Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen orrcseppet lehet hasznalni terhesen? ( A Sterimar nem segit) fórum

Milyen orrcseppet lehet hasznalni terhesen? ( A Sterimar nem segit) (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 4. 22:12

Nekem a legkonditol van "valodi" natham, sajnos.

(A terhessegi dugulas mellett) A legkondi meg sajnos letszukseg egy olyan orszagban, ahol mar 46-50fok kozott mozog a homerseklet. Eddig soha nem lettem beteg tole, csak most, terhesen.:(

Na meg persez az sem tesz jot, hogy a kinti forrosagbol, amint zart epuletbe erek, ott 20 fokra van hutva a levego, ami egyebkent nem keves, csak a 40 fok feletti homerseklethez kepest.

2009. jún. 4. 22:10
homeopatiás orrcseppet.
2009. jún. 4. 22:08
nasivin gyerek orrsprétis lehetett nekem. Az 1-6éves korig. Nekem szinte végig meg volt dagadva sz orrnyálkahártyám. Nagyon rossz,tudom,én minden létező orrmosót,homeós szert megpróbáltam.
2009. jún. 4. 22:03
nekem az orrdugulásra a tengerisós orrspré vált be, így tudok renesen levegőt venni este és ráadásul nem is vérzik az orrom reggel.
2009. jún. 4. 22:00
homeos cseppek,ha allergiás dugulás akkor a luffeel az pont erre való!
2009. jún. 4. 22:00
A Novorintól nem lesz semmi bajod, csak ne vidd túlzásba. Nagyon jó!!!
2009. jún. 4. 21:59
Milyen orrcseppet lehet hasznalni terhesen? ( A Sterimar nem segit)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook