Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen Olaszországban élni? fórum

Milyen Olaszországban élni? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 29. 21:24

gribedli Italiaban el; o tobbet tudna mondani;

talan inkabb az anyos jarjon utana az informacioknak;

egy biztos, egyedulallo no 3 gyerekkel nem a munkaltatok alma

5. Linnax (válaszként erre: 3. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 29. 21:19

Saját tapasztalatok? Én is erősen gondolkoztam, hogy Szicíliába mennék. Eddig csak az tartott vissza, hogy az idős szüleimet nem akarom itthagyni.

Nem gondoltam, hogy az olaszok is ellenségesek.

2015. márc. 29. 21:18

Ahogy elottem is irtak minden attol fugg, hogy melyik reszre akar menni. Minel delebbre megy, annal olcsobb minden es annal kevesbe van munkalhetoseg.

Iskolakrol nincs tapasztalatom, mert nincsenek nagy gyerekeim. A bolcsibe horror arak vannak, ezert en az enyemet nem is adtam be. Az ovi olcsobb (3 eves kortol van). Napi 5 euro az etkezes. Ez helyi lakosoknak van. Aki nincs bejelentve azoknak nem tudom ennyi-e.(Rovigo kornyeken vagyunk).

2015. márc. 29. 21:02
Ahogy en tudom, tulsagosan nem kedvelik a bevandorlokat; az sem mindegy, hogy Romatol eszakra vagy delre... netalan Szicilia.
2015. márc. 29. 20:07
Anyósom szeretne kiköltözni 3 gyerekkel Olaszországba. A lányai 16 és 7 évesek, a fia 2 éves. Milyen munkalehetőségek vannak? Általános-és középsikola? Ovi, bölcsi? Mennyiből lehet megélni?
2015. márc. 29. 20:05
Milyen Olaszországban élni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook