Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen matracot vegyek a baba kiságyába? fórum

Milyen matracot vegyek a baba kiságyába? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 16. 16:55
Nekünk kókusz van, higiénikusabb, nem izzad meg rajta a gyerek, könnyen tisztítható, tartós és kemény ami jót tesz a gerincnek...
2011. aug. 16. 16:54
Kókuszmatrac:)
2011. aug. 16. 16:52

Nekünk is kókusz volt.

Plusz előny még, hogy a mienknek le lehetett a huzatát is venni és kimosni.

Szerintem nagyon egészséges és szerintem már nem olyan drága mint régebben, legalábbis mi is nagyon jó árba tudtuk venni anno.

2011. aug. 16. 16:51
Nekünk kókuszmatrac van. Jól szellőzik, nem tud megtelepedni benne semmilyen atka, baktérium és jól támasztja a gerincet. Ja és nedvességet nem szív magába.
2011. aug. 16. 16:48
valóban keményebb, mint a sima szivacs, de ez is fontos, sokkal egészségesebb ebből a szempontból is
2011. aug. 16. 16:48

Szia!

Én a kókuszra esküszöm.Tudom az drágább de jobb.A szivacs nagyon puha és az azért nem jó a picinek.

2011. aug. 16. 16:48
a kókuszmatrac egészségesebb,szellőzik,ha kifolyik pisi nem szívja fel,nem tudnak benne atkák megtelepedni.keménynek kemények,nekünk a kókuszmatracra tenni kellett egy vékony memóriahab-réteget,nagyon szereti a picur.
2011. aug. 16. 16:45
Milyen matracot vegyek a baba kiságyába? Mi a különbség a kettő között? (leszámítva, hogy dupla annyiba kerül) Tanácsos-e inkább kókuszmatracot venni vagy a szivacsmatracon is ugyan olyan jól elalszik a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook