Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen messzire érdemes utazni legfeljebb egy munkahelyért? fórum

Milyen messzire érdemes utazni legfeljebb egy munkahelyért? (beszélgetős fórum)


4. 52dc947cc5 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2011. okt. 3. 14:22

Kedves Kriszti!


Én lassan 4 éve vagyok/ voltam otthon háztartást vezetve munkanélkül 35 km körzetben 2 várossal a fenekemben..Jelenleg itt vagyok kint Németországban.. kérdésedre a válasz a mostani helyzetben sajnos nincs olyan hogy milyen messzire érdemes utazni, ha adódik a lehetőség menni kell. :(

Jelenleg 1 hónapot vagyok itt kint, családomtól páromtól távol nem könnyü, de muszáj.

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2011. okt. 3. 09:50

Kedves Ágnes



Nagyon szépen köszönöm a kedvességed.Szívből kívánom,hogy sikerüljön olyan munkahelyet találnod,amilyet a legjobban szeretnél, minden álmod,vágyad teljesüljön az életedben,és legyél mindig nagyon nagyon boldog.

2011. okt. 3. 08:56

Kedves Kristina!

Megfelelő munkahelyet nehéz találni, ami esetleg megfelelne a saját elképzelésednek. Megértem a problémádat a fővárosban sem jobb a helyzet, de vidéken még rosszabb. Én 6.éve vagyok szívbeteg júliusban ültettek be pacemarkert és nekem sem lehet megterhelő, nehéz munkát vállalni benne van a kórházi jelentésben. A te eseted is hasonló, mert a nyitott gerinccel is csak kimélő munkakört tölthetnél be, de kérdem én milyet? Nekem sem tudnak felajánlani a betegségem miatt. Ha egyáltalán érdemes találni munkahelyet, akkor tényleg messze van, de v. pedig nincs akkor ilyenkor mi a helyzet? Együttérzek veled teljes mértékben. Üdv.Ágnes

2011. okt. 3. 08:35

Sziasztok


Ismét egy számomra nagyon fontos témában kérem a véleményeteket.Én egy somogy megyei kis faluban lakom.Igaz,100 kilométeren belül 3 nagyváros van(Marcali,Nagyatád,Kaposvár) van,de sajnos sehol nem tudok dolgozni,mert 100%-os 2 es csoportú rokkant vagyok mivel nyitott gerinccel születtem.Így csak olyan munkahelyen dolgozhatok,ahol csökkent munkaképességűek is dolgoznak,viszont olyan munkahely az említett nagyvárosokban nincs.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy szerintetek milyen messzire érdemes legfeljebb utazni egy munkahelyért?Létezik e olyan,hogy a munkaadó cég szükség esetén fizeti a szállást?Általában a teljes összeget fizetik vagy csak egy részét?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook