Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen "praktikák" vannak vízhólyagra? fórum

Milyen "praktikák" vannak vízhólyagra? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 12. 16:09
Tűt cérnával - betadinnal átitatva - átfűzöl rajta és köss rá egy csomót. Az El Caminosoknál legalábbis ez a bevett gyakorlat.
22. s.irma
2008. júl. 18. 08:58
Este tűvel fűzzél át rajta cérnát. Vágd le úgy, hogy mindkét végén maradjon ki a cérnából egy centinyi darab. Reggelre teljesen le fog laposodni és nem lesz benne folyadék. Tegyél rá egy leukoplaszt csikot. És ennyi. Tökéletesen működik!!!!!!
21. dundy
2008. jan. 9. 08:19
estént kiszúrom, ha másnap vizesmunkát végzek akkor bekötöm.
2007. szept. 8. 13:43

Széleslevelű útifű (Plantago major)


Közismert a baktériumölő, sebgyógyító hatása.

2007. máj. 24. 23:40
Én a feltörés után néhány alkalommal leszoktam ragasztani a veszélyeztetett területet, ha megint azt bizonyos lábbelit használom. Utána már nem szokott gond lenni
2007. máj. 24. 22:16
lehetséges:****most már valóban aludnom kéne menni.
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 15. - Linn)
2007. máj. 24. 22:15
Lehetsédes.Nekem is van egy cipőm,olyan csinos,de valahányszor felveszem,mindíg feltöri a lábam.Így,ha ezt a cipőt húzom,már teszek be egy másik cipőt,a biztonság kedvéért.
16. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 15. - Linn)
2007. máj. 24. 08:14
Nekem kb 2-3 alkalommal szokta feltorni, mire beletorik a labam, vagy a cipo a labamra. Altalaban az uj labbeliket heti 1 max 2 alkalommal szoktam elkezdeni a labamhoz szoktatni, masnap sosem tudom felvenni. Ezert vagyok betarazva sebtapaszbol :(
15. Linn
2007. máj. 24. 08:09

Sziasztok!

Nem is gondoltam, hogy ennyien és ennyifélét fogtok írni.

Tegnap törte fel a cipőm a lábam, és mindkét kisujjamon hatalmas vízhólyag lett, ezért kértem valami tippet elmulasztásra. Még tegnap délután lefertőtlenített tűvel kiszúrtam mindkét hólyagot, aztán kinyomkodtam belőlük a folyadékot. Kicsit hagytam "szellőzni", aztán leragasztottam, mert játszóra mentünk.

A vizeletes megoldás elég furin hangzik, de tényleg steril anyag, és lehet abban valami, hogy jó a sebekre.


Lenne még egy kérdésem! Szerintetek ugyanez a cipő feltöri/feltörheti még a lábam?


Köszönöm a segítségeteket!

2007. máj. 24. 03:07

Sok kulturaban tulajdonitanak a vizeletnek gyogyito erot es meg steril is, ha jol tudom :)

Minden taskamban tartok sebtapaszt, amikor erzem, hogy gond van, hasznalom oket. Kivetel nelkul minden cipom feltorte meg idaig a laban, meg soha nem vettem egy papucsot sem, ami ne tette volna.

2007. máj. 24. 02:03
Abba már bele sem merek gondolni...
2007. máj. 24. 01:57
És az olcsó termékekbe vajon mi van? :-))
2007. máj. 24. 01:33

A legdrágább kozmetikai márkák gyártói az Andokban gyűjtik a klimax utáni korú nők vizeletét, és azt használják a csodakenőcseikhez.

Úgyhogy ne hidd, hogy Te pisimentesen szépülsz.


Akkor már jobb a sajátunk...

10. Kalthelios (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2007. máj. 24. 01:19

Van egy Holly Water című könyvem. Jó tíz éve vettem.

Akkor kipróbáltam a pisim ízét is, de nagyon nem tetszett, mert az ígért zöldségleves íz helyett kátrányízű volt. Naná! A dohányzás...

Sebekre azóta is használom, mert tényleg nagyon jó.

Régen, gyerekkoromban, amikor kisömörösödött a kezem, a nagymamám mindig azt mondta: Pisild le, kislányom!

Már régen elfelejtettem a népi bölcsességet, amikor megvettem az említett könyvet. Sok tévhitet eloszlatott.

2007. máj. 24. 01:10
Sok mindent tanultam, sok mindennel dolgozom, de speciel a vizelet terápia kimaradt. Inkább a kolloidokhoz v. az aromaterápiához nyúlok ilyen esetekben, pedig a régi öregek is használták, tehát bizonyos területeken biztos beválik.
8. Kalthelios (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2007. máj. 24. 00:57

Neked van ezüstkolloidod. Az egyik legjobb fertőtlenítőszer...

Igen, ki kell szúrni.

Én a reggeli első vizeletem közepéből (értsd úgy: amikor sugárban jön) szoktam egy kis pohárba "begyűjteni" egy fél decinyit. Lepisiled a kezed is. Na bummm! Majd megmosod...

Beleteszek a pohárba egy fülest (fültisztító pálcikát), és amikor a fürdőszobában járok, mindig betunkolom a megégetett, megkarmolt... sebemet. Nagyon gyorsan meggyógyulnak.

A herpeszt is nagyon gyorsan elmulasztja.

2007. máj. 24. 00:45
Én is kiszoktam szúrni, folyadékot ki(cérna v. csak simán). Ált.ban este csinálom és ilyenkor nem szoktam leragasztani, reggelre már letapad a bőr és száraz. Arra érdemes figyelni, hogy a tű tiszta legyen.
2007. máj. 23. 17:52
Kiszúrom tűvel, kinyomkodom óvatosan a folyadékot, majd leragasztom.
2007. máj. 23. 15:47
Én ki szoktam szúrni úgy, hogy cérnát is fűzök a tűbe, az valamennyire felszívja a vizet. Utána leragasztom. Nekem nem szokott fájni.
4. Loni (válaszként erre: 3. - Linn)
2007. máj. 23. 15:08
Mi történt? Feltört a cipő?
3. Linn
2007. máj. 23. 15:08
Szia! Lehet, hogy én is a szúrkálós módszerhez fogok folyamodni, mert nem férek a cipőmbe. :( Igaz, hogy fájni fog, de a cél érdekében... :)
2. Loni
2007. máj. 23. 14:53
Én ki szoktam szúrkálni. De nem ez a legjobb módszer...
1. Linn
2007. máj. 23. 13:45
Tudtok valami "praktikát" vízhólyagra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook