Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen sűrűn szabad a haj színét leszívatni? fórum

Milyen sűrűn szabad a haj színét leszívatni? (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 18. 16:59
A sok ide-oda festéssel majd jól tönkreteszed a hajad, és akkor majd a gyógybalzsam lesz a legnagyobb bajod, nem a színe.
2020. máj. 18. 16:58

Kinek milyen a haja, és milyen festékkel volt előzőleg festve.

Ebben a cikkben legalább egy fodrásszal beszélgetnek róla. Az a mondat is fontos a cikkben, hogy a régi szín a váll alatti hajhosszban a legtartósabb, néha azt le kell vágni.

[link]

2020. máj. 18. 10:47
És egyébként milyen sűeűn szabad a hajat leszívatni?
2020. máj. 17. 01:11

szerintem is jó ez a szín. E mellett:

-azért se hidrogéneztesd, mert ahogy előttem írták tönkre teszi a hajat, és az eredmény sem biztos hogy olyan lesz, mint amilyet vársz.

- a nap úgyis fakít majd a hajadon, és szerintem a mosásokkal is veszít a színéből.

- a nap szárítja is majd a hajad szóval képzeld, ha még te is ráteszel jópár lapáttal. NAgyon meg tud romlani a haj minősége és az még lehet, hogy nagyobb probléma lesz, mint a nem megfelelő szín.

Szerintem várd ki amíg megint festetni kell a hajad, addig ne csinálj semmit. Sőt - ha akkorra még mindig nem áll be olyan árnyalatúra ami tetszik- én a helyedben még akkor sem váltanék túlzottan világosabbra a fent leírtak miatt, esetleg egy picit világosabbra.

12. Frufru26 (válaszként erre: 11. - Garabonciás)
2020. máj. 16. 22:58
Köszi a válaszod.
11. Garabonciás (válaszként erre: 10. - Frufru26)
2020. máj. 16. 22:56
Szia, fogalmam sincs. Mossad surun, aztan kopik az idovel, szerintem. Egy 2-3 hetet en most biztos várnék. Annyi kell szerintem hogy regenerálódjon a hajad.
10. Frufru26 (válaszként erre: 8. - Garabonciás)
2020. máj. 16. 21:43
Szia akkor mennyi időt várjak hogy lenőjjön picit és hogy újra lehessen festeni illetve világosíttani?
2020. máj. 16. 21:32
Megnéztem az adatlapod, szerintem jó ez a szín egyébként. Nem tudom milyen volt előtte, de ez jól áll.
2020. máj. 16. 21:30
Ha most lett befestve, szerintem még nem nagyon kéne szívatni. Tönkre megy a hajad. Meg lehet vörös lesz. Egyszer én is leszívattam valamilyen szökítőporral, aztán rézvörös lett az egész. Narancssárga szinte. :D Ocsmány volt. Sőt még tönkre is ment úgy hogy le kellett vágni, tövig. :D
2020. máj. 16. 20:48
Itt nem lehet tanàcsot adni,mert nem mindegy,hogy milyen erős a hajszerkezeted.Van akinek simàn 1szivatàstòl ronccsà èg a haja,s van akinek gyakorisàggal is lehet,mert nem viseli meg a hajat.Mindenkèpp fodràszatnàl csinàld,vagy ha otthon teszteled,akkor mindenkèpp folyamatosan nèzd,hogy melegszik e a hajtövednèl.Akàr forrò is lehet,az azt jelzi,hogy èpp kezd leègni a hajad.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Frufru26)
2020. máj. 16. 20:39

Pedig sokkal jobban áll, mint a fekete, meg a fekete piros csíkokkal.

Szerintem jó szín.

2020. máj. 16. 19:39

Nekem fiatal koromban minden héten más színű volt a hajam

. Mondjuk csak szinezővel festettem . A sima festék roncsolja a haját.

2020. máj. 16. 19:35
Nem jól áll sajnos a szín kép az adatlapomon***
2020. máj. 16. 19:35
Öregít és nem jól á
2020. máj. 16. 19:34
Kép az adatlapomon van a szinről
2020. máj. 16. 19:33
Úgy értve ha befestettem barnára a fodrádszal de nem jól áll eza sőtét szín.De szőkítette is a hajam hogy befogja a szín.Ami meg viseli a hajat.Na most ha újból világosíttani szeretném akkor azz nem tudom mennyi idő után szabadna.Ha ez a szín nem tetszik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook