Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen munkalehetőségek vannak Gyöngyösön? fórum

Milyen munkalehetőségek vannak Gyöngyösön? (tudásbázis kérdés)

8. kevian (válaszként erre: 5. - Lexi018)
2011. máj. 4. 21:29
Inkább személyesen. Egyébként nem tudom gyógyszerészetben milyen lehetőségek vannak, de egyébként aki dolgozni akar annak van meló az tuti.
2011. máj. 4. 20:29

Jó a térsége is, ott a bánya és az erőmű, sok a környéken a látnivaló.

Csak ajánlani tudom!


Szerintem küldj nekik önéletrajzot, a kísérő- vagy motivációs levélben írd meg, hogy most költöztök oda, most végzel, szeretnél a szakmádban elhelyezkedni, stb.

2011. máj. 4. 20:23

[link]


Szép város, én szeretem.

Nővéremék 17 éve élnek ott, azóta rengeteget változott a város jó irányba.

2011. máj. 4. 20:15
na az jó.Én most végzek majd a suliban és nem tudom,mennyire lehet ott elhelyezkedni.Szerintetek telefonon érdeklődjek vagy inkább menjünk le egyszer személyesen és ugy?
2011. máj. 4. 20:09

Szia!

Így kapásból legalább 6 gyógyszertár jut az eszembe, de biztosan van még ettől sokkal több is. Ja ez a majd mind a belvárosban. Gondolom még a város más részein van bőven.

2011. máj. 4. 20:08
Szia, bár én már elköltöztem Gyöngyösről de szívesen segítek, ha tudok. A város kb. 40 000 lakosú, csendes, de szép kisváros. Persze, én elfogult vagyok, oda megyek haza. :-) a városközpontban ha jól emlékszem, 3 gyógyszertár van Üdv, dessert
2011. máj. 4. 20:02
lehet,hogy nyártól odaköltözünk,és szeretném tudni,hogy milyen lehetőségek vannak ott?én gyógyszertári aszisztensként végzek,mennyi gyógyszertár van?mekkora a város?
2011. máj. 4. 20:00
Gyöngyösiek!lenne párkérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook