Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen nevetséges "baklövéseid" voltak már? Kezdjük nevetéssel a napot. fórum

Milyen nevetséges "baklövéseid" voltak már? Kezdjük nevetéssel a napot. (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. Mion
2014. ápr. 17. 13:05

Bár ez inkább szívatás, mint baklövés, de azért vicces:

Apukámat szoktam még szívatni, ha ő vezet. Pl ha pirosat kapunk valahol, autó megáll, üresbe tesz - szokásos. Nézelődünk, várakozunk.

Így volt ez egyszer egy jó kis ebéd után is, mindenki kajakómázott, be voltunk lassulva. Pirosat kaptunk egy olyan helyen, ahol elég hosszú szokott lenni... én kis rohadék, megvártam amíg apa lelazul, elbambulászik, tudván, hogy hosszú lesz a piros.... aztán hirtelen elkiáltottam magam: PIROS!!!!

Apa megrezzen, teszi egyesbe, indul... anyámmal ketten meg szinte sírva röhögtünk :D

Az a baj, hogy ezt csak ritkán tudom eljátszani vele, mert meg kell várnom, míg elfelejti és alábbhagy a gyanakvása.... :D

68. Mion
2014. ápr. 17. 12:59

Én néha fájdalmasan balfék szoktam lenni :D néhányat leírok, ami épp eszembe jut most:


Családi ebéd, mindig nagy a nyüzsi, megy a blabla, a röhögés... akkor is éppen valamit röhögtünk, de én annyira belemelegedtem, hogy már levegőt alig kaptam, csapkodtam a térdem, meg ami kell... erre épp hajolnék előre, hogy összegörnyedjek, mert már fájt a hasam is... hát nem lefejeltem a saját poharamat az asztalon?? De lendületből ám! Még a nyoma is meglátszott egy darabig a szemem alatt, mert pont ott sikerült eltalálni :D


Egy nyáron (lehettem vagy 11 éves, unokatesóm 2)elmentünk stranda a nagyiékkal. Én akkor már biztos úszó voltam, jártam versenyekre is, szóval simán elengedték velem a kiskölköt a gyerekmedencébe... tehát nekem kb combközépig ha ért a víz állva. Nyilván térdeltem, uncsit beletettem egy kis úszógumiba, mondtam neki, hogy kapaszkodjon, nehogy kicsússzon (még nem voltak azok a "fenekes" darabok, tehát amiből csak a lába lóg ki).... dumáltam hozzá, aztán valaki mintha a nevemen szólított volna a medence partjáról. Odafordultam - senki. Mire viszanéztem a gyerek eltűnt :D naná, hogy kicsúszott :D

De szerencsére annyira szempillantás alatt történt mindez, hogy még le sem ért az aljára, már felkaptam. Megijedni sem volt időnk, csak nevettünk mind a ketten. Álltam ott a medencében, a kezemben meg lógott a csurom vizes gyerek és röhögtünk. Nem néztek ám hülyének :D

2012. nov. 25. 15:25

Siettünk valahova a férjemmel és egyik fiammal. Én zártam be a lakást. 2 zár van az ajtón. Olyan "ügyesen" csuktam be, hogy mikor a fiam és férjem valamiért hazaugrottak - látták, hogy nyitva van az ajtó, a szél miatt is kitárult...

Még jó, hogy a kapu be volt csukva!

2012. nov. 21. 17:34
Valaki??:)
2010. nov. 29. 15:29
Voltam egy társaságban, ahol azt mondtam, hogy nem fontos a latin nyelv tanítása, és pont ott volt egy latin szakos tanárnő ... (ma már tudom, hogy a latinnak mi a haszna)
64. Noncsi18 (válaszként erre: 63. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 12. 23:45

Nekem nincs :D Vagy is nagyon ritkán!! :)


Ez még régebben volt de azóta is az egyik kedvencem! A családdal balcsin voltunk és nővéremmel elmentünk fagyit venni. Legalább egy fél órát álltunk ott, nagyon sokan voltak..... Majd leszakadt már a lábam, ráadásul a strand másik végébe volt, na végre sorra jutottunk, megyünk vissza apáékhoz, erre nővéremnek összeakadt a lába(vagy nem tom mit csinált) :) És hasra esett, a fagyi meg apa feje mellett landolt :D:D:D Kár hogy nem rajta :)

63. 62cc0f78ae (válaszként erre: 62. - Noncsi18)
2009. nov. 12. 19:09
Írj te, hátha akkor írnak mások is!:)
2009. nov. 9. 13:21
Kár, hogy már nem ír ide senki, pedig olyan jókat nevettem!!!! :)
2009. okt. 3. 19:51
Én akkor szégyelltem magam, de nagyon, amikor a munkahelyemen reggel 9-re elrendeltek egy meeting-et. Én persze jó szokásomhoz híven eltököltem az időt, az utolsó pillanatban kapkodtam, mint egy őrült, rohantam be. Fél órát késtem, és amikor rám került a sor, hogy elmondjam a magamét, csak azt vettem észre, hogy a "versenyzők" összesúgnak, halkan kuncognak, majd kitört a nagy röhögés.. Akkor pillantottam végig magamon, és vettem észre, hogy egy hatalmas fagally éktelenkedik a csizmám sarkán.. Azt hittem, elsüllyedek... :D
60. Bettyg (válaszként erre: 56. - 673567bc24)
2009. szept. 28. 18:22

mivanmá, mivanmá, mivanmáááááá???!!!

mé' kellene sírnod? csak nem?? :O

2009. szept. 28. 09:55

Ez a kutyusos is nagyon jó :D

Jó ötlet volt ez a fórum :)

Én is beégtem a múltkor! Helyes srác szállt fel a távolsági buszra! Szólt, hogy rakjam oda mellé nyugodtan az utazó táskámat, hogy elférjek.... Megérkeztünk egy helyen szálltunk le. Viszem a táskám a srác előtt megyek és a táskámmal levertem a szemetes kukát! Még 3an felpattantak és szedte mindenki a szemetet.... Én meg csak ott álltam, mire a srác megkérdezi, hogy segítsek levinni a táskát? :) Áááá nem volt vörös a fejem!!

58. Bcicus (válaszként erre: 46. - Csigusz 79)
2009. szept. 28. 00:21
Ő nem tudta még, hoyg hova indulok, szerencsére. De azóta is sokan röhögnek rajtam és ha hívnak fedeztetni, mikor szólok, hoyg indulok, mindig megkérdezik, hogy a kutya meg van e.
2009. szept. 28. 00:05
Inkább röhögj, mint sírj!:)
56. 673567bc24 (válaszként erre: 39. - Csigusz 79)
2009. szept. 27. 23:54
te jóó ég!Hülyére röhögöm magam,mikor ma este sírnom kéne! :)
55. 673567bc24 (válaszként erre: 38. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 27. 23:52
hehehe-még jó,hogy nem egy kéjgyilkos! :)))
2009. szept. 27. 23:12
Egyik rokonom meg majdnem felgyújtotta a rendőrséget...
53. Csigusz 79 (válaszként erre: 51. - Javorne0727)
2009. szept. 27. 23:09
Neked is van sztorid? :)
2009. szept. 27. 23:08
Na meg az mikor vettem egy gyatyát és hátul meg rajtamaradt a neonzöld ráragasztott ár és ugy sétáltam egész nap,nem szólt ám a kutya se :DD meg a cipő talpán is volt már :DDDDDDDD
2009. szept. 27. 23:07

Szétröhögtük az agyunkat apukával!

Csúcs ez a topic!

50. Csigusz 79 (válaszként erre: 49. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 27. 22:53
:))
2009. szept. 27. 22:52
Nálunk tapétázás után!
48. Csigusz 79 (válaszként erre: 45. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 27. 22:50
Na ilyenek is szoktak lenni,bár régen,mert itthon nem kávézom :) pláne mikor régen apuéknál minden húsvét előtt festés volt,és pont mire befejezték akkor a jó kis kotyogós kávéfőző csak ugy repült a falra,szanaszét mindenhol kávé a fehér falon :DDDDDD
47. 62cc0f78ae (válaszként erre: 44. - Bcicus)
2009. szept. 27. 22:49
Oké, te is jó vagy!:DDD
46. Csigusz 79 (válaszként erre: 44. - Bcicus)
2009. szept. 27. 22:48
:DDDDDDDDDD szerencsétlen kutty startra kész erre otthon hagyják :DDDDDDDD
45. 62cc0f78ae (válaszként erre: 42. - Csigusz 79)
2009. szept. 27. 22:47
Hehe, mi ezt a kávéval játszuk el mindig.. Vagy a kávé marad ki, vagy a víz, vagy a szűrő, vagy a kiöntőt felejtjük el rárakni, vagy meggyújtani alatta a gázt...:)
44. Bcicus
2009. szept. 27. 22:45

Én egyszer a basset szukámat vittem fedeztetni Gyöngyösre Pestről. A kan gazdija is épp Pesten volt, így megbeszéltük, hoyg együtt megyünk hozzájuk (ő busszal jött fel). Szépen elindulok a megbeszélt helyen felveszem, és indulok Gyöngyös felé az M3-on, majd a barátnőm (a kan gazdija) megkérdezte, hogy és a Panka hol van? Szerintetek nem otthonhagytam a szukát akit beakartam fedezetetni azóta ezen röhgünk ahányszor találkozunk.

Aztán egyszer meg a beagle kanomat vittem volna fedezni, Pórázt beraktam a kocsiba, majd még beugrottam a kisboltba, amjd elindultam, de olyan hiányérzetem volt. Persze, hogy a kutyát elfelejtettem hozni.

43. 62cc0f78ae (válaszként erre: 39. - Csigusz 79)
2009. szept. 27. 22:43
:DDDDDDDD
42. Csigusz 79 (válaszként erre: 40. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 27. 22:39
Ja meg mikor páromnak teát csinálok,vagy a filter marad ki,vagy a cukor,vagy a víz :DD de időben rájövök ám :)
41. Csigusz 79 (válaszként erre: 38. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 27. 22:38

hehe,én meg olyan fáradt voltam egyszer vonaton hogy tátott szájjal bealudtam,arra ébredtem hogy folyik a nyálam és mindenki fulladozik a röhögéstől :DDDDDDD


Azért tényleg szerencse hogy normális ember vett fel.

40. 62cc0f78ae (válaszként erre: 37. - Bumburka)
2009. szept. 27. 22:38

Ez is jó!:)))

Én a görögdinnye héjával együtt szoktam kidobni a kanalat is, de mindig...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook