Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen módszer a leghatékonyabb a hasi zsír /kötényhas égetésére? fórum

Milyen módszer a leghatékonyabb a hasi zsír /kötényhas égetésére? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 6. 13:47

A napokban találtam, 7 egyszerű tornagyakorlat, mely a pocak-izmokat dolgoztatja meg.

És ad egy kis táplálkozási tanácsot is. Annyit megér, hogy elolvassa, akinek ilyen gondja van.

Ez utóbbin én már túl vagyok. :))


[link]

2022. júl. 2. 14:59
Nincs olyan hogy helyi zsírégetés! [link]
13. Vidékiasszony (válaszként erre: 11. - Magányosférfi.)
2022. júl. 2. 14:54

Szia igen van férjem és csodás gyerekeim,pár év alatt én is leadtam több mint 30 kg-ot,a családom mellettem áll mindenben,az egészségem miatt szeretnék megszabadulni a feleslegektől,és remélem így a cukrom vérnyomásom is rendeződik!


Biztos idővel megtalálod a hozzád passzoló társat,akinek nem gond egy kis pocak 😀

Sikeres keresgélést☘

12. Icuska538 (válaszként erre: 11. - Magányosférfi.)
2022. jún. 5. 18:51
Ha egy nő a has-pocak miatt nem tud elfogadni. Akkor ő nem is akar. Az miért kizáró ok. Nem vagyok vékony ezért merészelek nekedilyet irni.
2022. máj. 24. 10:34

Sajnos a hasi zsír a legborzasztóbb dolog a testen. Mivel te 3× átestél császáron, így sajnos nagyon pici a remény, szinte semmi.

A "természetes" un elhízás miatti pocaktól is rettenetesen nehéz megszabadúlni. Borzasztó aljas dolog a hasi zsigeri zsír.

Én férfiként leadtam 20 kilót, de a pocak sajnos nem tünt el.

Szerencsére jóval kissebb lett, de teljesen nem tünt el.

Borzasztóan zavar, de nem tudok mit csinálni.

Én társkeresés reménysége miatt próbálom magam alakítgatni, ami egész jól sikerült is, de sajnos a nők rémálma, a pocak, az sajnos maradt egy kicsi.

Endokrinológusnál is voltam, ő sem tud segíteni.

Borzasztó ez, és az ember önbizalmát sajnos a béka popsija alá helyezi.

Sajnos nincs más teendő, próbáld meg magad így elfogadni.

Ha van párod, akkor túl nagy baj már hem lehet.

A világ legcsodálatosabb, legértékesebb kincse már a tiéd, és ez a lényeg az életben.

10. Vidékiasszony (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2022. máj. 8. 17:38
Sajnos igen,és sejtettem hogy nem segít rajta más mint a hasi műtét 😒
9. Vidékiasszony (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. máj. 8. 17:37
Köszönöm
8. Vidékiasszony (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2022. máj. 8. 17:36

🤣

Hát sajnos sejtettem...

7. Vidékiasszony (válaszként erre: 3. - Pteri)
2022. máj. 8. 17:35
Köszi
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Vidékiasszony)
2022. máj. 8. 10:28
Csak a szike segít már. Csak műtéti úton tudják eltávolítani, ha, mint mondod a hasi izmaid is szét vannak kaszabolva.
2022. máj. 8. 09:35

Semmi sajnos.

A fogyáshoz gratula.

4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Vidékiasszony)
2022. máj. 8. 09:27

Házilag csak a flex jut az eszembe...

Amúgy meg plasztika.

2022. máj. 8. 09:23
Màrmint a -30 kg-hoz gratulàltam!
2. pteri (válaszként erre: 1. - Vidékiasszony)
2022. máj. 8. 09:23
Gratulàlok. Sajnos ez csak műtéttel megoldható. Próbàlkozni sok mindennel lehet, de ami szétcsúszott és ott lóg, azt fizikailag kell megoldani. Üdv:Egy pocakos màsik vidéki asszonytàrs.
2022. máj. 8. 09:12

Sziasztok.

Fogyókúrázom , 3 év alatt elhagytam 30 kilót 😀 de sajnos mivel 3x átestem császármetszésen a hasi dolgaim szét vannak kaszabolva.Konkrétan annyira hogy még behúzni sem tudom a hasam.A has alsó részén a kötényhasam nem akar változni,ettől szeretnék megválni elsősorban,ehhez szeretnék ötleteket kapni,ki mit használ a cél érdekében.

Tornagyakorlat,gép stb...minden megoldás érdekel.Ja és valami kíméletesebb dolog így közel az 50- hez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook