Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen munkahely a H&M? fórum

Milyen munkahely a H&M? (beszélgetős fórum)

2015. szept. 14. 22:38
Én is diákmunkán voltam egy napot a h&mben.Fárasztó volt nagyon,viszont nem volt rossz a csapat. Nem volt az az óriási szigor,amit sok helyen megtapasztaltam,illetve hallottam ,hogy lehet "fejlődni",sokukat elküldik manager képzésre,így többet kereshetnek.Én azt mondom egy próbát megér,persze nem sétagalopp,én egész nap csipogókat nyomkodtam a ruhákba a többi eladóval együtt,pont akkor voltak a leltározások,így volt aki hajnaltól 1-2-től aznap 20-21-ig volt,túlórába.
7. szalcsieri (válaszként erre: 6. - Vikucka)
2015. szept. 14. 22:05
Kiváncsi leszek rá, köszi az infókat....nem valami bizalomgerjesztő ...
6. vikucka (válaszként erre: 3. - Szalcsieri)
2015. szept. 14. 22:01

Igaz, nem Magyarországon, hanem külföldön, de 1 hónapja, pont egy hónapja voltam állásinterjún. Csoportos interjú volt, kb. vicc kategória.

Behívtak minket nyitás előtt az áruházba, 7-en voltunk, és 4 "vizsgáztató". Idióta feladatokat kellett megoldani.

1 kérdés: Ki vagyok, honnan jöttem és melyik celebbel mennék el vacsorázni. Miért?

2. feladat: Kupleráj van az üzletben, mindent össze kell rakni a csoporttal. Vad idegen emberekkel kellett volna összedolgozni.

3. hoztak be egy állványon egy csomó ruhát, egyet válasszak ki és rakjak össze egy outfitet a rendelkezésre álló ruhákból, majd mondjam el, hogy kinek ajánlanám.

4. A h&m oldalán lévő 7 vagy 9 mottóból, mittudomén már mennyi van, egyet kellett húzni, és arról a mondatról elmondani a véleményemet és számomra mit jelent.


MEGÍGÉRTÉK, hogy 1 héten belül válaszolnak, ha felvesznek, ha nem. Azóta is hívnak. Számomra leszerepeltek nagyon, mert vehették volna a fáradtságot, hogy visszaszóljanak.

Szerencsére azóta találtam más munkát és nagyon örülök, hogy nem jött össze.

Ja én 31 éves vagyok, bakker, az átlagéletkor 22 év volt...

Legalább tudom.

Nem tudom Magyarországon, hasonló-e, a felvételi eljárásé s a hozzállás.

Sok sikert neked!

5. szalcsieri (válaszként erre: 4. - MZsanett)
2015. szept. 14. 21:32
Biztos...:)
2015. szept. 14. 21:31
Eladónak lenni biztos sokkal jobb, mint a próbafülkében állni, ez 100%:D
2015. szept. 14. 21:30
Még csak állásinterjúra megyek...gondoltam érdeklődök milyen lehet...
2. MZsanett (válaszként erre: 1. - Szalcsieri)
2015. szept. 14. 21:28
Eladónak mész? Én diákmunkán voltam C@A-ba. Hogy milyen ott dolgozni, azt nem tudom, viszont a próbafülkében való ácsorgást gyűlölte mindenki, azért hívtak diákokat. Ha tudod, azt mindenféleképpen próbáld elkerülni, baromi unalmas ott állni 8-9 órákat. Életem leghosszabb órái voltak.
2015. szept. 14. 21:26

Sziasztok

Milyen munkahely a H&M? Mennyit lehet keresni? Munkabeosztás? Tudja valaki? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook