Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen programok vannak video készítéshez-vágásához-szerkesztéséhez? fórum

Milyen programok vannak video készítéshez-vágásához-szerkesztéséhez? (tudásbázis kérdés)


2007. jún. 7. 15:17
Nero vision, tmpgenc xpress, tmpgenc dvd author, virtual dub, mpeg4 modifier, avidemux, dvdlab pro2, en ezeket hasznalom :)
2007. máj. 2. 03:59
Adobe premire /effects
2007. ápr. 26. 20:21
Én személy szerint sokat kínlódtam mire megtaláltam a számomra megfelelőt. Most a TMPGenc 4.0 xpress-re esküszöm. Tv csatornákról felvett filmekből szuperul ki lehet vágni a reklámokat, stb. Egyetlen hiányossága, hogy nem lehet vele be- és kiúsztatásokat csinálni.(Vagy csak még nem jöttem rá ,hogy hogyan lehet:)) Egyébbként mindent tud: zajszűrés, hangerőállítás, színbeállítások módosítása, stb. Próbáljátok ki!
2007. ápr. 26. 17:49
A legjobb a Virtual Dub..szerintem
2007. ápr. 26. 17:28
köszi,majd megemlítem neki ezeket a progikat is!
2007. ápr. 26. 17:28
A párom esküvőn videozott. Ő a Nero Vision progit használja. Jólenne a Vegas progi is, de nincs magyar verzio-így bonyolult...
3. d@nu
2007. ápr. 26. 12:39
Nekünk a géppel (op.rendszerrel) együtt adtak egy Sonic/MyDVD Plus nevű progit, nem túl profi, de egyszerű kezelni és a célnak megfelel.
2007. ápr. 26. 09:32
A férjem használ videóvágót,a Matrox RT.X100 Xtreme Pro-t.Nem sokat értek én a dologhoz,azért tudom ilyen pontosan a nevét,mert megnéztem mit ír a dobozon.:-)
2007. ápr. 26. 08:47
Milyen programot ismersz/használsz video készítéshez-vágásához-szerkesztéséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook