Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ösztöndíjak, támogatások alapítványok vannak egy leendő főiskolás számára? Mikor érdemes kezdeni a pályázatok beadását? fórum

Milyen ösztöndíjak, támogatások alapítványok vannak egy leendő főiskolás számára? Mikor érdemes kezdeni a pályázatok beadását? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 15. 11:04
Köszönöm a javaslatokat. A Bursáról én is tudtam, csak gondoltam hátha akad még valami.
3. Elfi
2012. nov. 13. 18:35

[link]

Ha most utolsó éves a gimnáziumban-középiskolában, akkor most kell pályázni ahhoz, hogy már első félévtől kapja. Persze, itt is vizsgálják a rászorultságot, tehát nem kaphatja mindenki. De érdeklődj az önkormányzatnál, az illetékesnél, mert ha szeretnéd beadni már nagyon szoros a határidő. Most meg is bonyolították, igazolásokat is be kell szerezni, szóval valakit keress, aki ezt okosan elmagyarázza.

Én ezen kívül másról nem tudok, majd esetleg ahová felvételt nyer intézménybe, ott lehet szociális ösztöndíjra pályázni, de ez is iskolafüggő, tud-e adni vagy sem.

2012. nov. 12. 20:05

Szia!

Én anno a Bursa Hungarica-t igényeltem meg...nem tudom h létezik-e még ilyen,keress rá!

2012. nov. 12. 07:09
Milyen ösztöndíjak, támogatások alapítványok vannak egy leendő főiskolás számára? Mikor érdemes kezdeni a pályázatok beadását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook