Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen nevetséges "baklövéseid" voltak már? Kezdjük nevetéssel a napot. fórum

Milyen nevetséges "baklövéseid" voltak már? Kezdjük nevetéssel a napot. (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Nanda (válaszként erre: 7. - 3a92f8d690)
2009. jan. 17. 21:09
Nem kérdeztem,égtem mint az olajos rongy,elhúztam onnan gyorsan.
2009. jan. 17. 21:06
Egyik nap a férjem hazajött a munkából,kivette a táskájából a használt ételhordóit,bement a fürdőszobába,felnyitotta a szennyes tartót,és beledobta azokat.Miután kijött és becsukta az ajtót vette csak észre,hogy mit csinált(nem volt nehéz,én az előszobában álltam,és a hasamat fogtam a nevetéstől).Azóta ha keres valamit,mindig odaküldöm a szennyes tartóhoz,hátha megint odadobta.Egyszer bele is nézett:)
7. 3a92f8d690 (válaszként erre: 6. - Nanda)
2009. jan. 17. 20:59
és ő mit gondolt????
2009. jan. 17. 20:54
Ismertem,de nem igazán kedveltem az illetőt!
5. lizabella (válaszként erre: 4. - Nanda)
2009. jan. 17. 20:32
legalább a másikat is ismerted?
2009. jan. 17. 18:46

Régebben egy munkahelyen dolgoztunk a párommal,szünetben olvasgatta a faliújságot és egy másik fickó állt mellette.Arra mentem és szóltam neki valamit és ráütöttem a fenekére.

Akkor vettem észre ,hogy figyelmetlen voltam:nem a pároméra ,hanem a másik fickóéra! :)

Hát mindenki nézett egy nagyot ,próbáltam úgy tenni, hogy tényleg véletlen volt...

2009. jan. 17. 16:44
Ez is nagyon jó.Jót mosolyogtam....
2009. jan. 17. 11:07
Nekem is van egy "boltos-kocsis" sztorim. Nekem fekete autóm van. Leparkoltam a bolt előtt, bementem , vásároltam, mikor kijöttem nem vettem észre, hogy már két fekete autó áll a bolt előtt. Odamentem a hozzám közelebb esőhöz kinyitottam az ajtót és be akartam ülni, mikor észrevettem, hogy már ül benne valaki, egy nő. Először el akartam küldeni a fenébe, hogy mit keres ott, mikor rájöttem, hogy ez nem az én autóm. Gyorsan becsuktam az ajtót és a saját autómmal távoztam. Szerintem totál hülyének nézett a csaj...:-)))))
2009. jan. 17. 06:57

Általában a párommal együtt megyünk vásárolni,én beülök az anyós ülésre ő vezet.Múltkor egyedül mentem v.hová.Kijövök a boltból bepakolok a kocsiba ÉS beülök az anyós ülésre,várom hogy induljon az autó....De mivel egyedül vagyok nem fog:-)))))

Lányok fiúk saját magamon negyed óráig röhögtem a kocsiban..Aki elment mellettem totál hülyének nézett.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook