Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen önéletrajzot adjak be ha munkát keresek, amerikait? fórum

Milyen önéletrajzot adjak be ha munkát keresek, amerikait? (tudásbázis kérdés)

7. timycat (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2013. máj. 31. 21:06
nézz körbe a gerilla önéletrajzok között; az önéletrajz egy önreklám, ezzel kell eladnunk magunkat a munkáltatónak, hogy legalább kíváncsi legyen ránk és behívjanak interjúra, így a sablonokkal már nem sokra mész (kivéve ha kifejezetten megadják, hogy milyen sémát használj) több tucat vagy több száz sablon önéletrajz érkezik egy jó állásajánlatra és a hr-esnek meg van kb 20 másodperce egyre, így olyan kell, amivel az első pillantásra kitűnsz a sablonok közül
2013. máj. 31. 18:58
Szerintem az új közszolgálati önéletrajz minta nagyon jó, közigazgatásban csak ez használatos, de én azon kívül is ezt használom, egyszerű, részletes, könnyen áttekinthető, logikus, és jól felépített.
5. bc257fd221 (válaszként erre: 4. - Marcibaba)
2013. máj. 31. 18:28
Tapasztalatom szerint tökmindegy,én már adtam amerikait is,fényképest,kézzel írottat,agyon szerkesztett csodát is,az eredmény nulla...:(
2013. máj. 31. 18:11
vicces
2013. máj. 31. 17:39
magyart...ki a fene ért amerikaiul?
2013. máj. 31. 17:23
Igen, mindenféleképpen. Manapság ezt várják el.
2013. máj. 31. 17:20
Milyen Önéletrajzot adjak be ha munkát keresek, amerikait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook