Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen nőt szeretnek a férfiak? fórum

Milyen nőt szeretnek a férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2
58. e6429b7168 (válaszként erre: 57. - Pipi57)
2015. aug. 7. 08:11
Tudom:))
57. Pipi57 (válaszként erre: 56. - E6429b7168)
2015. aug. 7. 07:59
Aranyos vagy:)
2015. aug. 7. 07:53
Olyanokat mint akik idejárnak olyanokat:)
55. Pipi57
2015. aug. 7. 07:50
Ezt, csak is ők tudják megfogalmazni:)
2015. aug. 7. 07:48
nem emlékszem
2015. ápr. 4. 11:17
aki nem sarkany!
52. 1e072b34d7 (válaszként erre: 50. - 96e4cb8ca7)
2015. ápr. 1. 20:29
Az általánosságban elmondható hogy a jó humorú, vidám alaptermészetű, barátságos emberek vonzóak. Ha valaki ilyen, akkor annak még az sem válik a terhére ha szép.
51. 1e072b34d7 (válaszként erre: 50. - 96e4cb8ca7)
2015. ápr. 1. 20:25

Ez nem mond ellent az idézetnek, sőt...

A "társ" állapot az már a kapcsolat második szakasza.

2015. ápr. 1. 17:41

"A férfiak 99°%-a a külső alapján közeledik egy nőhöz és a többi tulajdonság már csak a kapcsolat második szakaszában vállik jelentőssé...."


Ezzel vitatkoznék. Rengeteg szép, modell külsejű lány nem talál társat magának, míg sok csúnyácska (nem feltétlenül férfias kinézetű) társuk évek óta stabil kapcsolatban él. Anyukám erre szokta mondani, hogy a "duma" is sokat számít, azaz hogy mennyire lehet beszélgetni egy lánnyal, mennyire tud szellemi társ is lenni. És vicces, ahogy én tapasztaltam, a férfiaknak nagyon bejön ha a nőnek van humora.

49. 6b006fc769 (válaszként erre: 48. - 1e072b34d7)
2015. ápr. 1. 16:36
díszpintyek az emberi hímek között is vannak:D
2015. ápr. 1. 16:34
Egyébként a külsőségek már az állatok párválasztásában is jelentős szerepet játszanak. Csak ott többnyire a hímek a díszesebbek.
2015. ápr. 1. 13:41

Érdekesek ezek a hozzászólások! Egy biztosan megállapítható! Az ember csak magán segíthet.

Sajnos sokan úgy gondolták, hogy egy Jeti kinézetű nőről beszélünk, pedig nem. A probléma azt gondolom belül van, sokkal nagyobb mélységben. És összetett.


Foglaljuk össze!


Adott egy nő, akinek súlyos lelki problémája van mert nem talál társat magának. Ez bizony sokunkkal így van, de a helyzetet szerintem súlyosbítja az eredendően apai ágról örökölt férfias külső, ami párosul egy (azt hiszem tudatosan) még formálisan is megerősített férfias megjelenésben. (öltözködés) Hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás nem tudom, de a szervezet is erősíti a férfias megjelenést, mivel a havi ciklus elmarad, és hormonális probléma is jelentkezik aminek szembetűnő jele a fokozott szőr növekedés.


Szóval mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?


Mit kell rendbe tenni elsőre?


A probléma adott! Társat kell találni. Ehhez kellenek eszközök, ami bizony a külsőségekben kell megnyilvánuljon. Ez pedig nem lehet más, mint egy nőiesebb külső. Erre kell rávenni elsőre mert ha a külső pozitívan változik és ez együtt jár majd egy sikerélménnyel (dícséretek, bátorítások), akkor az jó hatással lesz a lélekre is. Ha visszanyeri az önbizalmát és az önbecsülését, talán majd előjön belőle a nő, aki változni akar, fogyni... ha optimisták vagyunk talán majd odafigyel az étkezésre és rávehető egy kis testmozgásra is. Ezek a külső és belső változások esetleg elindítanak majd egy hormonális változást is, de ha mégsem, akkor új feladatként talán meggyőzhetőbbé válik, hogy orvosi segítséget kérjen.


Amúgy valami történt, mivel a hétvégén a sötét hajból szőkébe váltott és igenis, hogy sokkal finomabbak lettek a vonásai. Már többen megdicsérték és látom ez már jót tett a hangulatának. Szóval talán elindult valami és elképzelhető, hogy hamarosan tanúja lehetek egy fantasztikus változásnak, amikor az évekig bebábozódott lárvából egyszer csak egy gyönyörű pillangóvá változik... :)


Egy dolgot már most leszűrtem! A férfiak 99°%-a a külső alapján közeledik egy nőhöz és a többi tulajdonság már csak a kapcsolat második szakaszában vállik jelentőssé.... De ezt eddig is tudtam :)

46. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Kirizsu)
2015. márc. 30. 23:42
Talán nem kellene hogy számítson, de sajnos számít. Ugyanis a férfiak is gyarló emberek, akik megtéveszthetők illúziókkal. Aztán hogy ki az igazi nő, az úgyis később derül ki. De odáig is el kell jutni valahogy.
2015. márc. 27. 21:36
Ezek szerint a nőies nőt. :)
44. jstefan (válaszként erre: 1. - Kirizsu)
2015. márc. 27. 21:10

Lehet hogy a „barátnőd” valójában nem is nő hanem férfi, vagy mind kettő. A hermafroditáknál mindkét nemi mirigy, azaz petefészek- és hereszövet is megtalálható. Ami a külső megjelenést, illeti, roppant nagy a változatosság. Tökéletes férfi külsőtől tökéletes női külsőig minden előfordulhat miközben a "tartalom", a belső és külső nemi szervek éppen ellentétesek. Gyakorta mindkét nemi szerv kialakul, a pénisz alatt hüvely nyílik, a nagyajkakban herék vannak, a petefészkek pedig normális helyen találhatók.

A nemi differenciálódás hibáinak egy részét a kromoszómahibák xxy-képlet okozzák, de az enzimek, hormonok hibás működése, illetve környezeti hatások is komoly gondokat okozhatnak. Ezen okok miatt különböző súlyosságú nemi fejlődési rendellenességek alakulhatnak ki.

Ezért a barátnődnek orvosi segítségre is szüksége lehet.Minden pasit taszítják a férfias nők!

2015. márc. 27. 20:04
A minap hallottam: üres zacskó, tele has. Valahogy ez ugrott be....:)))
2015. márc. 27. 19:28
az alacsonyat, a magasat, a vekonyat, a molettet, a szoket, a barnat, a voroset
2015. márc. 27. 19:23

Az X kromoszómák növekedésével nem fokozódik a nőies jelleg, hanem éppen ellenkezőleg, csökken.


A Tripla X szindrómában szenvedő nők többsége az átlagosnál magasabb, jellegzetes fizikai eltérést azonban nem fedezhetünk fel[1]. A női nemi szervek lehetnek szabályosak vagy gyengén fejlettek. Jellemző a cikluszavar, vagy a korai menopauza. A betegek 75%-a fogamzóképes (fertilis). A Tripla X-szindrómában szenvedőknél gyakoribbak a tanulási nehézségek, elsősorban a beszéd és az írott szövegértés terén. A motorikus készségek (például ülés, járás) késleltetett fejlődése, a gyengébb izomtónus, viselkedési problémák és érzelmi labilitás szintén lehetnek a tünetegyüttes velejárói. Az érintett nők mintegy 10%-nál figyelhető meg vese-rendellenesség[2]. Ugyanakkor mindezen tünetek igen széles skálán mozognak és nagy egyedi eltérések lehetségesek

40. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Miss Jane)
2015. márc. 27. 19:22
Bocs, tudom, hogy poénból mondták, de ha jól emlékszem, a 3 x kromoszóma, az pont egy betegség nőknél. Szóval aki mondta, nagyon nem volt képben, és ha te tudtad volna, mit jelent, nagyon nem röhögtél volna rajta:D
39. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Jasmine24)
2015. márc. 27. 19:17

Bocs, de nagyon sok transzról meg sem tudnánk állapítani, hogy igazából pasi, ezért nem hiszem, hogy ez akadály. Nekik is nő szőr az állukon meg minden, csak ők épp mást akarnak komunikálni mint az adott csaj. Aki pedig csaj de nyilván nem akar annak látszani.


Ez pedig fontos, mert ha egy férfiból is lehet cicababát csinálni, akkor egy férfias nőből is lehet, nem kérdés, nagyobb eséllyel is, mert már adott, hogy ő NŐ. Viszont itt arról van szó, hogy ő nem fogadja el a női modellt, ezért nem is erőltetném, ahogy mondod, rúzzsal, mindennel lehet, hogy férfiasabban viselkedne mint egy férfi, aki drag queen

38. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Kirizsu)
2015. márc. 27. 19:11
Hát ez már lehet, hogy hormonális problema is, nem?
37. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Kirizsu)
2015. márc. 27. 19:10

Szerintem ha ő ilyen, felesleges túlnőiesítenie magát, mert balul üt ki, egy túl szexi külső mást komunikálna és ez csalódás lenne azoknak a férfiaknak, akik mást várnak, neki meg azért, mert megpróbálta ezt is és nem sikerült. Valahogy úgy kellene csinálnia, hogy kihozza magából a maximumot de megmaradjon az a típus, ami ő valójában. Így azok a férfiak, akik erre gerjednek, nagyon is meg fogják találni.


Persze ilyen kevés info alapján nagyon nehéz ítélkezni.

36. kriszta773 (válaszként erre: 35. - Mártika :))
2015. márc. 27. 18:38
nem kéne ilyen baljósan lefesteni a helyzetet, egyrészt rengeteg kifejezetten csúnyácska nő él boldog párkapcsolatban, másrészt nem csupa adonisz szaladgál a világban, nézzél már körül, mennyire olyan pasi van, aki örülhetne, ha bármi nő leállna vele
35. Mártika :) (válaszként erre: 1. - Kirizsu)
2015. márc. 27. 16:57

Hát semmit nem tud vele kezdeni.

A fejében rendezze a dolgokat! Ne sérüljön annyira. Nagyon sok szép, filigrán, alacsony, fiatal, csajos vagy nőies lány szaladgál az utcán aki teheti nem egy előnytelen külsejű nőt választ. A férfiak vizuális típusok és ha egy nő külsőre nem is az, de e hang a megnyilvánulás nagyon számít. Nos, ha az is férfias akkor nem tudsz jó tanácsot adni. Kérje az égieket, hogy jöjjön egy olyan ember aki őt elfogadja és valamiért az vonzza ami mást taszít. Van amikor nevén kell nevezni és a dolgokat és nem mellébeszélni vagy áltatni mást. Car ügy!

2015. márc. 27. 15:40
A kereket,a hosszút,a rövidet,a gömbölyüt,a lapost,a tömört,a lyukast,a csomagoltat,a meztelent,...;))
2015. márc. 27. 15:20

Ez most komoly? :-)))


Van a hölgynek egy csöppnyi szakálla és a barátnő arról érdeklődik milyen nőt szeretnek a férfiak.


Hát a szakállasat, bajszosat biztos nem. Valószínű nem az a visszataszító benne, hogy kapucnis felsőt hord, ellenben melltartót nem és kicsit mélyebb hangja, hanem az, hogy olyan szakálla van, mint Rumcájsznak.


Bocsánat ha egy kicsit nagyképű vagy buta lett volna amit írok, de hülye kérdésre, csak hülye válasz érkezhet.

32. kriszta773 (válaszként erre: 31. - Kirizsu)
2015. márc. 27. 15:08
miért kéne bármit is tenned? ha őt annyira zavarná a külseje, az életvitele, akkor változtatna. te már adtál neki ötleteket, elmondtad a véleményedet, erőszakkal beavatkozni szerintem semmiképpen nem jó. te sem vennéd szívesen, ha valaki ennyire beleszólna az életedbe
2015. márc. 27. 14:33

Én is kértem menjen el orvoshoz, de erre sem hajlandó. Reménytelen eset.

De sajnos tennem kell valamit, ha magától nem képes tenni.

2015. márc. 27. 13:57
A szőrnövekedést PCOS is okozhatja, ami aztán egyáltalán nem játék, sürgősen küldd el orvoshoz. . Ismertem olyan PCOS-os nőt aki teljesen elhanyagolta a külsejét és amikor elkezdték kezelni akkor kezdett ruhákat, cipőket vásárolni magának és végre nőiesen öltözni.
2015. márc. 27. 13:29
Anélkül, hogy visszaolvastam volna a kommenteket. Én kaptam pár hete egy bókot... nem is akármilyet: nagybetűs NŐ vagyok, minden mozdulatommal, megszólalásommal...Szerinte annyira, hogy nekem 3 X kromoszómám van 2 helyett :) Persze minden férfinak más az ideál, mást lát nőiesnek. Nekem hosszú szőke a hajam, kék a szemem, gömbölyded formák, kb. 42-es konfekcióméret. A nőiességet a külsőségeken kívül belülről kel sugározni, érezni, én csak kb. fél éve érzem igazán nőnek magam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook