Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen olívaolajat használjak sütéshez? fórum

Milyen olívaolajat használjak sütéshez? (tudásbázis kérdés)


5. dorka12345 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2013. szept. 20. 20:24
Nagyon koszonom:))) akkor utananezek:))
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Dorka12345)
2013. szept. 20. 20:07

van sütéshez is használható olívaolaj


a szűz és az extra szűz nem melegíthető, de a Bertollinak pl. van a sárga színű, az pont sütésre való

3. dorka12345 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2013. szept. 20. 19:41
A kardiologus is a kokuszolaj ellen van a koleszterin miatt:(((( azért koszi...inkabb olívaolaj érdekelne...csak van olyan ami jo sutesre is?:!?
2013. szept. 20. 19:14

Én két éve csak kókuszolajjal sütök főzök, sőt a finomítatlanból reggelente egy teáskanálnyit eszem is.

Semmi baja a koleszterinemnek, a kókuszolaj nem ég meg 200 fokig, ellentétben más olajakkal, pl az olívával, amelyre rá is van írva, hogy sütésre nem alkalmas.

2013. szept. 20. 18:58
Szeretnek egészségesebben főzni,es gondoltam kokuszolajra illetve olivaolajra.Sajnos a kokuszolajrol azt olvastam emeli a koleszterint,ami nekem így is magas:(( ugyhogy olivaolajnal maradok,de arról meg azt olvasom suteshez tilos használni,mert káros anyagokat ad a szervezetunknek,ha forrositjuk:(( Valaki tudja melyik ideális suteshez?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook