Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ruhát vásárolsz szívesen turkálóba? fórum

Milyen ruhát vásárolsz szívesen turkálóba? (beszélgetős fórum)

1 2 3
19. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 1. - Manka1974)
2010. jan. 18. 07:38

végülis én árulom is a kinőtt ruháikat ,ittis,,,az ugyan az mint a duri!!

mégis sokan megveszik!

18. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 17. - 0d56c4c6dc)
2010. jan. 18. 07:36

képzeljétek énis onnan öltöztetem a gyerekeimet!!

és megnézhetitek a képeimet,,mind a legdivatosabb!

én szeretek is durizni,,kikapcsol egy kicsit!!

2010. jan. 18. 07:29

Sziasztok.

Szinte minden ruhám turiból van jobbnál jobbak!!

É éerdekes mód találok magamra méretet amit a butikokban sosem.

Még akár derék és hossz méretben is megfelelő.

ja és egyedi nem jön velem szembe!!!!!!

2010. jan. 18. 07:24
Fehérnemű kivételével bármilyet, ha jót találok.
15. kiscsillag01 (válaszként erre: 11. - Bcicus)
2010. jan. 17. 22:25
Nem tudod mit hagysz ki :)
2010. jan. 17. 21:05
Én is sokszor járok turiba főleg gyerekruhákat, szinte valamelyiken még rajta van a biléta.De van mikor találok magamnak jó farmerokat.És annyi,hogy olyan emberkével találkozok ott akik nagyon tehetősek és turiban vásárolnak.
2010. jan. 17. 21:01
Én is szeretek turiban vásárolni és leginkább kislányruhát,magamra pulcsikat,kabátot,nacit,szoknyát,meg a páromnak melós cuccot.
2010. jan. 17. 20:48

Gyerekruhát én is nagyon sokat veszek, nacikat, blúzokat, szoknyákat, ruhákat.

Felnőtt ruházatból melyeket veszitek a leggyakrabban? Én általában pólókat és nacikat.

Fehérneműt még sosem vettem, de ahogy elnéztem sokan vásárolnak azt is, néha teljesen új, címkés termékeket is. Van kedvenc márkátok is, amit kerestek?

11. Bcicus
2010. jan. 17. 20:22
Nincs az az isten, hogy ilyen helyen vásároljak.
2010. jan. 17. 20:13

sziasztok

még nincs babánk

de nekem már rengeteg babaruhám van

sokat vettem turiból, volt, hogy vadi új ruhákat vettem turiba kg-on ként 300 ft

az nem sok

2010. jan. 17. 20:12

Fehérneműn és lábbelin kívül az utóbbi 5 évben a LEGJOBB,LEGMÁRKÁSABB,LEGEGYEDIBB ruháim innen származnak:-)

Szentendrén szerencsére több üzlet kínálatából is tudok választani.

én csak 1× MOSOM,DE KIVASALOM.

2010. jan. 17. 20:12
babaruhát nagyon jó állapotban lehet venni,hiszen azt nem sokáig hordják a picik,hamar kinövik.Jól átmosom,és fertőtlenítő vasaláson is keresztülmennek a ruhák.Fehérneműt semmi pénzért nem vennék,se cipőt!!!!!!Felnőtt ruhát ritkábban találok (szinte alig)normálisat.
2010. jan. 17. 20:07

Fehérneműt én se vennék sose.

Én is imádok ott vásárolni,egyedi darabokat lehet kifogni,jó áron ;)

2010. jan. 17. 20:06
Én is állandóan turikban vagyok:)Olyan cuccokat lehet találni,hogy csuda:)Megtanultam,hogy semmi céllal nem menjek mert akkor vannak a legjobb dolgok!De mielőtt felveszem 2X kiszoktam mosni!
2010. jan. 17. 20:05
Szia, nem igen járok turkálóba, de egy kérdést azért feltennék, ha nem gond. Hátha tud valaki segíteni.:) Szükségem lenne három héten belül egy szűk szárú kék női farmerra. Egyszer használatos lenne csak, egy fellépéshez kell. Nem tudtok véletlen Budapesten egy jó turkálót?:)
2010. jan. 17. 20:04

én is vásárolok turkálóban....


de mielőtt feladod a gyerekre vagy felveszed mosd ki legalább 2szer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 17. 20:03
Én nagyon sok mindent vettem már turiban. Nadrágokat, innen származnak a kedvenc pulcsijaim, de még jó kis bakancsot is turiztam, amit a lovaknál használtam - kényelmes, klassz, márkás bakancs és olcsóbban vettem, mint a kínaiban a vacakot. A lányomnak is vásároltam már sokszor turiban, isteni kis cuccokat, meg nem mondaná senki, hogy nem vadiúj.
2010. jan. 17. 20:03
semmiféle képpen nem szabad :-fehérneműt és -cipőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 17. 20:01

Sziasztok!


Az utóbbi időben egyre több időt töltök turiba, ahol a lányomnak és saját részre vásárolok ruhákat. Ez eleinte egy kicsit zavart, de most már egyáltalán nem. Sőt! Mondhatni, már élvezem is ezt a "filinget".

Ti hogy vélekedtek erről a dologról és mit szoktatok ott vásárolni, ha betértek egy ilyen boltba?

Sajna és csak angol turikba tudok eljutni. Van valaki köztetek aki már olasz ruhákból is turizott? MIlyenek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook