Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen márkájú cipőt érdemes venni? fórum

Milyen márkájú cipőt érdemes venni? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 10. 20:37

Utcait tudok ajánlani:

Geox.

Én imádom.Nagyon kényelmesek.

Ecipon érdemes nézni.

2020. aug. 9. 16:25
En is az Ecco-t mondanam, tenyleg nagyon jo a minosege, es a kialakitasa is. Szandalbol nekem a Birkenstock jott be, bakancsbol a Timberland, csini cipobol az Ara, a legkenyelmesebb edzocipom talan a nike air max, es bar nem szep, de telire az ugg a nyero (elotte nem volt olyan, amiben ne fazott volna a labam). Ha nagyobb varos kozeleben elsz, erdemes inkabb vadaszni az akciokat, ha az idodbe belefer, mert iszonyat kulonbsegek lehetnek.
5. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 15:56
Lesz egy-két rossz választásod, de majd kitapasztalod, számodra mely márkák megfelelőek. Szabadidős célra nekem például beváltak az Ecco termékei. De szeretem a Timberland-et is. Túrázni nagyon jó a Keen.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 15:55

Utcára van egy olyan magyar cipőmanufaktúra, hogy G&T. Nézd meg a neten. Könnyű, pihepuha bőr, anatómiai talpbetéttel és az ára sem borzasztó.

Egy hátulütője van, hogy mintaboltban lehet csak megfogdosni, megpróbálni, nem nagyon van készletük és lányomnak rendeltem egyet, már várjuk 2 hónapja. 🙄 Oké nyári leállás van, de remélem sulikezdésre azért megérkezik.


Futócipőnel a lent említett Asics nagyon jó. Bár nekem ilyenem sosem volt, mert nagyon szélesek az én lábfejem meg kifejezetten keskeny. Van egy Skechers futócipőm, igaz nem futok benne meg úgy egyáltalán sem, de nagyon kényelmes.

Egyébként utcai cipőből is Skecherst használok. Még egyikben sem csalódtam.

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 15:36

Szia!


Futáshoz nálam az Asics vált be. Mondjuk annak az egyik leghúzósabb az ára is talán.

Utcainál nem tudom mit mondjak. Arra készülj fel, hogy akármilyen drága, ezeket már nem az örökkévalóságnak gyártják. Amelyikre az egyik ember esküszik, lehet az a másiknak a lábán fél év alatt szétmegy. Én pl most egy Reebokot nagyon szeretnék mert vannak szép sportos utcai cipőik és kissé emelt a talpa ami jó lenne a hátamnak (a sok lapos Converse stb. után). Van egy Reebok classicom amit 17 évesen vettem, anno még futni is eljártam benne és tulképpen még mindig jó. De azóta eltelt 13 év úgyhogy lehet ha most veszek egyet már csalódni fogok benne.

2020. aug. 9. 15:35
Nekem Asics futócipőm van, és nagyon szerettem.
2020. aug. 9. 15:27

Sziasztok!

18 lány éves vagyok, már megállt a lábam a növésben régen, így szeretnék valamilyen jobb minőségű cipőt venni. Sosem volt még komolyabb cipőm, így nem tudom, honnan kellene választanom.

Olyat szeretnék, amelyik aránylag tartós, szellőzik és nem fáj benne a lábam. Sportolok, így szeretnék erre is nagyobb hangsúlyt fektetni.

Tudnátok ajánlani utcai, sportosabb cipőt, illetve kifejezetten sport cipőt(futáshoz)?

Előre is köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook