Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen menyasszonyi ruhát nézzek holnap? fórum

Milyen menyasszonyi ruhát nézzek holnap? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 27. 18:38

Talán az aszimmetrikus ruha eltereli a figyelmet a széles vállakról....


[link]

2012. márc. 19. 08:30

Szerintem fölösleges itt tanácsokat kérni!

Elmész egy-két szalonba és mivel ott élőben fognak látni, ők fognak majd tudni igazán segíteni neked.

Nem fognak olyat rád adni ami nem állna jól szerintük.

Ők a szakértők, ezt nekik kell tudniuk! :)

2012. márc. 18. 14:45

Ne pántnélküli fazont válassz! A leírásod alapján amolyan fordított háromszög alkatod lehet, kis hassal. Linkelek néhány típust, ami szerintem jól állna:

[link]

[link]

[link]


Alapvetően amire oda kell figyelni, hogy a válladat próbáld optikailag kiegyenlíteni a csípőddel. Lehetőleg pántos ruhát válassz, és ne hajszálvékony pántosat. Az empire fazonok nagyon szépek, klasszikusak, elrejtik a kis hasat. Ezek mell alatt szabottak, ezért nagyon lágy az esésük. Viszont ha tényleg pici hasról van csak szó, akkor lehet teljesen szűk is a felső, mert az esküvői ruhák általában leszorítják rendesen a felesleget (ez csak próba során derül ki). Ezen kívül segít lágyítani a keményebb vonásaidon az asszimetrikus szabás is.

2012. márc. 18. 08:30
A kölcsönzős is sokat fog segíteni, hogy mi előnyös neked. Szerintem az A vonalú ruhával nem lehet nagyon mellé fogni. Fúző is segít a pocidon (szerintem a legtöbb ruha fűzős már). És minél többet nézz meg tényleg! Olyat válassz amiben jól érzed magad.
3. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Blue24)
2012. márc. 18. 08:24
próbálj fel egy csomót és kiderül mi áll jól!
2012. márc. 18. 08:23
Tanácstalan vagyok mert a kölcsönzőben rengeteg ruha van és kellene néhány típust választanom, mi állna jól? Széles a hátam vállam vékony a karom , lábam, keskeny a csípőm , a hasamon van felesleg. Tudnátok linkelni?
2012. márc. 18. 08:23
Milyen menyasszonyi ruhát nézzek holnap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook