ingyenesre is felvennének, ha olyan az érettségid.
2010. aug. 28. 21:17
Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai menedzser (Nyíregyháza)
2010. aug. 28. 21:14
Szerintem látogass meg egy munkaügyi központot. Ott tudnak tanácsot adni.
2010. aug. 28. 21:08
Itthon szeretnék dolgozni. Szeretem a gyerekeket, érdekel a pszichológia, szeretek izegni-mozogni. Ezekből kellene egy szakmáét gyúrni, amit jó lenne egy tanfolyam alatt megtanulni.
3. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. aug. 28. 21:03
Erre csak Te tudod a választ, hiába mondanám h legyél szakács, ha nem érdekel a gasztronómia, vagy legyél grafikus, ha nem jó a kézügyességed. Sok mindentől függ, pl attól is, hol akarsz dolgozni (helyben v külföldön, ha külföldön, akkor hol).
2010. aug. 28. 20:59

Szia!


Mégis milyen beállítottságú vagy? Humán vagy reál?

Nézelődj szerintem a neten, hogy milyen munkakörökre keresnek embereket. Azt hiszem, van valahol egy teszt is, amit ki lehet tölteni, és a végeredmény javaslatot tesz, hogy merre indulj el.

Azt ne kérdezd, hogy hol van, mert én már nagyon régen csináltam.

2010. aug. 28. 20:55

Sziasztok!


21 éves vagyok. Van egy érettségim és egy másik szakmám, de abban nem szeretnék dolgozni. Szerintetek milyen szakterületek vannak, ahol érdemes lenne szakmát tanulni? Sajnos főiskolára nem tudok menni, anyagilag nem lehet kivitelezni. Gondolkodom valamilyen tanfolyamon is, de nem tudom, mi lenne érdemes. Irodában annyira nem szeretnék dolgozni, más ötletem pedig nincsen.

Előre is köszönöm a javaslatokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook