Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen MEGLEPETÉSSEL készülhetnék az unokatestvérem születésnapjára? fórum

Milyen MEGLEPETÉSSEL készülhetnék az unokatestvérem születésnapjára? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 9. 13:28
Igen, közben újra visszaolvastam, és láttam. :) El tudom képzelni, mekkora öröm lehettet! ;)
13. ujlany (válaszként erre: 12. - C6d087edcb)
2012. jún. 9. 13:16

hat pontosan ezt irtam neked ott lejjebb. :-)

En csinaltattam ilyet anyukamnak egy eve, nagyon orult neki.

2012. jún. 9. 12:35
Hű, ezt most találtam: [link] ez is nagyon jó lenne, csak hát sajnos szorít az idő... :(
2012. jún. 9. 11:21

Köszönöm szépen!

Igen, valóban igazad van, nem most kellett volna nekiállni, de sajnos mindenben ilyen vagyok (ha nem lenne utolsó utáni perc, akkor én mindennel elkésnék).

És igen, rengeteget szoktunk beszélgetni (ő az egyik legjobb barátnőm), de esküszöm, fogalmam sincs, minek örülne, mire vágyna. Valószínű, hogy semmire, mert hiába gondolkozom, minden ötlet, ami eszembe jut, már megvan neki. Szóval nagyon nehéz. (Ezt így leírni igazából nem is lehet, ismerni kéne ahhoz, hogy te is lásd, mennyire nem lehet neki jól ajándékot választani.)

Az ötleteket viszont nagyon szépen köszönöm, nagyon ötletesek! Nekem valószínű, hogy soha nem jutottak volna eszembe. Nem szeretnék elégedetlennek tűnni, de ha esetleg még vannak hasonló tippjeid (akár olyanok is, amihez több idő kell), nagyon szívesen fogadnám őket! :-)

10. ujlany
2012. jún. 9. 10:56

hat akkor egyet tehetsz, a nagy meglepetest elhalasztod egy evvel.

Annak idoben kell nekiallni.

Es bocs, hogy ezt mondom, de ha valaki fontos, akkor tenyleg nem az utolso 5 napban kezdek el kapkodni, foleg ugy, hogy nem is tudom mit szeret, mi a vagya, minek orulne. (szoktatok ti beszelgetni???)


Ami nem draga, es mokas, talan meg egyedi is, bar ORIASI meglepetes nem lesz belole, az pl. olyasmi lehet, hogy veszel sorsjegyet, annyi kulonbozot ahanyat csak tudsz, plusz lotto szelvenyt, vagy barmit amit egy Lottozoban arulnak es szerencsejatek.

Fogsz egy dobozt, bele teszed a sorsjegyket, szepen becsomagolod, es a tetejere ragasztasz egy szep papirt (szepen szamitogeppel nyomtatva, kicifrazva), hogy "Legyel Te is milliomos"


Vagy esetleg egy masik valtozat. Veszel 9-10 lottoszelvenyt, osszesodrod oket egyesevel, diszszalaggal egy kis viragcsokrot formazol belole, es az elobb emlitett szlogennel atadod.

Ezek nem oriasi durranasok, de legalabb latszik, hogy idot es energiat fektettel az ajandekba.

2012. jún. 9. 10:47
Igen, csak sajnos az a gond, hogy rettenetesen szorít az idő (már 5 nap sincsen a nagy napig). Nem gondolkoztam azon, hogy mennyit szánok rá (de maximum 5000-6000 forint), mert inkább a nagy meglepetésen lenne a hangsúly.
2012. jún. 9. 10:39
ja, es lgyszi irdd meg, hogyt kb. mennyit szansz ra, mert van par otletem.
7. ujlany (válaszként erre: 6. - C6d087edcb)
2012. jún. 9. 10:30

hat en szemely szerint ki nem allhatom ha nekem tortat hoznak mikor eppen fogyokurazom.

Nincsen veletlenul valami tavoli ismerose? Valaki ak esetleg egy masik orszagban el?

En felvennem vele a kapcsolatot, es elinteznek egy video uzenetet pl.

Illetve amit mar sokszor ajanlgattam, mert nekem is bejott, ossze lehet allitani ujsagot arrol, hogy mi tortent azon a napon amikor szuletett. Ha jol emlekszem a Szechenyi konyvtar csinalja. 7000-8000 forintbol ki lehet hozni, ha nem a legnagyobb luxust valasztod.

2012. jún. 9. 09:58

Igen, igazad van, így nagyon nehéz tanácsod adni, ismeretlenül. Lányról van szó. Sajnos fogalmam sincs, hogy mire vágyik, bár, mint írtam, megvan mindene, de tényleg.

Nagyon szereti a különféle ételkülönlegességeket, de mivel éppen fogyókúrázik, ez szóba sem jöhet (bár születésnapja is csak egyszer van egy évben, az is igaz). Még ha így végiggondolom, akkor sem tudom, hogy mi lenne számára az, aminek nagyon örülne, és hasznát is vehetné. Lehet, hogy csináltatok neki egy tortát, és mire hazaér, fel lesz díszítve a lakásuk, és ott fogja várni a család a tortával. Bár ez már annyira megszokott, hogy fel sem ér azokhoz, amilyen meglepetésekkel ő szokott készülni, de per pillanat nincs jobb ötletem.

S.O.S.

2012. jún. 9. 09:34
Fiú vagy lány az illető?
2012. jún. 9. 09:32

Haaaat, ahhoz hogy oriasi meglepetest tudj calakinek okozni, ahhoz ismerni kell azt az embert, es tudni azt, hogy mire vagyik. Vagy ismerni annyira, hogy tudd mire vagyik, bar meg o sem tudja.

Szoval milyen ember? Mit szeret, mi a fontos neki az eletben?

2012. jún. 9. 09:24

Ja, és ha esetleg még fontos lenne a kora: 34 vagy 35 éves lesz (nagyon ciki, de mindig is bajban voltam a születési dátumával).


U.i.: Bármilyen ötletet elfogadok, ami KREATÍV, VICCES, ARANYOS, TALÁLÉKONY ötlekből áll össze. :)

2012. jún. 9. 09:20

Hamarosan elérkezik a nap, az unokatestvérem születésnapja. Ő eddig nekem mindig hatalmas nagy meglepetésekkel készült, és, bár tudom, hogy nem azért csinálta, hogy visszakapja, de végre én is szeretném meglepni valamivel, ami vicces, aranyos, és egyben egy ÓRIÁSI MEGLEPETÉS is (itt azért hangsúlyozom ki mindig a meglepetés szót, mert olyan ajándékot szeretnék adni, aminek nem túl nagy az értéke, viszont nagyon meglepődik tőle, örül neki). Mivel mindene megvan, így a szokásos evőeszközkészlet, ruha, és a többi már csak fölösleg lenne.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hiszen annyi, de annyi kreatív emberrel találkoztam már itt a portálon (sajnos, én nem tartozom közéjük), hogy hátha tud valaki tanácsot adni nekem is. :-)

2012. jún. 9. 09:16
Milyen MEGLEPETÉSSEL készülhetnék az unokatestvérem születésnapjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook