Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen recepteket ismertek hús és krumpli kombinációra? fórum

Milyen recepteket ismertek hús és krumpli kombinációra? (tudásbázis kérdés)


9. la femme (válaszként erre: 7. - Rohiani)
2013. jan. 20. 14:24
Van zöldségkeverék! :)) Köszi!!!
2013. jan. 20. 14:15
Szívesen!
7. rohiani (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 20. 14:14
A múlt hétvégén combot sütöttem sütőzacskóban, beleszórtam a fűszereket pici olajjal összekevertem, 3 szem krumplit felszeleteltem azt is beletettem, majd végül egy zacskó fagyasztott zöldségkeveréket tettem hozzá. Ha nincs sütőzacskód jénaiban is lehet. Ha szereted a hagymát akkor az is mehet bele. Én most nem tettem, éppen azért, hogy más ízű legyen.
6. la femme (válaszként erre: 2. - Marjann)
2013. jan. 20. 14:13
Régen sütöttem vele mindkettőt, tényleg nagyon fini meg paradicsomot is tettem egészbe mellé! Köszönöm! :)
5. la femme (válaszként erre: 3. - Rohiani)
2013. jan. 20. 14:13
Köszike! :)
4. la femme (válaszként erre: 3. - Rohiani)
2013. jan. 20. 14:13
Érdekesen hangzik. .) Van almám akkor meghámozom és 4 be vagy hatba vágva melléteszem. :)
3. rohiani (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 20. 14:12

Én pont most toltam be a sütőbe a következőt:

bacon szalonnával kibéleltem a jénait, egyik felére a husit (én csirke mellet) a másik felére a krumplit raktam szeletelve, pici fűszer rá (amit szeretsz) a hús tetejére pedig reszelt vagy szeletelt alma. A tetejére lehet sajtot reszelni vagy ahogy én csináltam szinté bacont, először alufóliával leborítva sütöm, majd leveszem róla és hagyom, hogy megpiruljon a bacon a tetején. Én nagyon szeretem. Imádom a húsit gyümölccsel.

2013. jan. 20. 14:08
Süss vele répát, hagymát is.
2013. jan. 20. 14:06
Van itthon egy tálcás alsó combom és krumpli. Jénaiba akarom megsütni, fűszerezni, de szeretnék kicsit felturbózni. Pl, sajt- estföl....még mivel lehet megvariálni? Tippeket kérnék Tőletek. Köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook