Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen papír kell munkanélküli igényléséhez Angliából? fórum

Milyen papír kell munkanélküli igényléséhez Angliából? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 2. 21:30
Nekem ki kjellett tölteni a P85-öt (leaving the uk) és ami kellett a munkanélkülihez az meg az E301 volt. Ez egy igazolás a kinti biztosított idődről, ha jól emlékszem.
2011. márc. 2. 18:26
Jo tudni:)
2011. márc. 2. 17:47

Nekem beszámították a kinti munkáimat, és a max munkanélküli összeget kaptam, mert ugye átváltották a havi keresetemet forintra, és az alapján számoltak.

Eu-s tagállamban töltött munkaviszony ugyanúgy beszámít, mint a magyar.

Vittem mindent, P45, P60, és asszem még valamit meg kellett kérni kintről is, de nem emlékszem. Majs este megnézem, hátha még megvannak a papírjaim.

2011. márc. 2. 17:13
Mivel ugy szol a mondas, hogy ott adozol ahol elsz, gondolom a munkanelkulivel is igy van. Tehat en a helyedbe semmi jora nem szamitanek Magyarorszagon. Mivel nem dolgoztal ott mostanaba. A munkanelkuli otthoni munkaviszony utan jar. Az angol meg angol utan. Ebbol kovetkezik , hogy semmit sem fogsz otthon kapni.
2011. márc. 2. 15:47
Passz!
2011. márc. 2. 15:41
A munkanélkülit otthon szeretném igényelni Magyarországon, nem kint. Így? Van valami ötleted?
2011. márc. 2. 15:29
P60 szerintem, a job centre ben mit mondanak?Amúgy nehéz megkapni, tapasztalat...nem is kaptunk:(
2011. márc. 2. 15:27
jobcenter foglalkozik ezzel de attol is fugg milyen jogviszonyba voltal. ha nem permanent voltal akkor nem kapsz semmit. De mindenkeppen a jobcentert kell megkerdezni.
2011. márc. 2. 15:22

Munkanélküli segélyt szeretnék igényleni, amikor hazamegyek Angliából. Mondanak sok mindent. Tud valaki pontosat, hogy mi kell? P45,P60, payslip?

Ez mind? Egyik se?

2011. márc. 2. 15:21
Milyen papír kell munkanélküli igényléséhez Angliából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook