Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen programok szervezését ajánljátok fiúknak? fórum

Milyen programok szervezését ajánljátok fiúknak? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 31. 17:52
Mi most készülünk a 10 éves fiammal Bp-i programokat szervezni mivel szeptembertöl ott fogunk lakni. Persze a vidámparkban és az állatkertben már sokszor voltunk most a Dino kiállitásra megyünk, cirkuszba és szeretnénk ottani strandokra is eljutni pl, hallottam, hogy egy hajó tetején alakitottak ki strandot az szerintem jó lesz. Moziba egyébként szinte mindig oda járunk az is jó program vészhelyzetre.
2009. júl. 31. 09:58

Annyi szép hely van! Séta a várban, biciklizés a város környékén, Margitsziet, de ezek gondolom már kimerítve... Főleg, ha Bp-iek vagytok. Viszont van egy csomó rendezvény is erre-arra.

Van valami hely (a nevén agyalok már vagy 5 perce), ahol egy csomó természettudományos cucc van kiállítva, meg kísérletek, és ki lehet őket próbálni. Én sajna még nem jutottam el oda, de unokatesóim szerint nem lehet egy nap alatt végigjárni. ;)

2009. júl. 31. 09:11

Milyen programok szervezését ajánljátok 12-13 éves fiúknak a nyár további részére?

"Bp-en, ha lehet, olcsón"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook