Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen orvoshoz kell fordulnom a következő tünetekkel? Írom... fórum

Milyen orvoshoz kell fordulnom a következő tünetekkel? Írom... (tudásbázis kérdés)


20. Nika35 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. jan. 15. 08:47
Szia!Ugyanilyen tüneteim voltak 4 hónapja!A doki nekem a premens tablettát és a langyosvízes borogatást ajánlotta,3 hónap után mondhattam azt,hogy már nem fáj.Azóta nincsenek tüneteim.Remélem minél előbb meggyógyulsz.
19. Erica18 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. jan. 14. 23:50

Éjszakánként nem izzadsz?

Én is a Kékgolyóban lévő onkit ajánlom. "A"belosztály

18. 470f6cae11 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. jan. 14. 17:54

Szerintem egy megoldás: Bp. Kékgolyó utca.

Ha kell doki név, írj priviben, megadom.Nem fizetős!

Ne hanyagold el!!!! én 33 éve járok oda évente 2-szer.

2011. jan. 8. 01:17

Ja, és borogatást javasoltak csak...


Persze a tályogokat mindig eltávolították, de volt, hogy sokáig csíkozásra jártam, amíg ki nem ürült "az elhasznált fehérvérsejt"...

2011. jan. 8. 01:13
Nekem több alkalommal volt mell tályogom, és mindig azt mondták a sebészek, és az onkológus is, ha fáj, akkor nincs mitől félni, ugyanis az alattomos dolgok észrevétlenül, fájdalom nélkül alakulnak ki... Én azóta is rendszeresen járok mammográfiára, és volt már ilyen, hogy fájt a hónaljam, és a mellem is, és akkor azt mondta a radiológus, nő, hogy a mi korunkban a hormonális változások már okozhatnak ilyen panaszokat...
2011. jan. 7. 23:58
Tudom, hogy talán furán hangzik, és sokan elutasítják, de én elmennék egy természetgyógyászhoz állapotfelmérésre, amit egy bizonyos géppel végeznek aminek most sajnos nem jut eszembe a neve. Ez a gép minden testben lévő rendellenességet kimutat az aktuális rezgésszámot összehasonlítva a beprogramozott normálissal... Itt bizonyára van időpont is, amennyiben találsz a környéken (Voll..., talán a gép neve...). És ez alapján el tudsz indulni, milyen orvost kell keresned!
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - Sajert)
2011. jan. 7. 23:53

oké, értelek, sajnos az orvoshoz járás nem két perces program :(


nem veszed el az időt a gyerekedtől, akkor vennéd el, ha nem járnál utána, mi a bajod.


Nem hiszik el az emberek, a gyereküknek és saját maguknak tartoznak azzal, hogy elmennek időben az orvoshoz.

Menyi bajt lehetne megelőzni ezzel :(


Tessék elmenni a reumatológiára, azta!

13. sajert
2011. jan. 7. 23:49

Voltam ma sebészeten.

Semmi kórosat nem észlelt - nem a mirigy van megduzzadva, azt már megtudtam. Nincs gyulladás se. Nyomkodta össze-vissza, nekem fájt, de megmondta hogy fogalma sincs mi a baj. Kaptam beutalót reumatológiára.


Ma már többször olyan szinten fájt, hogy úgy éreztem, a karomat se tudom mozgatni (közben tudtam, és a mozgás nem fájdalmasabb).


Ááááá, szerintem hagyoma francba, mert kezdem magam ping-pong labdának érezni.


Ma csak a sebészetes akcióm a nagy semmiért 1,5 órámba került. Ezt a rengeteg időt mind a gyerekemtől veszem el (eleve csak kora reggel meg 5 után találkozunk, ő bölcsis, én meg dolgozom).

2011. jan. 7. 11:10
Egy labor vizsgálat nem ártana.
11. sajert
2011. jan. 6. 22:33

Mindenkinek köszönöm a segítségét, holnap délután, ha tudok, akkor beugrok hazafele a sebészetre, körbenézek mizujs.


Egyébként, ezzel a tünettel már HAT órát várakoztam összesen a három orvossnál, és még mindig nem tudom, mi a gond, idegesít a tehetetlenség.


Nem szedek gyógyszert, és beteg se voltam. Arról a mirigy-kövesedésről se hallottam soha (attól még létezhet :-)).


A házidoki is csak annyit mondott, hogy meg van duzzadva - de azt nem mondta, hogy a mirigy.

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - Sajert)
2011. jan. 6. 22:18

nem szedsz éppen valamilyen gyógyszert, vagy nem voltál náthás a közelmúltban?


előfordul, hogy az izzadásért felelős mirigyek bekövesedtek, valamelyik esetleg, nah az fájhat.


Sebész mindenképpen. Ha ott nem találnak semmit, utána belgyógyász.


Azért kérünk értesítést, hogy mi lett a végeredmény :)

remélem semmi nagy baj nem lesz.

9. 9242a6388c (válaszként erre: 7. - Sajert)
2011. jan. 6. 22:13
Ha magánhoz mész akkor nem.
8. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - Sajert)
2011. jan. 6. 22:12
Ezt el kell különiteni..
7. sajert (válaszként erre: 5. - 9242a6388c)
2011. jan. 6. 22:12
Hozzájuk kell beutaló?
2011. jan. 6. 22:11
Még eddig se jutottam el, hogy a nyirokcsomó van-e megduzzadva, vagy az egész terület-e.
2011. jan. 6. 22:09
Belgyógyász és-vagy sebész én nekik mutatnám meg. Keress fel esetleg egy magánrendelést.
4. 9242a6388c (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. jan. 6. 22:07
Nyirokcsomó van esetleg megduzzadva...
2011. jan. 6. 22:07
hónaj tájt nyirokmirigy is van, azzal is lehet probléma
2011. jan. 6. 22:04

Már lassan két hónapja fáj a bal hónaljam, változó intenzítással (jelenleg nagyon). Valamikor a mellembe kisugárzik. Háziorvosnál jártam, már azon fennakadt, hogy hogy fájhat a hónalj. Azért elküldött mammográfiára. Ma voltam, hála az égnek, semmit se találtak. Karácsony előtt közvetlen éreztem csomót a mellemben, így sos kértem időpontot. A csomó eltűnt.


Na de a problémám nem oldódott meg, a fájdalom megmaradt. Most kihez forduljak? A háziorvos azt mondja, ő nem tud segíteni (erre nem írok semmit, mert nem lenne szalonképes).


Dec 27-én voltam nőgyógyásznál, ő se talált eltérést, a rákszűrés eredménye egy hónap múlva lesz meg (no komment).


Mozgatásra nem erősödik a fájdalom. Meg is van duzzadva.


Tudna nekem valaki segíteni, hogy hova, kihez fordulhatok??

2011. jan. 6. 21:58
Milyen orvoshoz kell fordulnom a következő tünetekkel? Írom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook