Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen magánvállalkozást? fórum

Milyen magánvállalkozást? (beszélgetős fórum)

15. rekuczy (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2012. jún. 13. 18:35
hat turi az van eleg sok visszont hasonlo oldalt mint a vatera sajnos itthon nem nagyon ismerek. A szemuveg keretet meg is ertem nekem is es a fejemnek is jelenleg van vagy 10-10 db amit mar nem fogunk tudni hasznalni es minden ujabb szemuveg csinaltatasnal kell uj :)
14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Rekuczy)
2012. jún. 13. 18:29

és semmi hasonló? Nincs használt ruha kereskedés és a vaterához hasonló ott működő oldal?

Fogalmam sincs sajnos, hogy Erdélyben mire van kereslet. A barátaim nagyon sok szemüveg keretet adnak, arra egészen biztosan :)

13. rekuczy (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2012. jún. 13. 18:21
de irtam hogy Erdelybe valalkozas az azert nem jo mert nalunk se hada se Vatera es nem jonne ki a postakoltseg ha innen kuldenem
12. michelle.r (válaszként erre: 11. - Rekuczy)
2012. jún. 13. 18:15
Vegyél ruhákat a Háda Kft. üzleteiben, egy kiló azt hiszem 3.000 forint és add el őket a vaterán vagy a tesz-veszen. Max. annyit buksz, amennyit a ruhákra költöttél.
11. rekuczy (válaszként erre: 8. - Mkriszti81)
2012. jún. 13. 18:12
ertem de egyelore nem meg milliomosodni akarnank csak valaami kicsit elkezdeni ami mukodne aztan majd fejlesztgetnenk en raerek nincs melom igy barmilyen keveset is keresnek vele ugy is eloreb lennek mint igy a segemen ulve. Kicsi penz es ha bukunk legalab nem buknank nagyot.
10. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - C4a3f853d1)
2012. jún. 13. 17:40

igen, ez így van, viszont szolgáltatásnál fontos a vevőknek a gyorsaság is, sokan nem várják meg, míg beszerzed az árut, most és azonnal kell, így nem szerencsés raktárkészlet nélkül...

(tapasztalat)


persze lehet, nem minden típusú termékre igaz :)

2012. jún. 13. 17:36
A web áruház kezdésnek nem rossz.Sokan úgy csinálják hogy nincs is készletük csak a megrendelés után szerzik be az árut.A Vaterán is sok ilyen van.Az ebay-ről rendel és itt adja el.Persze még kik kell találni mi az amit vesznek az emberek....Láttam telefont,műszaki dolgokat,játékokat,órákar stb.
8. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Rekuczy)
2012. jún. 13. 17:25

oké, én is értelek, de ezért írtam (és a másik hozzászóló is), hogy olyan nincs, amihez kevés pénz is elég lenne - sajnos :(


itt ötletet látatlanban pedig ezret adhatunk, de csak a felsoroltak tudatában (igényfelmérést követően) lehet használható tippet adni


de ismétlem magam, bármi ötletet adnánk, mindenhez sok pénz kell sajna


kevés pénzből meg bármi picit elkezdhettek, viszont abból nem fogtok megélni


önálló vállalkozásnál ha meg is akarsz belőle élni, akkor sok befektetést (pénz és idő és energia) igényel, kis befektetésből csak picike haszon lesz, ami csak mellékesnek jó, erre próbáltam kitérni, érted? :)

7. rekuczy (válaszként erre: 6. - Mkriszti81)
2012. jún. 13. 17:19

ertem en hogy penz kell irtam mar az elobb hogy penz csak kicsi kezdotokesre gondoltunk

Koszonom a tanacsokat csak erdeklodnek hogy hatha van valakinek olyan otlete amit meg is tudunk valositani

2012. jún. 13. 17:13

vagy kereskedni webáruházon keresztül, a kis helyiség az udvarotokban pedig a raktár, vagy az átvevő hely lenne


(de ehhez is tőke kell ugye, az árut megvenni, webáruházat csinálni, számlázó progi stb, ill. maga a vállalkozás létrehozása is pénzbe kerül)

5. mkriszti81 (válaszként erre: 4. - Rekuczy)
2012. jún. 13. 17:11

olyan helyen akkor valamit árulni kellene pl. bármit áruló kis bolt), vagy szolgáltatást adni (pl. szerelő műhely, cipész stb)


de tudni kellene, mihez ért a család, milyen környéken laktok, mire lenne igény, miből van már sok (amibe nem érdemes belefogni) stb stb stb

2012. jún. 13. 16:51
Koszonom a tanacsotokat azt is tudom hogy penz kell ezert irtam hogy keves kezdo toke tehat en penzre is gondoltam nem ingyen valalkozasra gondoltam. Na de munka nelkul nem lehet uldogelni a segunkon ugy nem szaporodik es a helyseget nem lehet berbe adni az udvarunkon van ahova nincs kulon bejarat a mienken kivul
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Rekuczy)
2012. jún. 13. 16:49

Ha még ötleted sincs, inkább tartsd a pénzt a bankban. Ha van helyiség, inkább adjátok bérbe. Még azoknak sem könnyű időszak ez, akiknek van bejáratott vállalkozása, terveik és a hivatásuk szerelmesei.

Egy kezdő vállalkozás akár fél évig, nem ritkán egy évig veszteséges. Akkor kezdetek bármibe, ha ez áthidalható.

2012. jún. 13. 16:40

bárminek a gyártása sok pénzbe kerül - gépek, alapanyag - s neked kell előre megfinanszírozni, csak akkor lesz bevétel belőle, ha eladtad


egyébként örök igazság: pénzt csak pénzből lehet csinálni...

2012. jún. 13. 16:36
Tudna valaki segiteni otletel hogy milyen maganvalalkozast lehetne inditani akkar csaladi is jo volna. Amihez helyseg kell es nem horibilis osszegu kezdo toke. Gondolkodtunk csoki gyartasban vagy hasonloba. Mindezt Erdelybe es olyan kene amibol meg lehetne elni. Van valakinek valami jo otlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook