Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen pezsgőfürdős lábmasszírozót ajánlanátok? Használt már valaki ilyet? fórum

Milyen pezsgőfürdős lábmasszírozót ajánlanátok? Használt már valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 15. 12:22

Sziasztok!

Remélem olvassa még valaki ezt a topikot, mert nekem egy kérdésem lenne. Én édesanyámnak szeretnék egy ilyet ajándékozni, de ahogy elolvastam a figyelmeztetéseket benne, kicsit megijedtem, és most nem tudom, hogy oda merjem-e adni neki, mert rá több pont is igaz sajnos belőle. Azt írják ugyanis, hogy ne használja olyan ember, akinek baja van a vénáival, vádligörcse, trombózisa, daganata, vérkeringési problémái vannak, stb. Nagyon sokmindent felsorolnak, csak azt nem tudom, hogy akkor senki nem használhatja, csak a tökéletesen egészségesek? De nekik meg minek?? :) Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy higyjek-e az ilyen "ijesztgetésnek", mennyire kell ezt komolyan venni? Mert nem szeretném édesanyám problémáit növelni, hisz épp a csökkentésen vagyok :)

Köszi a véleményeket előre is!

2009. dec. 2. 13:26

:) a venastat nem habzik

én óraszíjat kértem meg gyöngy diszítést a telómra mert az angyalka olyan ügyes kezü és nagyon kreatív ...ez nem mondható el rólam:)

2009. dec. 2. 13:23
hát akkor nem gondolkozom tovább!!!;-) megrendelem a Jézuskától!
2009. dec. 2. 13:22
Én javaslom, mert szuper
2009. dec. 2. 13:22
van rajta infra, vannak hozzá görgők, pezseg. Csak nem szabad semmi szert bele tenni, mert annyira habzik... :D Próbáltam és megjártam:D
2009. dec. 2. 13:22
tényleg?mert én ilyet szeretnék karácsinyra, hogy a fárdat lábaimat kicsit felfrissítsem és kikapcsolja. persze az igazi egy jó kis lábmasszázs lenne egy masszőr által, de hát azt ki tudja megfizetni?? akkor javaslod?
2009. dec. 2. 13:21
Nekem van nagyon szeretem isteni egy fáradt nap után vagy ha bőrkeményedésed van csak szoktam bele tenni venastat gélt is babylis a neve
2009. dec. 2. 13:21

Nekem van és imádom!

Auchanba vette a párom nemrég, de nem tudom a márkáját. 5000 ft volt.

2009. dec. 2. 13:19
Milyen pezsgőfürdős lábmasszírozót ajánlanátok?használt már valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook